Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BAtman Begins existuje, ale jen na konzole...já ho mám na PS2 a musim uznat že to byla hodně dobrá hra...na způsob Arkham Asylum...podle té hry bylo taky Arkham Asylum vyrobeno
  • Fear pohřbili až Day 1. Monolith dělal jen první dva díly.
  • Veskoslav
    Osobně:
    1. Na film jako takový se těším jako malé dítě. Spolu s filmy jako Avangers, Prometheus a 3. Batman jsou to mí letošní favoriti. Navíc Jackson ukázal, že Středozem je v jeho pojetí skoro dokonalá. Ale nikdy jsem nebyl fanoušek her k filmům....Většina dopadla tragicky.
    2. Studio, co dokázalo zabít sérii Fear dostalo toto? Další důvod se tomu vyhnout obloukem.
  • deridon
    Aliens vs. Predator (herní) nemá vůbec nic společného s tim filmových.. to nemluvim o tom, že ten filmový je až podprůměrný a hra (první a druhý díl) skvělá..
  • jasně, bilbo by ani nedošel ke šmakovi, protože by se s ostatními postavami ukecal k smrti...
  • nebudu překvapen. stačí se podívat na úspěchy filmů pán prstenů. Žebříčků úspěchů je mnoho a ve většině z nich figuruje Pán prstenů nejméně jednou, často dvakrát a někdy se dostaly do žebříčků všechny tři filmy (do žebříčku top 10).

    Když uvážíme, že hobbit už nyní má docela velkou reklamu, nebál bych se jeho úspěchy přirovnat k Avataru. A co jsem slyšel, měl by být hobbit taky ve 3D a to přidá další diváky, kteří třeba nemají o Tolkienovi ani páru (třeba jako 3D přidalo strašně moc diváků jinak spíše průměrnému Avatarovi - který byl ovšem ve 3D vynikající).

    Hobbit je také podle mnoha znalců Tolkiena o dost lepší jak Pán prstenů a to by opět mohlo přidat další diváky. Vedle toho dříve neznámý režisér, je nyní velkou hvězdou = další diváci navíc. Kromě toho od té doby celý svět Pána prstenů byl tolikrát vytežen (různé hry včetně úspěšného MMO), že lze čekat prostě masivní příliv diváků.
  • Pán prstenů má svou komunitu už nějakých 50 let a zakládá se na opravdu dobrých příbězích a dobrém literárním díle, ač třeba někdo nemusí souhlasit. Twiligh sága je špatně natočená báchorka pro puberťačky. Call of duty je dobrá hra, ale to srovnání je strašně mimo.
  • hmm by mě zajímalo.. jak dlouho tu hru vyrábějí..pač podle mě jestli s tím budou spěchat tak, aby to vyšlo téměř ve stejnou chvíli jako film ..bude to průměrná, možná až podprůměrná hra. radši kdyby to vydali tak někdy v červnu příštího roku ..ale jak řikám, nevím odkdy to vyvíjejí ;)
  • Kr.Pa
    "Před Hobitem měli rozpracovaný projekt, který dost možná souvisel s filmovou ságou Batman, ale patrně nedostal zelenou a tak nikdy nevstoupil ani do vývoje"

    nebolo to na games ? ten batman z 19. stol ?
  • Kr.Pa
    do očekávaných filmů bych dal i http://www.csfd.cz/film/287718-snehurka-a-lovec/videa/
  • Hairy_Ass
    To mi připomnělo, jaká je škoda, že před lety zrušili The Lord of the Rings: The White Council. To mělo být taky něco na způsob Skyrimu...
  • Hairy_Ass
    mijunior: Srovnávat Pána Prstenů s Twilight a s CoD... I have bad feeling about this. *3*
  • jindra.veliky
    treba Wanted Weapons of Fate byla taky povedena hra *4* a jeste me napada Aliens vs Predator
  • jindra.veliky
    meli to dat na starosti bethesde. pak by to bylo sice zabugovany jako Skyrim ale dostali by to vsude desitky protoze ve hrach od bethesda bugy vzdycky byly *6* *11*
  • jindra.veliky
    a meli by spolu homo vztah *14*
  • Kdyz je rec o te obrovske komunite, to mi neco pripomina. Jo uz vim Call of Duty a nebo takova Twilight saga.*6*
  • Stormangels
    Tak to podělaly no to se stává XD
  • omyl, Bioware Uměli RPG.....
  • Hairy_Ass
    A na konci, když by se Bilbo vrátil do Kraje, by se objevil Gandalf a nabídl mu modrý, červený nebo zelený konec. *1*
  • Hairy_Ass
    Jo, na Riddicka jsem zapomněl. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit