Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BOze, to je zasa srackova recenzia, tak CoD vydava kazdy rok to nove v rovnako zastaralej grafike a date tou vzdy min. 7 z 10 a tu vyjde remake skvelej hry a idete tomu vycitat zastaralost a dalsie bludy, co je vela, je fakt vela. A nevidim dovod, preco by to nemalo bavit novych hracov, kupil som 5 kopii kamosom, co AoE seriu nikdy nehrali a teraz to drtime po sieti.

    Chodte sa splachnut so svojimi recenziami, ked pri srackach ako CoD vam nevadi nic a s radostouo davate tomu 7 z 10 minimalne a ked pride nejake remake ci mensia hra, co nema za sebou tony hypu alebo velkeho vidavatela, tak to splachnete ako odpad, ubohe.
    • presne tak, nove CoD stoja za prd a to doslovne, najnovsie BO je ospevovane ze je to najlepsi diel serie, pritom je to podla mna najvacsia sracka, aby som to dohral som sa musel prinutit
    • nechcem kazit cod haterom radost ale ked si clovek kupi cod nainstaluje, hra vsetko funguje ale ako sa da tuna docitat tak pri aoe to tak ruzove neni
      • Ano, u Black Ops, ktore som si kupil ako prve a posledne CoD to platilo dvojnasobne, musel som cakat 4 az 5 mesiacov, pokial som to rozhodil hratelne s AA a poriadne bez lagov ci prepadov v fps mi to nejde dodnes a to mam 4jadro Phenom II X4 a 660Ti.
    • jo, máte zcela pravdu......ALE......zkuste si to zahrát dneska.....já sem u AOE2 proseděl tisíce hodin a světe div se tenhle HD remake mě už vůbec nebavil.....
      • Magister_Peditum
        Mě, světe div se, bavil taky pořád stejně. *3*
      • Inquisitor
        Mě to třeba baví úplně stejně.
  • Tak, a je to venku. Autor valil kampaň se sporťákama :)
  • Ja sa vobec divim ze si to niekto kupil/predobjednal cez 10r stara hra a oni zato pytaju 18e je chore aj keby je to bez tych chyb.
  • Je jasné, že je sprostoť kupovať za 18 eur niečo, čo si človek môže spraviť aj sám s dvomi módmi(HD a widescreen).
    Minule som skúsil AoE 2(bez módov) na Windows 7 64-bit. Niektoré textúry mali zlé farby, napr. tráva bola fialová a ružová, robí to aj niekomu z Vás? Ako ste to opravili?
    • Dělá to proces explorer.exe (tedy nikoliv Internet Explorer), ale protože je opruz ho pořád kvůli hraní vypínat a zapínat, tak si stáhni tohle a postupuj podle přiloženýho návodu: http://ulozto.cz/xmgy9Gq/age-of-empires-ii-the-conquerors-windows-7-no-cd-crack-opravena-grafika-rar
      Bohužel je to oprava jen pro datadisk Conquerors, opravu pro základní hru jsem uploadoval taky, ale tu už mi nějaký negativci smázli...
    • repley
      Většinou stačí skočit pomocí Alt+TAB na plochu a zpět a když to nepomůže, stačí vypnout v průzkumníku internet explorer. Pak to jede naprosto korektně! *5*
    • Prý se to dá vyřešit vypnutím všech aplikací na pozadí (včetně průzkumníka windows).
  • Drakens
    Tohle se tak těžko čte ta recenze :(

    Doufám že pokud budou dělat HD Age of Mytologi (dle mého nejlepší hra ságy Age) tak se vyvarují těchto ostudných chyb....
  • Petikilo za tento kdys slavny hit ? Oni si opravdu mysli, ze hraci jsou uplni idioti a budou jim to kupovat.

    Za 20 kc ve vyprodeji mozna a to jeste koupit jen z nostalgie.
  • Obrázek č. 16 - HowDoYouTurnThisOn :)
  • Nemyslím, že je ta recenze tak špatná...
    Na AoE HD jsem se docela dost těšil a to zklamání se očividně neprojevuje jen u mne, ale i v recenzi.
    Není to nostalgií (nebo jen málo). Tuhle hru jsem hrál docela pravidelně dlouho před tím, než HD nápad vznikl a plynule jsem na něj pak přešel...tedy plynule. Těšil jsem se, že se přes Steam rychle pustím do multiplayeru, který nebude trpět zastaralostí starých AoEII (lanky byly vždy dost bolestivé v původní verzi) a půjde hezky svižně a plynule...
    Ale hry padají (nejen v počátcích, ale když už máte rozjetý feudal age rush, tak to docela zamrzí), hra laguje (může být i mým počítačem, ale u AoE (i když HD) by tohle snad neměl být pro 5 let starý herní notebook problém)...
    Ale na druhou stranu...Steam Worshop už je rozjetý, lidi vytvářej textury, mapy, utility...věřím že když u toho vydrží alespoň nějaká komunita s chutí do takovéhle práce, může se to ještě o hodně zlepšit (což neospravedlňuje cenu a čas vložený do "vývoje" HD remaku).
    Ale je super, že mi Age už nepadaj proto, že mám Win 7...a to je taky číslo co dostanou.
    Hodně záleží na vkusu a času, ale i Singl AoE je pořád hodně zajímavý...
    • A navíc! LAN nejde, protože to je Steam :(
  • walltar
    Když sme u těch strategií ... sem si všiml, že značku Homeworld koupil Gearbox (ti co nám přinesli převratný Aliens: Colonial Marines, skvělý Duke Nukem Forever a Borderlands) ... už ste byli zapálit svíčku? Ať chudák odpočívá v pokoji.
    • JohnyTheZik
      Borderlands je skvela hra, na Aliens nedelali jen oni (zjednodusene receno) a DNF je v ramci moznosti hra dobra, pominu-li fakt, ze to mohli nechat jen jako mytus.. Zase z nich nedelejme neschopny babraky.. :)
  • Age of empires 1 a 2 byly moje nejoblibenejsi hry, strategie na kterych jsem vyrustal (trojka byla uz slaboucka). Ale tenhle remake je podle myho mimo. Pametnici si radeji zahraji puvodni hru a ti co nejsou zatezkani nostalgii to bavit uz dnes urcite nebude *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit