Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    AW2 na Steamu nebude.

    A založit účet jsou 4kliky.

    Dáš "přihlásit google účtem"... Třeba :)

  • Derp_1337

    Trololol

    To se ti fakt nepovedlo. Tvrdit, že nějaký Youtube kanál (či jiný web) otestuje hru na jedné konfiguraci a díky tomu testu přestanou existovat všechny bugy.

    Buď píšeš nesmysly a nebo jsi nepochopil tuhle diskuzi, do které jsi se přidal. Tady fakt nikdo neřešil s kolika FPS se bude hrát.

  • Morraw

    Nee, já ti to otočím. My jsme hráči, chceme hrát. Ne mít doma deset krabiček a padesát klientů. Podpořím to, kde se mi to líbí a jaká platforma mi vyhovuje a ne toho, kdo mě bude nutit, abych si koupil/nainstaloval jejich krám. 

    Až bude PC/Steam stát za prd, tak půjdu na jinou platformu. Ale nechci řešit, kde si co zahraju.

  • ty jsi strašně zaslepen. Já dokonce nemám ani PC. Podporuji jiného molocha, ale alespoň si uvědomuji, že je to všude plus mínus stejné a ty korporáty fungují na podobné bázi. 

    Ovšem připadá mi dost nešťastné nepodpořit jedno z mála studií, které se snaží dělat něco jiného než 9z 10 z ostatních západních studií z naprosto iracionálního důvodu. 

    Popravdě jsem tady nečetl ani jeden validní argument, proč jste hru ignorovali na Epic Storu. Jen jsem četl spoustu zaslepenosti, stádovosti a dalších nehezkých věci. 

  • Reznik

    Ne, ja jen rikam, ze hry, ktere Epic rozdava me nezajimaji, ani vjednom pripade me to nezajimalo natolik, abych si v tom jejich mizernem klientovi zalozil ucet. Hry nekradu uz dobrejch 20 let, jestli si neco takovyho implikoval. Vydelavam a muzu si dovolit koupit kazdej rok tech par her, ktery me zajimaj a nejsou v gamepassu. Nechapu, proc to nekoho tak triggruje. Az bude AW2 na steamu, koupim si ho hned, ale ted je hromada jinejch her, ktery muzu hrat a nemusim se kvuli nic srat s epic game store.

  • Veskoslav

    Zbytečná diskuze....Dál si ve své hlouposti podporuj nakupování exkluzivity v rámci PC. Ale jsi v menšině a tak to i zůstane. 

  • Takže miluješ svoji knihovnu na Steamu více než jejich hry. Dlouho jsem nečetl něco tak patetického.

  • Ale prosím tebe, od toho mas i Reddit. V rámci technikálii máš x YouTube  kanálu, kde ti borci většinou ještě před vydáním otestují x gpu v dané hře. Alan Wake 2 dostal velkou péči, protože ta hra pushuje limity. Nepotřebuješ Steam, pokud umíš fungovat na interneru, budeš vědět, na kolik FPS a v jakém rozlišení ti cca hra pojede.

  • takže ve finále odpověď je, že jsi zapšklý na Epic, ta hra je tam funkční, hratelná stejně jako na Steamu, dokonce ji tam máš levnější než AAA hry na Steamu, ovšem prostě jsi jen omezený na jednu platformu a nebudeš podporovat hry na Epicu.  

    Je snad úplně jedno, kde to vyjde proboha, ta hra je stejně dobrá na Steamu či na Epicu, z té hry budeš mít úplně stejný zážitek. 

    Ve finále jsi pokrytec, protože ty první budeš podporovat monopol Sony a budeš kupovat jejich Ragnaroky a další jejich ptákoviny.

    Jako spotřebiteli ti může být úplně u zádele, jestli si nějaký korporát kupuje exkluzivitu, ve finále jsou to jen výmluvy, protože si nemůžeš dát hru do knihovny na Steamu, jste omezení jednou platformu jako ti největší konzoloví fanatici.

  • Grafika je krásná, to samozřejmě, ale pak se nemohou divit, že nemají dost příjmů, když si omezili množství potencionálních zákazníků. 

  • S tím problém nemám a to vlastním horší hardware. (RTX4070)

  • Zrovna tohle není specialita GoGu, ale Steam, pokud vím, funguje stejně (možná i další jako Epic). Koupíš si licenci k užívání a obchod ti ji spravuje, i když už nemůže prodávat další.

    Edit: No nic, tak jsem napsal skoro totéž, ale o pár vteřin později.

  • Veskoslav

    Ale to platí i u Steamu. Také byl stáhnutý Deadpool z prodeje i ze Steamu a pořád ho mám v knihovně:)

  • sugyn

    Problem neni dalsi platforma nebo zalozeni uctu navic ale zpusob jakym nova platforma pusobi. Me vadi ta prezentace platformy, ze Steam je zlo protoze bere si marzi 30% a my jsme ti lepsi protoze mame mensi marzi = my jsme zamereny pro developery. Je to marketingovy faul utocit na konkurenta primo a jeste ho nazyvat slovy.

    Mohl to byt pro ne neuveritelny tahak ovsem za predpokladu, ze jejich produkt je minimalne stejne kvalitni jako jejich hlavni konkurent nebo dokonce nabizi i neco navic. 

    Je toho zatracene malo co Epic udelal aby presvedcil spokojenou komunitu na Steamu. Jediny co se im musi nechat je, ze se im povedlo rozestvat lidi mezi sebou a tahle diskuse je tomu prikladem.

    Uz jenom to, ze hraci z ostatnich platform chodi na Steam pro navody nebo rady neco znaci.

  • skaven

    dokonca(bolo to pri Fallout 1+2) aj ked hra bola stiahnuta z predaja z Gog, ak si ju tam predtym kupil, vedel si ju nadalej nainstalovat, alebo stiahnut

  • Veskoslav

    Samozřejmě, že se Sony chová jako monopol, když si kupuje exkluzivitu. Stejně jako si kupovala exkluzivní obsah do CoD nebo Hogward.


    Ale Alyx nenajdeš na Sony obchodě, protože je to konzole a Valve jasně řeklo, že to nebude portovat. A Epic nenabízí žádné VR hry pokud vím. Navíc trochu si to pleteš. Epic si kupuje exkluzivitu. Tedy "nutí" vývojáře, aby to vydali pouze na Epicu viz Metro (skvělý úspěch, když to šlo za 3 měsíce do GP) nebo Phoenix Point, kdy to po roce bylo v Alze za 169 Kč. Ale ostatní vývojáři mají na výběr. Proto 99% her je na Steamu a hodí to i na další platformy jako GoG nebo Epic. Ale nenajde se masochista, co by to hodil na Epic a pak přemýšlel, jestli to hodí jinam. 

    Epic nenabízí lepší služby, nenabízí nic extra kromě toho, že nabízí bambilion slevových kupónů a hry zdarma. To je jediná jeho výhoda. Ale celý Epic jako herní divize roste a padá s jednou jedinou hrou. To nemá ani EA Play, ani GoG, ani UPlay a ani Steam. Epic svůj business dotuje z Fortnite. Je otázkou, jak dlouho to Timík ještě bude financovat. Ono ta injekce od Disney nemohla přijít v lepší dobu.


    A co je nefunkční? Třeba to, že občas se podělá košík. Seká se. Občas je jiná cena v košíku než cena na "hlavní" stránce. Než se spustí, tak aby si člověk udělal kávu. 

  • Veskoslav

    Proto říkám, že si kupuješ licenci:) Nemůžeš ji dál prodávat, ale jsi vlastníkem a jak psal dračí přítel dole, zálohování atd. je mnohem snazší.

  • Morraw

    Ano Sony se tak chová ( jako další). Srovnáváš nesrovnatelné. Epic si na exkluzivitach postavil byznys, ptze samozřejmě nemůže Steamu jinak konkurovat.

  • frank.horigan

    V Pořádku, není problém, když bude něco na Epic zadarmo, jdi a kup to na Steamu ať máš dobrej pocit z toho jaký jsi bourák.

    A daně taky posílej 2x, je třeba ukázat ne?

    A nepleť si laskavě "hry zadarmo" a hry zadarmo. To je velký rozdíl. 

  • Reznik

    Hry zdarma me nezajimaj. Hry, ktery chci si koupim. Hru zdarma me zajimaly kdyz mi bylo 10 a stahoval sem cracknuty. Dospelej clovek nema cas hrat hry, protoze sou zadarmo (je rad, ze si zahraje ty, ktery chce a zaplati je). Jestli si nikdo mysli, ze se mu exkluzivita vyplati, at si ji na svem produktu zridi...proc ne, ale pak nikdo nemuzu rikat, ze sem vadnej, protoze to odmitam akceptovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit