Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dohrál jsem a můžu říct jen "what the heck?" čekal jsem, že to nebude dobrý, ale že až takhle špatný... víceménně souhlasím s lidma pod sebou, grafika o ničem, dabing o ničem, pocit ze zbraní...ehm... ten se nějak nedostavil... pocit strachu taktéž. už úvodní přetahovačka s alienem mi přišla spíš směšná a vůbec celá tahle hra je spíš k smíchu než k hraní... asi mě to bude stát pár mínusek, ale tohle si představuju jako budget za tři stovky...jediný, čím se to liší od dalších špatných her je to, že u téhle mě to fakt mrzí, je tady krásně vidět, že zavedený značky jsou dneska už jen a pouze o rýžování peněz a ne o zachování jejich kvalit... za mě 4/10
  • Na dnešních základních školách už se neučí, že za čárkou, tečkou atd. se dělají mezery? To se nedá číst.. Nehledě na to, že tato diskuze je opět opravdu výživná, jako poslední dobou všechny a všude (nejen na Tiscali). Z toho momentálního balastu je tu tak 10 procent příspěvků, které mají nějakou hodnotu. Ach jo..
  • Je to jako z DNF. Moc dlouhej vyvoj hre spis skodi. Ale je to fakt za 1100 to nema ted cenu kupovat, mozna tak kvuli tomu multaku.
  • Přijdu domu, začnu instalovat originálku a mezitim si řikám, že mám čas tak projedu web a ejhle co nevidim. Sem opravdu zděšen hodnocením, který se teď na webech objevují. Vypadá to, že jsem zase vyhodil prachy oknem,. No nic, doinstalováno tak uvidim...
    • Vidis ja to pred hodkou sosnul 20 minut zahral a smazal...
      • nekromant33
        Rozhodne, hry nekupuju dokud neni dostatek recenzi od lidi kteri maji podobny nazor na hry jako ja, pripadne nevyzkousim (legalne ci nelegalne). Nejaka predobjednavka se zbrani navic ci co to bylo me nevrati zahozene penize
  • tak ted nevim - u Duka jste dali 6 a rekl bych ze to bylo vedle (imho si to zaslouzilo 7-8 uz kvuli tomu, ze si tam dovolili co si nikde jinde netroufli (holky, zachody) + variabilita prostredi), CoD dostalo 8 coz si urcite nezaslouzilo (v cem to bylo inovativni a skvely? Tou silene predvidatelnou kampani? Nebo trapnym skriptem na kazdem kroku?)
  • Veskoslav
    Zvláštní. Po stažení DLC už kyselina ubírá života. Ale v základní hře ne.
    • Kyselina neubírá život když je na zemi *4* . Ale když k tobě přiběhne Alien a střelíš do něj... tak to ubírá jedna báseň ( nevím jak vy ale mě to tak dělá *7* )
  • Krymot
    U her, zvlášť u tak velkých značek platí jedná věc čím větší reklamní kampaň tím větší zklamaní i když je to kvalitní titul.
    • Proto jsem přestal číst týdenní záplavy informací rok předem, včetně toho, jaké budou k dispozici oblečky v šatně apod. Člověk má pak velký očekávání:)
  • SixThe9th
    Tak nevim. Me si Vetrelci vzdy nejlepe ziskali atmosferou a tu si pres nejaky bugy a nedodelky rozhodne zachovala i tato strilecka. Ano je skriptovana s pribehem,ktery vas z kresla nevytrhne,ale zaroven neurazi a to vcetne finale. Soundtrack je paradni variaci na original a at chcete nebo ne, prochazka po Headley's Hope s motion scannerem v ruce je proste zazitek, ktery ma nostalogickou hloubku nemajici srovnani (snad mozna prvni level AvP). Absence ukladani pozic je rovnez prijemna a jako koridorova jednohubka plni ukol vytecne, navic uz jen kvuli prostredi povinnost hrat znovu na vyssi obtiznost.

    Podle vseho je multiplayer rozhodne povedena zalezitost a tak hra dle meho zaslouzi peknou 7. Narocnejsi z vas si pockaji na dilko od CA anebo daji znovu klasiku od Rebellionu. Ja osobne se jiz nemohu dockat nejakeho toho DLC.
  • Cypri
    Pěkná recenze. Průměrná hra. Kupím, ale ve slevě někdy na steamu. Takhle nutně to zas nepotřebuji. Jen se bojím toho "uspěchaného konce" či jak to bylo psané. Finále potřebuji takové, aby dávalo smysl a né že má hra celkem +- grády a pak "Tak letíme, uff eště že jsme to přežili co? Kdo si dá pivo?" (následují titulky). Tento WTF moment fakt zažít nechci *1*
  • Krymot
    Nemohu si pomoc ale šíleně mi to připomíná Duke Nukem Forever *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit