Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baldurs gate ted tohle..snad jim dojde ze tudy cesta nevede. Jsem zvedavej kolik lidi zaplace nad zafinancovanymi projekty kickstarteru ktere se budou hrat a vypadat jako tohle..
    • Nikdo nezapláče. Kickstarter projekty jsou proroctví, co se sama vyplní. Kdo přispěje je už tak přesvědčený, že daná hra bude dobrá, že je mu úplně jedno jestli opravdu dobrá bude.

      Prostě jedna z nejvyšších forem brainwashingu.
    • danny_the_hound
      Zhodou okolností je pár článkov pod týmto video z alfa verzie "pokračovania" Total Annihilation. Myslím, že na porovnania to celkom stačí, a to porovnanie nevyznieva pre tento zbytočný HD remake práve najpozitívnejšie.
    • možná nad nekterymi projekty z kicstarteru zaplačou ale na druhou stranu verim že tam vyjde i par dobrych her, namatkou verim ze wasteland i planescape torment budou ok
  • Magister_Peditum
    Jediné, co bych hře vytkl, je její cena. Na to, že jde de facto jen o modifikaci, tak je ta cena přece jen vyšší, než bych si přál. Jinak jsem snad žádný problém, co je zmiňovaný v recenzi, nezaznamenal. Hra mě baví a MP funguje bez problému, alespoň mně.
    Pro mě je určující, že si hru můžu zase zahrát, aniž bych musel blbnout s nastavením při spouštění. A baví mě to jako kdysi, a to je to, co jsem od toho čekal. Vytýkat remaku, že se hraje pořád stejně, je nesmysl. Kvůli tomu ho hráči kupují. Novinky bych čekal, kdyby se jednalo o AoE 4.
  • Kr.Pa
    Jen aby si lidi uvedomili, co ty tento hnuj za 20E koupili, zdarma je rozsahla modifikace http://www.forgottenempires.net/ , ktera je sakra propracova a zdarma. Vychytane chyby, balance a spousta napadu. A staci jen vlastnit puvodniho Age2.
    • Magister_Peditum
      Jo, ten je dobrej. Jen mě tam nakrkli se Slovanama. Těším se, jak si zahraju za mix. Čechů/Poláků (a možná i Chorvatů/Srbů) a oni na mě vyrukují jen s Rusákama. *15*
      • A jak se ten mix mel projevit, kdyz je tam jedna unikatni jednotka? Kazda budova v jinem stylu, nebo vesnicani reagujici nekolika jazyky? *1*
        • Magister_Peditum
          Pro natvrdlé, myslel jsem prostě více "západní" styl architektury. *7*
          • Pro natvrdlé, když mám na mysli jen architekturu, tak se o ní v komentáři zmíním. Národy ve hře charakterizuje víc věcí než jen architektura budov.
            • Magister_Peditum
              Co? Jedna nebo dvě specifická jednotka, jedna nebo dvě specifické technologie a pak už jen jinak namixovaný strom technologií a jednotek. Vzhledově je odlišuje jen vzhled budov.
  • Tak ono co napíše jakýsi Švagr na této stránce je v podstatě většině lidí šumák. Já mám na tuhle hru a matche po Lance 2x2 úplně špičkový vzpomínky a těch pětset korun na to že to běží na moderních OS a má to vyšší rozlišení je zanedbatelných. Kupuju!
  • I never asked for this review...
  • Nic bych nenamítal, ale tohle je zjevně zamýšleno jako rychlokvaška na rejžování peněz. A bohužel, si to takový hodnocení zaslouží, protože se očividně nikdo dopravdy nesnažil z toho udělat Hd-remaster, jakej si jakej by si tahle hra zasloužila. AoE II je samozřejmě klenot, ale jelikož se nám někdo snaží tenhle nedoladěnej hnůj prodat, nízké hodnocení si to rozhodně zaslouží.
  • S recenzí tak docela nesouhlasím. Autor tam komentuje chyby či nedokonalosti v podobě hradů na rovině, trhaných animací jednotek atp.

    V momentě, kdy si zapnu hru, o který mám zkreslený představy a mlhavých vzpomínkách si ji vybavuju jako klenot, to pak je asi studená sprcha. Ale když k tomu člověk přistupuje soudně a sundá si brejličky nostalgie (jakkoliv jsou slušivý), tak se může připravit na to, že to bude mít svoje mušky. Ale dřív se spíš než na grafiku hledělo na hratelnost a ta u spousty her zůstala zachována. Takže mi nevadí si zapnout starý hry (např. Heroes of Might and Magic 1 nebo 2) a naopak je fajn bejt zase v tom "ošklivým", ale příjemně známém prostředí.

    Samotné AoE2 je prostě perla, kterou musí mít člověk rád. Těch hodin zábavy co jsme u ní strávili. A někdo, kdo ji s odstupem let hodnotí přísně. Podívejte se, jak jste vy za ty léta zkrásněly - máte pleš, narosla vám břicha, kruhy pod očima - vy máte tak komu co vyčítat :)
  • Autor recenze asi hry moc nerespektuje. AoE2 je neskutečná herní perla a on k tomu přistupuje jak k nějakýmu podprůměrnýmu hnoji. Nevím, možná je mladej a nepamatuje, ale tato hra změnila historii.
    • Rhulad
      panebože máme rok 2013... ano strávil jsem s tím u lanky hodně času, ale čas se posunul a vydávat přes deset let starou hru za takové peníze je na facku.. to koupí tak akorát Veskoslav. A k hodnocení? kolik by jste jako chtěli?... Hra se recenzuje v roce 2013 a ne v roce 1999. kde byly trošku jiné požadavky na kvalitu.
      • nekromant33
        A proč vůbec recenzovat něco co je vlastně jen stejná hra s vyšším rozlišením? buď hru mám koupenou kdysi dávno a nainstaluju si jen forgotten empires nebo nemám, případně mám nelegální kopii a koupím tohle ošetřený tak aby mě to vklidu běželo na moderních OS bez škytnutí a podpora steamworks (což je pro mě asi nejhlavnější část). Stěžovat si u něčeho, co není remake nebo pokračování, že to je stejná hra je nesmysl.
        • Kr.Pa
          Pravda, to aby na tiscali zacali psat recenze na vsechny remaky na GoGu *1*
      • Nemůžeš vytrhnout dobovou hru z kontextu a porovnávat ji s dnešními tituly. Je to remake ty vole, není to nová plnohodnotná hra. Druhá věc je, že polovinu dnešních RTS stejně AoE2 (i bez HD remaku) strčí do kapsy. A třetí věc, nikdo tě nenutí to kupovat. Kolik hra stojí není přeci podmět který by měl něco signalizovat v recenzi. Jinak můj požadavek na kvalitu je hratelnost, ne rok vydání. Tak si běž mastit Farmville a nedržkuj.
        • Rhulad
          Tys mě to teda natřel... Jinak Veskoslav a jeho milion a jeden účet mínuskuje dneska ostošest.
          • Kokos a už to funguje, pritom som to tehdá kontroloval a moje plus bolo započítané mínus, tá demokracia nám nejako hustne.
          • Trisska
            Jo, vono se často říká *Veskoslavův gang*, ale přitom je to pouze jeden člověk. *15*

            Veskoslav, Sarlatan, Smrtihlav2000, Boom... a dalším jsem na stopě. *4*
            • Trisska
              sxg - Aha, tím se vysvětluje, proč mám všude tolik mínusů. Sem si říkala, že je to nějaký divný... Takže ony to mají být vlastně plusy. *15*
            • Kucí, ja som Vám dal + a započítalo to mínus, Veskoslav and Tiscali sú iné fičúry, nie je tu niečo také ako pay for win?
            • Rhulad
              Jn já jsem si toho všiml u komentářů k Dark Souls 2...
        • Kr.Pa
          Proc by nemohl, ta hra vysla tento mesic a nese si i takovou cenu!
      • Veskoslav
        Nevěděl jsem, že na Steamu je tolik Veskoslavů......
      • >to koupí tak akorát Veskoslav

        Top lel.
  • Inquisitor
    No nevim je jistý že to nic převratnýho nepřineslo, ale bavim se u toho jako tenkrát. Co jsme se toho po lanu nahráli.
  • MidnighT91
    How do you turn this on !!!
    • I love the monkey head *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit