Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šest? Ale což. Z recenze vyplývá, že budu pravděpodobně ta správná demografická skupina, pro kterou je tento produkt určen, takže s koupí nebudu moc otálet. *5*
    • jindra.veliky
      hlavne neni v recenzi zahrunty coop a mp a hlavne na ten coop vsazim jako milovnik l4d...a ten se pry povedl *4*
  • S láskou vzpomínám na Alien: Ressurection na PSX.
    • jj todle tomu ani nesahá po kotníky atmosférou
    • Běhá mi mráz po zádech, když si na to vzpomenu, parádní hra :)
    • jj to byla pecka.. *3*
  • KIMCID
    6 To jsemnečekal
    • Grandhalf
      Já jo *3*
  • L.G. se to nelíbí.... to by mohla být slušná hra *4*
  • nechtěl sem rušit předobjednávku, doufal sem aspon v solidní 7mičku, tak snad aspon ten coop nezklame :)
  • Dnes jsem si hru zakoupil a až dohraji (co nejdříve) napíši zde recenzi PC verze jak to vidím já... *3* Na hru jsem se vskutku těšil tak doufám že mě nezklame. 5/10 dostal i poslední MoH a nebyl to pro mě zase takový propadák *5* ... Ok jdu na to !
    • Veskoslav
      Pro milovníky a čestné členy klubu Otvírání dveří, zcela jistě ne. Pro ostatní ano:)
      • Tak toto jsem zrovna na mysli neměl *1* . To mi už po 10 dveřích celkem lezlo krkem. Myslel jsem tím, že to byla celkem dobrá praobyčejná oddechová střílečka na zabití času. Nic víc - nic míň. *3*
  • Stormangels
    AvP 2010 je ohledně tohoto 100x lepší pokud jde o Multiplayer.
    Multak mě v AvP 2010 fakt bavil ale tady jsem zatim hral multak tak ruzně jako třeba TDM,Escape atd ale fakt mě to neba to ovládání za Alieny je otřesné jak sviň.

    Jdu si zase stáhnout AvP 2010 a snad tam na Multaku někdo bude.
    Udělal jsem asi chybu že jsem si ACM kupoval.....
    • Já si to stejný říkal s AvPčkem, páč tam brzo po vydání na mulťák nikdo nebyl. Dnes o někdo hraje?? nainstaloval bych
  • Hru jsem si byl koupit hned rano, prinesl domu a rikam: Vykaslete se na single, nebo kdyz uz tak to hrajte na nevyssi obtiznost a s kamosema. Nejlepsi jsou coop mise pro 4 lidi, kdy plnite ruzny jednoduchy ukoly. To je naprosta parada.
    Jelikoz na vetrelce hrajou proti vam lidi, slaba AI mizi, nastupuje fakt boj o preziti, pouzivani scanneru nutnosti. Mrchy hraci casto plivou kyselinu i na dalku, nebo cekaji za rohem. Setkani s vetrelcem zblizka = smrt. Tady ten trailer to pekne ukazuje
    www.youtube.com/watch?v=ZvU-1qMcy28
    Za ten coop 9/10, single jsem hral zatim jen hodku a prisel mi slabsi. Hra ma ale jasne zacileno na online a v tom je hodne bohata. Kouknete sami, podporuje to snad vsechno, vcetne splitscreenu
    http://www.co-optimus.com/game/297/playstation-3/aliens-colonial-marines.html

    Hra je proste nejlepsi na konzoli a ve vice lidech, coz recenzent logicky nevyzkousel, jinak by znamka musela byt vyssi.
    Jeste bych dodal, ze hra fakt perfekne cerpa z Aliens, kdo ma rad film, bude tady v sedmym nebi.
    • Nejses ty ten co spamoval na Xzone fora?
      • Bude to nejakej chytrak, kdyz neumi spravne napsat Columbo (jestli teda tim Colombo nemyslel mesto na Sri Lance). Nj, harant bezhlave vyhodil pulrocni kapesny za nesmysl.
    • Hmmm. Aspon ze si dokazes okecat zbytecne vyhozeny penize za tento propadak...
      • Pan raci byt pitomec?
    • Veskoslav
      Když FPS, tak s gamepadem.....Ach jo:) A kdo má rád Vetřelce tak skutečně bude nadšený zelenou barvičkou místo kyseliny:)
    • "Jeste bych dodal, ze hra fakt perfekne cerpa z Aliens, kdo ma rad film, bude tady v sedmym nebi."

      je tam samozrejme vysvetlene, ako to, ze hadley's hope nebola znicena po cca 40megatonovom atomovom vybuchu? :)
      • Jo je to logickej kiks, ale nejak navazat museli. Fanousci chteli znamy prostredi, tak byl osli mustek nutnosti.
  • rhaegar
    Doslova proti proudu http://www.egmnow.com/articles/reviews/egm-review-aliens-colonial-marines/. Chlapec asi na něčem jede *4*
    • Veskoslav
      Jo ten blázen: Halo 4 7/10, poslední MoH 6,5/10, FC 3 dal 10/10. Krapet mimo realitu chlapec.
    • Ferdis2
      každopádne sa nenechal zviklať neprajnými kolegami ... *1*
  • ono je zapotřebí se na to dívat i z jiného pohledu. Tahle hra je přímým pokračováním Vetřelců (filmu Aliens) a to už nebyl tak velký horor (z mého pohledu), ale spíše sci-fi řežba mariňáci vs vetřelci s hororovými prvky a Ripley jako bonus. Tak myslím, že od toho očekávat hororovou akci ala Vetřelec, nebo Vetřelec 3 je trochu zavádějicí.
    • Vrook
      Asi tak. Pro mě osobně je první Vetřelec jedinej dobrej film z celý série (a Fincherova trojka nebyla úplně nejhorší teda). Geniální hutná atmosféra izolace a vzrůstajcího strachu, navíc to otevírá teorie skvěle rozvedený v Prometheovi.
      No a sedm let po tom, co Ridley udělal vetřelce, se přiřítí bejvalej řidič náklaďáku a natočí pokračování s naprosto hloupejma postavama, který tam jen čtou naprosto hloupej scénář a tak třičtvrě stopáže mačkaj spoušť a střílej do stěn a řvou u toho jak kr*téni. Já netvrdim, že mě tyhle stupidní rubačky pro odreagování nějak vaděj, ale vesrat se s tim do tak dobře načatýho franchise, to už mi vadí dost.
      EDIT: A to ani nemluvim o těch Alien vs Predator vs já nevim co.. To je už totální pr*ser a sám R. Scott řekl, že točí Promethea, aby se pokusil dostat Alien franchise ze sraček.
      • janchor
        Nepřestává mě fascinovat, jak rozdílný pohledy lze mít na filmy, který považuju za neotřesitelný. Camerona nemám rád, ale Vetřelci jsou jeho majstrštyk, ve kterým se navíc skrze Ripleyovou děje daleko víc, než jen to "střílení do stěn". Hloupý postavy? Cyve, viděli jsme ten samej film? Jak jedničku tak dvojku považuju za špičky svejch kategorií.
        • Vrook
          Předpokládám, že stejnej film jsme viděli, ale zkrátka na něj máme jinej názor. Mně prostě chyběla ta komorní atmosféra z jedničky. A co se týče hloupejch postav, tak mi prostě vadí skoro celá posádka. Navíc Ridley nastiňuje problematiku umělýho života ve spoustě jeho filmech, což bylo v jedničce taky moc hezky ztvárněný s Ianem Holmem. Cameron tam vecpal Bishopa jen tak, aby se neřeklo a aby měl taky kyborga a nic hlubšího v tom nebylo. Já to dlouho neviděl, ale kdybych se na to podíval znovu, určitě bych si vybavil spoustu věcí, který mi na dvojce vadily.
          • janchor ti odpověděl
          • janchor
            Vkus nerozporuju (je to samozřejmě o dost jinde, než jednička - Cameron z toho udělal v podstatě válečnej film), ale zastanu se Bishopa: právě to pnutí mezi ním a Ripleyovou, která mu pochopitelně nevěří ani nos mezi očima, je skvělý a v závěru krásně zúročený!
            • Coffin.Corner
              Jo to pnutí v závěru Bishopa úplně rozpůlilo.... *1*
        • Nejvtipnější na tom je, že tihle hlupáčci ani nechápou, že třeba takovej Scott a jemu podobní ani do scénáře mco nekecaj. Občas něoc udělaj, to jo. Ale Cameron a jemu podobní autorští režiséři jedou svou ideu, kterou si i napíšou. Už nevím, kdo to řekl, ale snad i sám James. Když si odmyslíte tu akci a prostředí, je to úžasnej psychologickej film. Klidně by se to mohlo odehrávat kdekoliv, ale ty postavy by jednaly stejně. Ať už jde o vztahy, myšlenkový pochody, reakce na stres. Všechno to je reálný, jen je to zasazený do sci-fi prostředí. A to je kumšt.
          • Vrook
            Ty si hlavně uvědom, že mluvim o filmu, to jak moc Scott kecá do scénáře (kterej je ale ve většině případů stejně ve výsledku, díky němu, úplně jinej než původně) je mi celkem fuk, ty hlupáčku.
            A to jestli si Cameron svoje filmy píše nebo ne, je mi taky fuk. Ale věřim tomu... ono podle toho taky většina jeho filmů vypadá.
            • Vrook
              Nesmíš si brát slovní útoky (a tohle byl útok opravdu jen s velkou nadsázkou) na svý idoly tak vážně. Já si samozřejmě nedovoluju soudit Camerona podle ničeho jinýho, než podle jeho filmů. A ty se mi prostě nelíběj, což řikám už po několikátý. A to, jestli mlátil svoje manželky, nebo jestli je to padawan Setphena Hawkinga, to můj názor na něj neovlivní.. jde čistě o jeho tvorbu.
            • To je reakce na tvou reakci o tom, že nějakej řidič kamionu (kterej mimochodem má diplom z fyziky), se opovážil dodělat něco, co pan Scott řemeslně dobře odvedl. Vtipné. Víš, abys byl kvalitním umělcem, není o škole. Abys byl dobrej básník, se taky nenaučíš pomocí tvůrčího psaní. K tomu se musíš dopracovat sám, a to on se dopracoval. Stejně jako většina z nás:)
        • Cameron urobil totalnu stupiditu, ze z vrazdiaceho inteligentneho monstra urobil mravca, aby to mainstream prekusol, ten vyvoj alienov v jednotke je priliz cudzi na bezne prekusnutie
          • maros.goc
            ako moze byt niekto inteligentný a zároveň vriaždiaci??...Cameronovi Votrelci je najlepší akčný sci-fi film všetkých čias, ...vedel, že nemože čo do hutnosti atmosféry prekonať Scotta, takto spravil po svojom vlastnom štýle ..v štýle akčnej nadupanej hororovej ale pritom inteligentnej jazdy so skvelymi charaktermi, výbornými dialogmi, fungujúcim príbehom a velmi peknym vyobrazením vztahu Ripley - Newt ...Biehn ešte nikdy nebol lepší, sci-fi akcia inteligentnejšia a akčný horor hutnejší ....10/10
          • Ježiši. To, co vidíš v mikroměřítku (Alien 1979), máš poté v makroměřítku (Aliens 1986). Víš, proč všechny v jedničce tak jednoduše rozsekal? Protože měl prostředí, který nahrávalo jemu. Protože oni nevědli s čím mají tu čest a měli hrozný strach. Protože neměli žádné zbraně, které by jim dodaly kuráž. Prostě se neměli jak bránit a taky k tomu přistupovali, že je to jenom hloupé zvíře.(Plamenot není jistota)
            • rhaegar
              Cameron je břídil. Jeho ex je daleko lepší režisérka než on sám. Ach ta krásna ironie života
            • v2jke sa alieni spravali ako hmyz, v jednotke sa alien spraval ako tiger
              ale chapem, cameron
          • Veskoslav
            Vetřelci jsou zdegenerovaná rasa. Žádná inteligentní rasa.....
            • @Lukas O'Bannon povodne premyslal ze votrelec je len decko, a kym je decko tak vrazdi vsetko co vidi, potom sa zakukli a vyjde z neho superinteligentna bytost
              lol, nie? :)
            • Jaké vyspělé rasy? :DDDD Dan O'Bannon nidky neřekl, že to je nějaká vyspělá rasa. A původně se Dan se Scottem bavili, že jde o nástroj války.
            • Veskoslav
              Ale viděl. To nic nemění na faktu, že z kdysi vyspělé rasy se stalo toto. Polointeligentní stroj na zabíjení. Nic víc, nic míň. A pokud si dobře sledoval jedničku, tak to nebylo o inteligenci, ale protože na to měl dané prostředí:)
            • potom si asi nevidel jednotku
      • Jsi hloupý, hloupý a ještě jednou hloupý človíček. Nevím, jestli ti mám napovědět nebo tě rovnou trknout, ale spíš asi trknout. Vetřelci od Camerona jsou jen logickým vyústěním gotického hororu, kterým byl první Vetřelec. Scénář není hloupý, je zaměřený na charakter Ripleyové a vztahu matce k dceři. Prometheus má hloupý scénář. A víš proč? Protože není umění nalepit na chatrnej příběh mytologický, náboženský a existenciální narážky, ať už zcela zjevné či skryté. Prometheus nemá duševní hodnotu, jak v obsahu, tak ve formě. Je to obyčejný cheesy blockbuster, který chválí pseudointelektuálové (pokud jim jde jen o obsah). A víš proč taky nefunguje? Nejde ani tak o hloupej scénář, ale oni se snažili udělat z toho něco víc (cheesy), i když Vetřelec byl a vždycky bude o jednoduchejch archetypech. V jednoduchosti je totiž síla.
        • Vrook
          S těma urážkama di do pr*ele prosimtě. Psal jsem svuj názor a rozhodně nehodlám někoho urážet za jinej názor, jako to děláš ty. Prometheus se mi líbil, protože jsem odjakživa byl fanouškem Danikena, takže mě tyhle teorie zajímaj.
          Ale je to prostě o názoru a já, ač mám rád filmy s jednoduchym scénářem a výpravou a nepohrdnu ani těma nejspodnějšíma exploitation filmama, tak mi prostě vadí domršení tohohle univerza. Asi jsem opravdu odsouzení hodnej člověk. *7*
          • Jenže ty ses pejorativně vyjadřoval o tom filmu, takže se já budu pejorativně vyjadřovat o tobě, mrdko:) Rozdíl mezi mnou a tebou je, že já uvádím argumenty. Hele, já mám emocionální odstup a dokážu se podívat na Cameronovy Vetřelce z obou táborů, avšak ty jsi neuvedl žádný pádný argument, který by podporoval tvůj názor, který je až příliš kritický. Je zajímavý, že hrozně moc lidí sdílí pohled na Vetřelce se mnou, a tím nemyslím fakt, že je to skvělej film, ale téma vztahu matky a dcery, logické chování postav, uvěřitelné charaktery apod. Cameron vykreslil svět Vetřelců, ale nijak ho nedokreslil. Dodal královnu, dodal reprodukční systém, hierarichii atd. A to je velice dobře. Věřím, že Bannon by se divil, co Scott udělal s Vetřelci.
            • lol aké rozmaznané decko.. GTFO with this sh*t !
            • V tom případě tě musíme upálit.
            • Vrook
              Já se tě ale nesnažim přesvědčit, ani nikoho jinýho. Je mi u p*dele, jestli je většina nakloněná tvýmu nebo mýmu názoru. Souhlasim s tebou, že to dokreslení a dovysvětlení toho, jak Vetřelci fungujou z biologickýho hlediska, je fajn. Ale film se mi prostě tolik nelíbil a šmitec. Nic víc..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit