Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Staci pockat na nejakej masivni patch :) a mouchy budou pryc :)
    • Ronox
      "Možná, že jsi nesledoval poslední události, ale dostali jsme na prdel, kámo."
      • Ano ! Přesně tohle jsem potřeboval slyšet ! *1* Palec nahoru.

        Imho Alieni jsou špatný co si budeme povídat, ale například mise v kanálech je pěkně zpracovaná. Má hutnou a hustou atmosféru a tehdy jsem si řekl, že je opravdu škoda, že tohle netrefili u celé hry. Jinak chlubit se next-gen grafikou po které nejsou nakonec ani stopy si myslím neni uplně dobrý no. To je jako kdyby vám v restauraci nabídli například luxusní hovězí a vy nakonec dostali zbědovanou slepici která skoro nepřežila cestu lodí z Číny. (pouze příklad *5* ). Jinak Alieny mam a dohrál jsem za cca 5-6 hodin což si myslim na dnešní dobu je bohužel uplně *normální*.
      • Uklidni se Hudsone, ta malá holka tu přežila mnohem déle a bez vojenského vybavení..............
        ....a to z ní bude velitel, há? *4* Nejlepší hlášky z celé série jsou ve dvojce :)
        • a vetsinu jich ma hudson. Kvuli němu mám rád u vetrelcu i dabing. "Dopr..17dni..tady nepřežijeme ani 17minut:)"
      • Me je jedno kdo koho precural vys. Uz takhle ta hra neni spatna takova betaverze :) a ja verim ze prijde opravnej patch, kterej udela tlustou caru za temito negativnimy komentari.
        • Ronox
          Já jen citoval Hudsona z Vetřelců, tak se hned nečerti Rambáku.
  • rhaegar
    Tak mám nějakou tu hodinku už za sebou tak hodím do diskuze nějaký ty svoje moudra .) ... na recenze nedám a zkusil jsem si to zahrát a výsledek? Koloniální pr*ser. Ty neduhy člověka bijí přímo do očí. Hra se zasekla v roce bůh ví a neduhy, které se pořád omílají v recenzích jsou tentokrát trefné.Ještě poznámka na konec. Tohle má být nejchytřejší lovec ve vesmíru? Na tvůrce hry bych podal žalobou,takhle zk*rvit mnou jednu z nejočekávanějších her to je na kriminál :D
    • POsli na nich alienov. Zasluiza si.
  • Umaroth
    Tahle hra šla nějak kolem mne, věděl jsem, že má vyjít, to je asi tak vše........ a jak na to koukám, tak jen pro dobro věci *3*
  • misho8723
    Heh.. mne príde práve tá pasáž so slepými votrelcami reagujúcimi na zvuk asi najzaujímavejšia časť čo som čítal v recenzii - pretože ak má človek zbraň, tak votrelci nepredstavujú žiadny problém a atmosféra je prakticky neexistujúca, tak aspoň náznak toho, že človek nie je schopný s votrelcami bojovať, a je v podstate - možno násilne - dotlačený k tomu, aby sa ich obával, dá sa to považovať za úspech a niečo čo môže človeka prekvapiť.. ako v jednej recenzii spomínali - táto hra skôr funguje ako virtuálne múzeum filmu Votrelci, ale ako samostatná FPS hra prepadá na celej čiare.. čiže: nie, ďakujem.. o mesiac čakajú oveľa lepšie FPS zážitky : Metro Last Light a BioShock Infinite
    • Nemůžeš říct že bude lepší Metro Last Light a BioShock Infinite když si ještě nehrál.
      • Muze, protoze prekonat ACM nebude zadny problem...
  • Krymot
    Všici proklinají AvP 2010 ale když se juknete na AI vetřelců v AvP 2010 a ALiens :colonial Marines tak avp jasně vede. Což je ostuda pač se jedná o starší hru
  • kdyz se snazim vybavit posledni FPS, ktere me chytly za srdce, tak me napada jen Half-life 2, Far-Cry 1, Swat4 a Max Payen 2 ... od ty doby uz cekam asi na zazrak.
    • jan.hruby86
      Jenže Max Payne 2 není FPS.
      • Ferdis2
        Ale on píše o Max Payen (to bude asi nejaká indie FPS) *1*
  • No takže zázrak se nestal je to takové jak jsem čekal, ale to nemyslím špatně, chtěl bych si zahrát, ale ne za plnou cenu. U těchto her to pujde dolů rychle, takže moc dlouho stejně čekat nebudu. *15*
  • Magister_Peditum
    To bylo jasné snad už od prvního traileru, že to nebude žádná sláva. Aneb, další potvrzení pravidla, že věci jsou často přesně tím, čím se na první povrchní pohled zdály být. Špatná zpráva pro vyznavače "vnitřní krásy". *1* *1*
    • jindra.veliky
      takze Wasteland 2 bude taky sh*t? *5*
      • Magister_Peditum
        Wasteland zatím vypadá přesně tak, jak to tvůrci slíbili. Na rozdíl od této hry.
  • Kdo to nečekal je snílek... :(
  • och necakane ... a aj 6/10 je stedre hodnotenie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit