Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg, vsetci "HC" hraci tu nadavaju na codko ze je to len tupa fps, rychla, bez rozmyslania ale očom bol Unreal Tournament? alebo Quake arena? ..a ake to boli zabavne hry. ked niekto dojde z roboty/skoly tak sa chce zabavit a odpocinut si..nie 3hodiny taktizovat aby mohol nakoniec raz vystrelit
  • tie npcečka su akurat tak dobre na farmenie xp
    su pomale a mizerne strielaju ze kludne dojdes knim a das melee utok ..proste easy kill.
  • COD meet Crysis
  • To zase bude shitstorm, že se indie hrám dávájou vysoké známky *9*
  • Další stupidní blbost alá COD, a ani bych nic neřekl kdyby o tom nebásnili jako o Atlantidě
  • insurgency ... castecne
  • Od začátku jsem si říkal, že mám asi něco s očima nebo mi uteklo nějaké důležité info. Nechápal jsem z čeho jsou všichni tak odvaření. Dnes mám radost, že je můj zrak a vnímání zcela v pořádku. *3*
  • jonatan.hanzlik
    ...říká se tomu exoskelet. Představ si že to vojáci už používaj *7*
  • Kupujem, tento rychly styl codka je super, a zabava.
  • XorxoxTalarius
    Ono jde o to ze autori asi nikdy neslyseli vyraz Enemy Teritory ...
  • To bych byl moc rad kdybys mi podlal klic, pokud se na tebe stesti usmeje a na me ne.
  • no podal jsem zadost, ale rano jsem videl nejake videa tak pokud si me nahodou vyberou a pujde to tak rad prenecham :)
  • no velký rozdíl od jiných stříleček jsem nezaznamenal sry...radši si dám WarThunder :)
  • Ta hra jede tak na 20fps ne? Nebo je to videem? Hrozně blbě se na to kouká, natož to takhle hrát...
  • tak nejak .. docela zklamani .. a jedinou vec (Mechy), ktera to mohla nekam posunout udelali, dle meho vkusu spatne ..
  • Jason_dinAlt
    Nechápu proč musíš někomu nadávat jenom proto, že se mu hra líbí a koupí si ji. To bude nějaký problém u tebe ne?
  • Jason_dinAlt
    Možná mají nějaké speciální kalhoty s "posilovačem". Něco ve stylu jako měl Kulhánek ve svý pslední knize.
    Tyhle záležitosti (ne jen) ve hrách z budoucnosti, lze při troše fantazie celkem lehce vyargumentovat.
  • Blbá střílečka k nerozeznání on jiných. A pak jsou tam teda mechy. Takže se změní měřítko ze kterého se ta blbá střílečka zobrazuje. Jiný druh multiplayeru...
  • Nevím , no . Mě to graficky a animacemi tedy nijak nesebralo , na novou generaci konzolí bych čekal vyšší level ..
  • skus Insurgency

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit