Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odvážná slovo ano, ale podle mého skromného názoru ke vidět, že vývojáři i potažmo vydavatelé
    chtějí dát hráčům hru, která by měla být opravdu jen pro náročné publikum. Možná je to i prodejní strategie. Vlastně, když si nad tím zamyslím, tak je to možné. Dáme hráčům co chtějí. A to se pořádně zapotit u hry, která je baví.

    Doufám, že znovu nastane období kdy hry již budou opět těžší a hráčům dají opět zabrat. To by byla dobrá obchodní taktika. Pořádné hraní, které vydrží. Hudba budoucnosti ? *5*

    Váš Werdes
    • Shaker
      vlk taky sliboval... jako fandim jim, ale to samy chteli udelat i s Dukem a vime, jak funguje hype
    • Zní to krásně a taky si to přeji to co píšeš. Naneštěstí mi spíš připadá, že marketingová oddělení firem z branže elektronické zábavy si nechala udělat nějaké nové průzkumy, co se má zákazníkům naslibovat pro zvýšení prodeje. Tímto neukazji na Gearbox, ale obecně na situaci jak to tu na Games (potažmo i jinde) čtu. Od začátku roku 2012 jako když mávne proutkem - naráz téměř všichni vydavatelé slibují mimo jiné i obsah, který má hráči poskytnout výzvu.

      Nemyslím si že je to špatně, naopak jsem rád. Otázka je nakolik bude obsah opravdu výzva a nakolik se jedná pouze o marketing, který cílí na Facebookové/PSN/STEAM statusy ve smyslu "číhejte lamy, dohrál jsem tuhle mrtě těžkou hru, to jsem dobrej, co?"
    • Ja se obavam,ze obtizne hry,ktere predstavuji pro hrace vyzvu ,neni to,co vetsina hracu chce.
      Staci se rozhlednout,jake hry se prodavaji nejvice.
  • Od teď nevylézám z domu, abych nepotkal reálného vetřelce. *1*
  • Odvážná slova *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit