Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Kdy bude recenze DeadSpace3?
    • Veskoslav
      http://www.diskuteri.eu/clanek/dead-space-3-recenze-pc-710-ek1

      Je i tady, ale čeká na schválení:-D:)
      • smajdal
        Pěkný, teď jsem se díval na EG.cz a recenze začínajíc "Dead Space série definovala pojem sci-fi horor pro dnešní generaci.." a konče 9/10 + kopa diskutujících vynášejí třetí díl do nebe. Je zajímavé, jak rozdílné jsou tyto dva weby. Každopádně jednička mě nudila a hned jsem ji zabalil, takže je mi celá série ukradená...ale aspoň na takovou videorecenzi jsem zvědavý.
        • Veskoslav
          No stačí se podívat na autorovy předchozí recenze, obzvlášť lahůdka v rámci MoH:)
          • smajdal
            Jsem se koukl na jeho vychvalování Dragon Age 2...zdá se mi jakoby začal hrát hry teprv před pár lety.
            • Jestli nekdo vychvaloval DA2, tak bud ze dostal PR darecky, nebo nehral jednicku, nebo ho bavi mavat obourucnim mecem jako drevenym paratkem... Bylo pospineni prvniho dilu...
      • rhaegar
        Ta recenze je úplně mimo. Možná sedí tak hodnocení,ale vše ostatní je na facku.Zrovna grafiku bych hře rozhodně nevyčítal, zmiňuje se o špatném portu a to taky není pravda, je tu dost grafického nastavení a ovládaní? Hraje to úplně stejně jako předchozí díly. Všichni ví, že příběh je vykradačka The Thing a Aliens a v předchozích dílech to nikomu nevadilo- zajímavé. Toho klišé je tam opravdu dost,ale takové množství se bohužel vyskytuje i u mnoha jiných her(stačí se podívat na všemi milovanou(mnou ne) sérii ME tam se klišé objevuje po tuctech a nikomu to nevadilo a to vykrádaní je stejně patrné jako u Dead Space. Jinak předchozí díly taky rozhodně nebyly na 9/10 proto je 6/10 adekvátní jen ty negativa nedávají smysl.
  • nekromant33
    jeste by me zajimalo, jestli treba je neco vic nez prumerneho na multiplayeru (radsi coop nez competitive ale vseobecne bych chtel vedet jak se s tim poprali)
  • Zajimalo by me hodnoceni po koupi tehle hry za plnou cenu, ne po dostani na recenzi a dohrani za 4-5 hodiny, napsani za jeste min a job done.
  • Ferdis2
    Výslednej kvalite hry sa nedá diviť, kedže sa na to Gearbox vyprdol a hlavnú časť hry má na svedomí TimeGate Studios, známe hlavne podpriemenrnými datadiskami k FEARu. Takže nič nové na svete a Sega si pripíše do portfólia ďalší z desiatok komerčných failov. Už dlhší čas rozmýšlam, z čoho tá firma asi žije (Sonic a Total War ju teda určite nevytrhnú)...
    • nekromant33
      vidis to sem ani nevedel, myslel jsem ze gearbox jen prace pozastavil, dodelal si borderlands a pak zas pomalu obnovoval prace... kazdopadne asi by to vysledkem odpovidalo jak rikas
      • Sega presents
        With 20th Century Fox
        A Gearbox Software production of
        A TimeGate Studios
        Demiurge Studios
        Nerve Software
        and Gearbox Software game.

        Demiurge Studios pracovali na prototypu, pak je převeleli na WiiU port, TimeGate Studios vypomáhalo s kampaní a Nerve Software vypomáhalo s multiplayerem. Bude to trochu kočkopes, ale nemusí to být na škodu. Vzpomeňte na Prey, kde stačil dohled 3D Realmsu a jaká to byla pařbička *3*
        • Ferdis2
          No v tomto prípade to asi na škodu bolo... *15*
    • Oba datadisky (zejména prvně jmenovaný) byly výborné, navíc autoři mají na kontě i kvalitní Section 8: Prejudice. Mimochodem, pracují jako výpomoc i na Bioshock: Infinite *3*
      • Ferdis2
        Rešpektujem, že Ti tie datadisky sadli, ale ostatným recenzentom už pomenej. Ten prepad na Metacritics je jasný: F.E.A.R. - 88 %, F.E.A.R. Extraction Point - 75 %, F.E.A.R. Perseus Mandate - 61%
        • JohnyTheZik
          Nevim, jak u tebe, ale 75 a 61% rozhodne neznamena podprumerny :D... Navic E.P. byl vybornej datadisk, pridal variabilitu lokaci, navic pridal i partaka po omezenou dobu..Perseus Mandate me uz tolik nevzal, ale rict o E.P., ze je podprumernej, je zverstvo.. Ten datadisk v leccem prekonal puvodni hru... Ale porad je to jen datadisk..
          • Ferdis2
            U mňa rozhodne uvedené čísla nepatria k podpriemeru, ale u 90% dnešných recenzentov už áno...
            F.E.A.R. Extraction Point som hral. Žiadny zázrak to síce nebol, ale pri hernom suchu sa ešte dal vydržať. Ak je niečo zverstvo, tak rozhodne tvrdenie, že prekonal originál.
            Druhý datáč som radšej ani neriskoval...
            Uvedené hry boli len trucpodnikom Vivendi proti Monolithu a nasmerovali vývoj slubnej hry do hrobu, kde si hnije doteraz. *4*
            • JohnyTheZik
              75% neni nikde podprumerny..
              E.P. byl kratkej a ve spouste vecech vyladenejsi F.E.A.R., takze tvrdit to v klidu muzu.. Navic jsem nerekl, ze by prekonal original jako takovej, ale v leccem -> variabilita prostredi, druhej partak apod.
              Tzn. bylo tam spoustu zajimavejch prvku a navic si datadisk zanechal atmosferu a celkovej pocit z F.E.A.R.u jako takovyho.. A opet se budu opakovat - porad je to jen datadisk.. E.P. byl ale skvelej datadisk.
    • Z MegaDrive *1*
  • Takže to vypadá na dobrej kup, tak za rok, až to bude v akci za 7E na Steamu.
  • Recenzi jinak receno, to ceho se vetsina hracu obavala se stalo skutkem a z prvotniho nadseni hry s vetrelci tematikou se stal opet jen pouhy stin, za necim co mohlo byt dobre, jenom to finalni provedeni jaksi opet nevyslo.

    P.S. Zajimala by me celkova delka singl hry - tipuji cca 8 hod max.
    • prej je to 5hodin ... 5 zasranejch nudnejch hodin ***** a to jsem měl předobjednávku.
  • Veskoslav
    No hru ale dohraji, když ji mám zaúůjčenou a dopíšu recenzi alespoň. Třeba počáteční zklamání a zděšení aspoň trochu napraví zbytek hry. Zatím odehráno celkově cca 3 hodiny na Xbox 360.
  • FLT už to v obchodě má, tak to jdu koupit a zkusit, jestli to je opravdu tak hrozný, jak Sherminátor píše.
    • Sherminátor tomu dal ještě ucházející hodnocení, po světě to dostává mnohem horší známky... na druhou stranu to jsou rychle napsané recenze z Xbox verze, PC by na tom měla být lépe. Navíc komunita si to módy vyšperkuje.
  • Tohle je ten alien kde měli byt i RPG prvky??
    • janchor
      Ne, to byl projekt od Obsidianu.
  • Nejlepsi zpraovani vetrelce je stejne v serii Alien Breed *3*
    • Na Vite ted vysel hd remake :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit