Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Což o to, vypadá to krásně. Prostředí a designu nelze téměř nic vytknout. Jenže, zkouknul jsem ta videa a scénář je stejný jako u všech multiplayerových stříleček. Narodíš se, uběhneš sto metrů, chcípneš, narodíš se, uběhneš 150 metrů, chcípneš, narodíš se... a tak dále. Nevidím rozdíl mezi tímto a prvním UT. Jasně, krásní Titáni. Životnost na bitevním poli prodloužena o dalších 100 metrů, případně 20 vteřin. Na mapě, kde zmateně pobíhá desítka hráčů, není prakticky možné uhlídat si záda. Možná je to jen můj zkreslený pohled, ale přijde mi, že nikdo nemá motivaci se krýt. Hlídání hardpointů je vlastně něco jako CTF. Asi proto mi víc vyhovují SP jako třeba DeusEx, kde je prostor pro taktiku.
    • XorxoxTalarius
      Ono jde o to ze autori asi nikdy neslyseli vyraz Enemy Teritory ...
    • maros.goc
      Presne tak, co som videl gameplay videa tak tie boli riadne zbesile, ako akákoľvek ina MP hra
    • Fair point, sir! Co se stalo s takovými těmi CS módy, kdy má každý hráč jen jeden život na kolo? A tím pádem se opravdu bojíte umřít a dáváte si pozor na svůj život a taktiku? Takové hry už dneska nikoho nebaví?
      • insurgency ... castecne
    • GlaDOS
      Popravdě ještě první UT hraji. Mám na něj pěkné vzpomínky, pořád je to stejně zábavné a navíc se multiplayerové střílečky od dob CS 1.6 a UT ani moc nezměnili. Ať koukám na TitanFall či Battlefield 4 jak chci, pořád tam vidím stejný základ a mění se lehce jen forma.
    • VaZqeZ_EU
      Napsal jsi to naprosto výstižně!!! ..takže +1
  • "jiny druh" ? ja vidim prestrikany call of duty...
    • VaZqeZ_EU
      Je to opravdu opět Call of Duty v bledě modrém.. ach jo.. čím více z této hry vidím, tím méně mě zajímá.. Připomíná mě to příběh chlápka, co udělal mobilní hru a stále ji vydává znovu s překreslenou grafikou stále znovu a znovu (zmiňováno v GDS 2013: František Fuka). Je to samozřejmě můj názor a ať si obrázek udělá každý sám..
    • Miserius
      Asi bys měl jít k očnímu...
      • Call of Duty s mechama .... a oči mám dobrý :)
  • Od začátku jsem si říkal, že mám asi něco s očima nebo mi uteklo nějaké důležité info. Nechápal jsem z čeho jsou všichni tak odvaření. Dnes mám radost, že je můj zrak a vnímání zcela v pořádku. *3*
  • MrSanta
    Podle popisu v článku mě to krapet zaujalo. Podle videa v tom zábavu pro sebe nespatřuji. U mě zatím pořád v očekávanosti vede 'konkurenční' Destiny.
    • Ale Destiny je něco úplně jinýho. To je jako říct, že tě nebere Might and Magic a těšíš se na TESO.
      • MrSanta
        Však já vím, že Destiny je od tohoto hodně odlišné. Proto mám také konkureční v uvozovce. Jenom mi šlo o to, že podle článku se mi jevilo taktičtější a 'pomalejší', ale podle videa se to zdá někde jinde.
        Ještě by mě zajímalo, jestli jde spáchat sebevražda tím, že se hráč neopatrně připlete na místo dopadu jím přivolaného Titána a tento mu spadne na šišku *1*
  • A už je to zadarmo ? kdo za to zaplatí je uplnej ..... , jako já když sem si koupil BF4
    • Jason_dinAlt
      Nechápu proč musíš někomu nadávat jenom proto, že se mu hra líbí a koupí si ji. To bude nějaký problém u tebe ne?
      • Jak jinak...pokud někdo nadává (nebo se vysmívá) jiným za to, že mají jiný názor, tak je prostě čech jak se patří, protože tohle ignorantství tu je hodně zakořeněné. Je to jen primitivní pokus o prosazování vlastních názorů a schazování názorů druhých (protože přeci když má někdo jiný názor než já, tak hrozí riziko, že ten můj je špatný a to prostě ego neustojí). *3* Jen pár vyjímek v řádu jednotek procent jedná trochu jinak, to jsou ti, kteří vidí dál než na špičku jejich nosu...
        • Jason_dinAlt
          Ano souhlasím. Je to práce ega. I když mi v tom moc nesedí to, že je to záležitost převážně čechů. Ego bují všude. Ne jen u nás. Ano v některých zemích mohou být lidi na tom v průměru trochu líp než jinde, ale křupani jsou imho všude.
          • Asi jo...ten názor ohledně toho, že je to česká vlastnost mám pravděpodobně převzatý od dalšího z těch omezených lidí, co rádi kritizují aniž by názory čímkoli podložili. Musím ale říct, že se k němu přikláním nejenom proto, že jsem to někde slyšel/čelt, ale i proto, že se to tak všeobecně tvrdí. Holt každý národ je znám svou mentalitou. Příklady? USA a jejich názor na podnikatele a peníze obecně. Kanadská zdvořilost, která údajně nezná hranic. Dánská...opilost? *15* a tak dále...
  • Nevím , no . Mě to graficky a animacemi tedy nijak nesebralo , na novou generaci konzolí bych čekal vyšší level ..
  • Ta hra jede tak na 20fps ne? Nebo je to videem? Hrozně blbě se na to kouká, natož to takhle hrát...
  • no velký rozdíl od jiných stříleček jsem nezaznamenal sry...radši si dám WarThunder :)
    • Nebo nudle s mákem, koho to zajímá ??? ....
  • Titanfall jsem nehrál , nemohu tedy hodnověrně soudit , ale z toho jak se prezentuje bych řekl , že z něj čiší až zoufalá generická hratelnost .

    Máme tu waipoynty pro obsazení (Battlefield) ; Polní komunikační stanice ve kterých si můžete objednat léhárnu , zbroj , mecha a možná povolat na bojiště něco víc (Tribes) ; máme Jetpacky (Tribes) ; máme battesuit Titán (Battlefield má i tanky , motorky , helikoptéry a stíhačky) ......

    Hmmm je to jako si stěžovat na plošinovku , že hlavní náplní je skákání po platformách ... ALE ! Kdy naposledy vám někdo tvrdil , že má revoluční Next Gen plošinovku (Trine by si jí zasloužila být ) ? A to je problém , moc málo revolučních prvků ve hře a Titáni to nezachraňují . Když se opět koukám na arkádově zrychlené pohyby neúnavných bojovníků proti džihádu ( Asi na mne tak působí už jen ten urban vzhled Source enginu napodobující Unreal ...a Smart jako jedinný dopravní prostředek civilního obyvatelstva ) , hledám důvod proč , bych vlastně takovou hru chtěl kupovat a hrát , když ji vlastně neodlišuje ani základní herní styl a konkurence nabízí už teď víc .... (Battlefield , Planetside2 etc ...)

    Hype a nedostatek titulů pro Next2Gen konzole pomůže prodeji po uvedení, ale dlouhodobě ? Čím se tahle hra vlastně vymiká své konkurenci ?
  • Další stupidní blbost alá COD, a ani bych nic neřekl kdyby o tom nebásnili jako o Atlantidě
    • To stejné si myslím o tobě ....další.....
    • COD meet Crysis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit