Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý článek, určitě dělejte více těchto shrnutí herních serií ;)
  • Ještě se mi tady v poličce válí originální CD Age of Empires Gold *14* . *14* *14*
  • super pařby, spousta hodin i po LAN je to cool minulost *2*
    • Cajk
      tehdy nebylo topení, jo?
  • Článek se opravdu povedl, msím redakci pochválit. Na Age of Empires online se těším, ale vadí mi, že v českej republice jde sehnat pouze Premioné řecká civilizace. Chtěl bych skusit například Galy, ale vypadá to tak, že to v čr asi neseženu :(
  • Hank90
    BIGDADDY, E=MC2 TROOPER, GAIA, COINAGE... kto hral vie *1*
    • Cajk
      trooper ftw:)) nejvíc nestíhali
    • Hairy_Ass
      A ve dvojce Robin Hood, Marco, Polo, Lumberjack atd... *1*
      • Thisistoohard
  • AOE 2 byla srdovka rád vzpomínám na ty desítky strávených hodin u této hry.
  • Seria AEO a dají na úvod obrázek z Medieval II Total war, trošku postavené na hlavu :)
    • sleepless
      Obyčejný překlik v obrázcích k připraveným článkům, sorry - opraveno.
  • ForeverAlone
    Super článek, thumbs up.
    U věty "Nechceme podceňovat naše momentální spojence za Atlantikem, ale dovolujeme si tvrdit, že výše vyjmenovaní vojevůdci pro mnoho hráčů v těchto končinách asi představovali první skutečné setkání se světovými dějinami." jsem se fakt pobavil :D :D
    • Hairy_Ass
      Tak k AoE jsem se taky dostal někdy v 10 letech, a můžu klidně prohlásit, že to byl jeden z momentů, který mě přinutil se o historii více zajímat, což mi vydrželo doposud. Pak samozřejmě přišla éra Total War her, což mi sedlo ještě více než AoE, ale když si vzpomenu, co hodin jsem se nahrál u dvojky, hmm, zlaté časy! *1*
  • Dejte tam nějaký obrázek AoE :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit