Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jonatan.hanzlik
    Já o tom jejich vysvětlení vím, to neznamená, že s ním souhlasím. Nemusí to být ve stylu trapného ničení mrakodrapů či podobné...stačí že mech udělá raketou díru do zdi. Nemusí bořit domy.
  • něco tak náročného jako zničitelné prostředí by si jistě vyžadálo desítky gigabajtů super rychlé paměti, procesory s více jádry a grafické karty s výkonem o jakém se nám ani nesnilo.. a to je, přiznejme si to, čistě sci-fi


    (a ty zalez do kouta Red Faction)
  • Jack1947
    To vysvetlovali... tady clanek nebyl ale u "konkurence" ze nechtej jit timhle smerem... ja to dovedu pochopit vzdyt na niceni vseeho a neceho je BF. Tady at je to intenzivni "roboti sekana". *5*
  • jonatan.hanzlik
    Mechanismy hry. Meh.
    Titáni. Meh.
    Příběh. Směšné...
    Co mě ale zaujalo a co vypadá opravdu nadějně, je samotné prostředí. Vypadá to, že level design se jim povedl docela zásadně...jen škoda chybící destrukce prostředí. Je to sice Source engine, ale přece jen. Mechové velcí jak baráky nejsou schopni ty baráky ani škrábnout? Zvláštní.
  • Podle videa je to taková budgetová střílečka s tím, že se proti sobě postaví dva mechy, které do sebe střílí v podstatě bez pohybu a strategie tak dlouho, dokud jeden z nich neodpadne. Zajímavější MP mi tedy přišel například v Crysis 3. Hraje ho ještě někdo?
  • Titanfail
  • jinými slovy, chce to stroj času v kombinaci s vymazavačem paměti *3*
  • divim se že je ještě nežaloval Games Workshop za porušení copyrightu na slovo Titán ve smyslu obří člověkěm říditelný robot.. *1*
  • Jack1947
    To je v poradku pristupovat k novym "vecem" ponekud skepticky. *4*
  • Miserius
    Jasně Jacku, je to asi 30 minut co jsem k bleskovkám psal jakej fail ta hra je
  • VaZqeZ_EU
    Tak určitě téhle hře přeji jen to nejlepší ale zatím bohužel zůstávám skeptický...
  • MrSanta
    Však já vím, že Destiny je od tohoto hodně odlišné. Proto mám také konkureční v uvozovce. Jenom mi šlo o to, že podle článku se mi jevilo taktičtější a 'pomalejší', ale podle videa se to zdá někde jinde.
    Ještě by mě zajímalo, jestli jde spáchat sebevražda tím, že se hráč neopatrně připlete na místo dopadu jím přivolaného Titána a tento mu spadne na šišku *1*
  • Jack1947
    tak ne, kdyz ses opravil
  • VaZqeZ_EU
    Máš samozřejmě pravdu. Asi jsem to špatně napsal. Reagoval jsem na Ruize. Oprava: Jsou to takové věci které nejsou pro některé lidi na první pohled patrné ale jsou tam..
  • Jack1947
    Je to mozne, jenze fakt COD a tohle jsou (doufam) uplne odlisne hry od enginu po hratelnost.

    Ta tady bude mnohem dynamictejsi, vertikalnejsi. Nojo jenze ten kdo vidi jen COD ( nahrano spoustu hodin) ten v tom cod jedine uvidi a pouze cod, nic jineho.

    Ja tam taky vidim vice potencialu a pritom uzavrenejsi hru. ( v tom smyslu poctu hracu) ale cod opravdu ne. To nevidelo cod ani z rychliku.
  • Miserius
    Rozdíl v multiplayeru CoD a Battlu neni na první pohled patrnej? Ten první pohled je s vypnutym monitorem nebo co?
  • VaZqeZ_EU
    To si nemyslím. Například mezi COD a Battlefield vidím o hodně větší rozdílnost než mezi COD a Titanfall. Jsou to takové detaily které nejsou na první pohled patrné ale jsou tam..
  • Prostě to chce novýho Quacka, Unreala Tournamenta a reinkranace BF2 a tečka :-P
  • Ode dneška budou všechny FPS s multiplayerem, který nejsou jako Arma "stejný jako COD"? Já tam vidím rychlou hru na mnohem větších mapách, než má CoD roky s úplně jinýma pravidlama.
  • Ale Destiny je něco úplně jinýho. To je jako říct, že tě nebere Might and Magic a těšíš se na TESO.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit