Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    A co Riddick? Je sice fakt, že vyšel už pár roků zpátky, ale pořád je to asi nejlepší herní zpracování. No a Batman naštěstí nemá s Nolanem nic společného.
  • NonSuch
    na jaky film cekam ja neni podstatne, ale uvidime co na tom batman, avengers a tak, aby si nebyl prekvapen...
  • NonSuch
    jo, to je vec druha...
  • Stormangels
    Zpracování hry Hobbita bych dal nejradši BioWare nebo Blizzardu.Ale spíš tomu prvnímu.Ty RPG uměj a myslím že by to dopadlo dobře po příběhové stránce.
  • vsadím se s vámi o co chcete, že hobit bude nejůspěšnějším filmem.

    možná to nevíte, ale komunita kolem pána prstenů je obrovská - mnohem větší, než si tady v těch malých čechách myslíme. nějaký film prometheus může být pro mnohé zajímavý, ale není nic proti značce hobita. to je naprosto jednoznačné. Ani neustále dokola omílaný batman (bože, těch filmů je až příliš - podle mě je batman jeden z nejnudnějších hrdinů - superman by ho zabil během sekundy) nemá tak silnou značku.
  • smejki
    určitě. sejde se 20 hadrových panáků a dají si po tlamě.
  • Však jsem psal výše že je problém u WB. Co si ale myslím, dle mého není problém v "rozdělení práv" na NOLF, ale čistě a jednoduše v samotných WB. WB prostě nechtějí udělat pokračování NOLF. NOLF má totiž problém, je sice geniální, zábavnej, má potenciál pro inteligentní design a hratelnost a asi milion možností co zparodovat ale problém je že nikdy (což je pro mne naprosto nepochopitelné) nebyl nijak zvlášť úspěšnej. Z nějakého důvodu se prostě lépe prodávají hry jako je FEAR (ještě celkem dobrá hra byť už to není ono) a hry jako je GCI (velice nedobrá hra). Prostě tyhle hry mají větší prodejní potenciál i když nejsou tak dobré.

    Věřím prostě že pokud by WB chtěli tak třetí díl klidně udělají a práva (pokud jim chybí) získají bez problému. Ale myslím že u nich není snaha je získat a udělat ten další díl. :/
  • lol... bez šance..
  • přít se klidně můžeš, ale Hobbit je fakticky s největší pravděpodobností nejočekávánějším filmem. To je prostě fakt. Je úplně jedno, na jaký film zrovna čekáš ty..
  • NonSuch
    NOLF je sice moje vubec nejoblibenejsi hra, ale co jsem tak cetl tak treti dil nebude, je tam problem s pravy, ktere jsou rozdelene z casti pod wb (monolith) a z casti pod fox interactive (puvodni producent nolfa) a ze by se tyhel dve souperici filmova studia dohodly je nepravdepodobne... na druhou stranu po vsech tech fallout 3 a syndicate a podobnych pokracovanich po 10 a vice letech je to mozna dobre...
  • aaano aaano
  • Tak tak, ten žánr je nevyčerpatelnej stejně jako filmy o Bondovi :). NOLF je prostě geniální parodie na tyhle filmy a možností co zparodovat je díky tomu nespočet.

    Nicméně kvůli WB se obávám že naděje na pokračování už moc není. Snad leda že by z týmu bývalého Monolith odešli původní tvůrci, založili nové studio, odkoupili licenci na NOLF a ještě sehnali peníze (kdyby vybírali na kickstarter tak jim rozhodně něco přihodím) ale taková šance je stejně minimální jako že by NOLF3 povolil sám WB.
  • Ano, kvůli filmu Prometheus (byl první co mne napadl :) ) jsem tam napsal že by jsi nenašel o moc víc očekávaný filmy. :)

    Každopádně to "na hlavu porazí" tam podle mého nepatří. Je možné/pravděpodobné že bude úspěšnější ale nevěřím že to bude o tolik aby se dalo říkat že ho porazí na hlavu.:) Myslím že úspěšné budou oba protože za obojím jsou velká jména a obrovský náklady..
  • Hairy_Ass
    Herní adaptace aktuálních filmů = odpad! Jediná výjimka byl Batman, ale ten se na přímé ztvárnění Nolanových filmů vykakal...
  • Gotham City Impostors se povedlo at si vase silena recenze rika co chce. Je to hra za 10E a hraje se to po vzoru COD s tim, ze je to vylepsene o nekolik zajimavych prvku. Pro odreagovani neexistuje nic lepsiho.

    Jinak nevim nevim. Monolith ma zkusenosti s RPG prvky ve hrach (NOLF2 a Tron 2.0), ale ze by to vydalo na regulerni kvalitni RPG sotva. Je velka skoda, ze se Monolithu nepodarilo zustat nezavislym studiem. Ted by dostavali urcite lepsi nabidky a mozna by i ten NOLF3 mohl vzniknout (ale mozna taky ne).
  • Na Hobbita se sice čeká dlouho, ale letos ho na hlavu porazí film Prometheus.
  • Hairy_Ass
    No, možná ještě Batman, Prometheus a Avengers (poslední jmenovaný mě ale vůbec nezajímá), takže možná není suverénně nejočekávanější, ale do první čtveřice se určitě dostal.
  • Jednoznačný souhlas. Cate Archer ještě má hernímu světu co říct a na oznámení NOLF 3 čekáme už deset let. Doufám, že se jednou dočkáme.
  • Přít se můžeš, to ti nikdo nebere :). Ale faktem je že Hobit je velice velice očekávaný film a myslím že by jsi nenašel v tomhle roce nějaký o moc víc očekávaný filmy.
    Když si vezmeš v potaz jak úspěšný byly původní LOTR filmy tak se dá usuzovat že podobně na tom prostě bude i ten HOBIT.
  • Proč? Proč? Proč neudělají něco co opravdu stoprocentně umí (také jinak- proč jim WB nedovolí udělat něco co opravdu umí) - NOLF3, ten by byl tisícinásobně zajímavější než Gotham city impostors a 100 násobně zajímavější než tohle. A narozdíl od GCI a Hobit rpg by to dle mého byla sázka na jistotu (alespoň co se kvality týká) protože v žánru FPS se vyznají a umí ho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit