Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra jako AOE podle mě HD remake nepotrebuje. Spise bych se primluvil za remaky her jako AvP 1 , blood2, trespasser . Treba takovy Half Life uz sel prikladem. Ale mluvim za sebe.
    • S takovejma by holt bylo moc prace ... jen lepsi textury by nestacily, tak jdou cestou rychlejch prachu a vylepsujou hru, kde neni moc co vylepsovat.
      U toho Blooda bych uvital spis regulerni treti dil.
  • Recenzent je tupec, nedivil bych se kdyby to byl jeden z těch hrej retro lets play šašků
  • Kein
    Eh, ač jinak souhlasím s recenzentovým názorem na rozsah a vůbec kvalitu remaku nového AoE HD tak, tak nějak nechápu, co by mělo být, podle autora, na hratelnosti AoE "zastaralé" ?

    Co myslí tím "ospalým tempem hry"? Nebo "krátkým stromem technologií"? Nechápejte mě špatně, ale nevšiml jsem si, že by v tomto ohledu dnešní hry nějak pokročily. Naopak tech. výzkumy jsou u strategií podobného typu ještě daleko horší a jednodušší. AoE se hraje dodnes, a to víc než hojně, neznamená to tedy naopak, že je herní systém téhle hry více než nadčasový?

    btw.: Jistě autor recenze ví, že rychlost hry jde nastavit v nastavení.
  • http://trebuxet.deviantart.com/art/How-do-you-turn-this-on-346449804?q=favby%3Achrome-unit2610%2F2543689&qo=0
  • Písať znovu recenziu s hodnotením na nejakú hd verziu niekolko rokov starej hry, má obrovský zmysel! Ta hrá fungovala geniálne v tej dobe, ked vyšla, nie už teraz, takže napísať nejaký text ano, ale znovu dávať číselné hodnotenie je totálna kravina!
    • ta hra funguje furt stejně geniálně, teď je na tom dokonce tak, že ani nemá konkurenci, jelikož hry s budováním základen už se nevedou, což je samo o sobě trapas
  • Čučte na mě, hraju jen starý hry abych ukázal jakej jsem HC gamer! CoD die! Jediná výjimka Mass Effect! Mother! Father! Gentleman!

    *15*
    • Yes! CoD sucks! A je to pravda tak co?
      Být HC gamer v dnenší době, kdy tě hra učí jak si utřít zadekje docela těžké :-) Dříve to holt bylo jednodušší :-P
  • Deever
    Ta recenze je velmi trefná. Všechno, co je v tomhle HD remasteru a ještě mnohem víc (odladěný engine, vylepšený tracing jednotek, několik nových civilizací, lepší vyvážení jednotek, funkční multiplayer atp.) si můžete užít v neoficiálním rozšíření Forgotten Empires (omlouvám se, jestli již bylo níže v diskuzi): http://www.forgottenempires.net/

    To si můžete doinstalovat na vaši starou verzi AoE II a hrát v obřích rozlišeních s tunou vylepšení. Zdarma.

    Jediná šance pro Age of Empires II HD je, pokud tvůrci Forgotten Empires využijí Steam Workshopu a konečně z toho udělají pořádnou hru.
    • Ten tracing v AoE HD je opravdu dost špatný, to je pravda, na tom by se mělo začít dělat.
  • DLC čka prinesú aspoň niečo nové aj keď málo (ja nekupujem ich) ale toto neprinieslo skoro nič.
  • repley
    Mám na to takový jednoduchý názor. Měli udělat HD se steamem, ale ponechat možnost hrát po lokální síti. AoEIItC hrajeme stále na LAN párty. Cca dvakrát do roka se sejdem na víkend a hrajeme. HD jsme chtěli už delší dobu protože na NB to většinou nešlo přepnout na největší rozlišení co hra podporovala. Tohle je prostě krok vedle. Mám HD koupenou a je fakt že jsem jí hrál jednou a ještě lokálně proti PC a nechytlo mě to tak jako stará klasika. Uvidíme co vymyslí komunita a zda nebude offline mód pro LAN. Potom bych dal i 9/10 ... v tuto chvíli proto že jsem skalní fanda dávám 6/10.
    repley *3*
  • 15 eur za dlc a 4 male mapy vam nevadi, ale 18 eru za plnu hru, kde sa da nahrat stovky hodin, je vela, ze?
    • O akej hre hovoríš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit