Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rhaegar
    Tak mám nějakou tu hodinku už za sebou tak hodím do diskuze nějaký ty svoje moudra .) ... na recenze nedám a zkusil jsem si to zahrát a výsledek? Koloniální pr*ser. Ty neduhy člověka bijí přímo do očí. Hra se zasekla v roce bůh ví a neduhy, které se pořád omílají v recenzích jsou tentokrát trefné.Ještě poznámka na konec. Tohle má být nejchytřejší lovec ve vesmíru? Na tvůrce hry bych podal žalobou,takhle zk*rvit mnou jednu z nejočekávanějších her to je na kriminál :D
    • POsli na nich alienov. Zasluiza si.
  • Gordar
    Já pořád nechápu jak si to může marinák s alienem rozdávat na blízko, což sem viděl, že se děje skoro pořád. To je tak DUMB ! V původním AvP, když se k vám alien dostal na blízko tak váz rozsápal na sr*čky.. protože je to ku*va ALIEN !!! Tady alieni nejsou žádná hrozba, ta hra je už jen díky tomuhle zoufale ubohá. Chtěl bych si promluvit s někým kdo tohle designoval...
  • Dle ocekavani :) Hype jako kr@va a pak jde to proste blaf *1* Doufam ze hype splnil ucel a conejvice lidi predobednalo *3*
    • http://games.tiscali.cz/recenze/aliens-vs-predator-2-49249
    • Koupeno kvůli vetřelcům. nezajímá mě jak kvalitní hra to je a jestli to má herní dobu 3 minuty nebo 100hodin :).
      • tak to jsi stastnej clovek :D pamatujes prechozi AVP ? To kazdyho unudilo po 1h v single playeru... ale jsou tam vetrelci... :l
        Taky jsem fanousek... to ale neznamena ze budu kupovat spatne hry, nebo lepe hodne prumerne..
        • Minule AVP jsem koupil, single player otresna nuda. Mutlak byl super ale omrzel take radove po nekolika hodinach a byl jsem hodne nastvanej.. Ted kdyz dalsi dil i pres suprcupr hype dostal 6tku tak letet do shopu a vyplaznout za to pres litr to bych si fakt nabeh..
          • co? zahraj na hard.Je to daleko zábavnější .
            • c-z06
              ...a pořád je to nuda. Zkoušel jsem. I na hard mě to nebavilo. Tím AI neposuneš na nový level *1* Ani scripty. Ani celý CoD styl.
  • S láskou vzpomínám na Alien: Ressurection na PSX.
    • jj todle tomu ani nesahá po kotníky atmosférou
    • Běhá mi mráz po zádech, když si na to vzpomenu, parádní hra :)
    • jj to byla pecka.. *3*
  • Jinak to dopadnout ani nemohlo. 6/10 se zavřenýma očima. Přeji tomuto odpadu brzké zapomnění. Btw, myslel jsem si že krev vetřelců je extrémně silná žlutozelená kyselina, ne hořčice do rohlíku.
    • kdyby to byla kiselina tak by se vetrelci rozpustili omg
      • roman.pajdlhauser
        konecne viem, preco sa po svete vala tolko zdochnutych kobier, vsetky sa otravili vlastnym jedom!
        • Pletes si kyselinu s jedem?
          • roman.pajdlhauser
            rovnako ako sa kobra neotravi, xenomorph moze mat v zilach kyselinu a to, ze vo filmoch tato kyselina bola deadly, mohol byt paradny prvok aj v hre
      • shmeck
        Taky jsem tak přemýšlel... když mi bylo šest *15*
      • tvůj komentář je ještě větší fail než ta hra.
      • Tak myslím že si nás všecky dobře pobavil , jak pravopisem tak znalostí vetřelců.
      • Veskoslav
        Nedělej ze sebe opět retarda *11*
      • nevíš nic a chceš někoho poučovat ? *15* *15*
  • Krymot
    Chjo kde je ten gearbox který na začátku dělal kvalitní tituly jako napřiklad Half-life: Opposing force či Tony Hawk pro skater 3? *13*
    • nekromant33
      Borderlands jsou super...
  • Takže to vypadá na dobrej kup, tak za rok, až to bude v akci za 7E na Steamu.
  • Magister_Peditum
    To bylo jasné snad už od prvního traileru, že to nebude žádná sláva. Aneb, další potvrzení pravidla, že věci jsou často přesně tím, čím se na první povrchní pohled zdály být. Špatná zpráva pro vyznavače "vnitřní krásy". *1* *1*
    • jindra.veliky
      takze Wasteland 2 bude taky sh*t? *5*
      • Magister_Peditum
        Wasteland zatím vypadá přesně tak, jak to tvůrci slíbili. Na rozdíl od této hry.
  • FLT už to v obchodě má, tak to jdu koupit a zkusit, jestli to je opravdu tak hrozný, jak Sherminátor píše.
    • Sherminátor tomu dal ještě ucházející hodnocení, po světě to dostává mnohem horší známky... na druhou stranu to jsou rychle napsané recenze z Xbox verze, PC by na tom měla být lépe. Navíc komunita si to módy vyšperkuje.
  • Recenzi jinak receno, to ceho se vetsina hracu obavala se stalo skutkem a z prvotniho nadseni hry s vetrelci tematikou se stal opet jen pouhy stin, za necim co mohlo byt dobre, jenom to finalni provedeni jaksi opet nevyslo.

    P.S. Zajimala by me celkova delka singl hry - tipuji cca 8 hod max.
    • prej je to 5hodin ... 5 zasranejch nudnejch hodin ***** a to jsem měl předobjednávku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit