Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    6 To jsemnečekal
    • Grandhalf
      Já jo *3*
  • Je jasne, ze uplne povodny AvP z hladiska atmosfery a celkoveho feelingu z tejto hry nikdy nebude. Rovnako je fakt, ze celkove prostredie je VELMI CASTO posobiace strasne "sterilne", ale to prisudzujem pouzitiu Unreal Enginu, ktory tak zvykne vyzerat. Taktiez je pravda, ze je to uz cele v style CoD, ale darmo... Fanusik sa tam proste vyblblne viac nez solidne, myslim si.
  • och necakane ... a aj 6/10 je stedre hodnotenie
  • kubi-wan
    Kdy se stalo, že se z hráčů stali instantní hateři?
    • od te doby co se rozmlsali na par dobrejch kouskach
    • V momente kdy se hry staly jen odflaknutyma comercnima ucelovkama parazitujici na overenych a kvalitnich znackach mezi kterou patri bohuzel i AVP.
    • Honze
      Tak tak, je to prostě smolný poslední dobou :)
    • Odulin
      Přesně.:)
  • Hele někdo tu psal, že vyjde Patch... Hele to nemusí být náhodou blbost... Vemte si jak to dělají jiné hry. Nedávno nějaká dokonce vyšla ( známá hra, ale nemohu s vzpomenout ) a hned pár dní po vydání MEGA patch a opravil spousty chyb. Tady to podle mě jinak nebude. Aspoň by mohlo... Jinak mám odehráno asi zhruba 3 a půl hodiny a zatím nevím co si o tom mám myslet... Zatím to vidím opravdu na tu 6/10 za tu snahu o co se vývojáři snažili, ALE ! Ale tedka jsem se do toho dostal a náhodou celkem super *3* . To se dozvíte zítra nebo pozítří kdy to někde tady k nějakému článku napíši... *3*
    • Máš na mysli třeba MoH: Warfighter (tam těch oprav bylo kurevsky hodně), nebo AC3 či FC3?
      • Ano MoH Warfighter... díky *3*
  • No takže zázrak se nestal je to takové jak jsem čekal, ale to nemyslím špatně, chtěl bych si zahrát, ale ne za plnou cenu. U těchto her to pujde dolů rychle, takže moc dlouho stejně čekat nebudu. *15*
  • GlaDOS
    Nechápu, jak může demo vypadat o tolik lépe, než finální hra. http://www.youtube.com/watch?v=6lGXDM3LGnk
  • Honze
    Flusat umí každej, to je jasný. Už mě ty kecy unavujou. Já miluju Vetřelce, výrůstal jsem na nich. Hru vlastním v Collectors edici (což je nepodstatné) a jsem naprosto spokojený s tím, co jsem dostal. Jednak jsem se zůčastnil mise na Sulacu a také jsem se podíval na Hadleys Hope..Co mám jako fanda chtít víc? Můžu bejt rád, že hra vyšla, protože nikdo jinej to neudělal a už ani neudělá. Stejně jako u Duka. Až si začnete vážit věcí, tak už budu zřejmě po smrti. Tohle mě vážně s**e!!!!!!!! Ať žije Randy a Gearbox a díky za Duka i Alieny! Nebýt jeho, můžu hrát maximálně kulový a nebo starý 3Dčko, či snad nepovedený AvP! Vyhraje tady jedině ten, kdo dá větší šanci a nebude hru soudit po první recenzi, či prvním dohrání!!!! Shlídněte si alespoň 99x directors cut Aliens a pak se pusttě do hraní. Do té doby se věnujte Assasinům a Far Cryům!!!! ZOMG!!!!!!!!!!! Každá hra má chyby, ale počítat je nehodlám!!! Buď mě baví, nebo ne. Vzdávám hold tomuto dílu, ač budu třeba jediný na světe a budete mě považovat za největší špínu!!!!
    • opovaž se nadávat, až ti zítra v sámošce prodají nedopečený chleba!
    • Myslis tu Hadleys Hope, co na konci filmu tak efektne zmizela v atomovem vybuchu? Cimz odpovidam na tvou otazku. Ja bych, jako fanousek, cekal logicke navazani na film. Jako fanousek bych cekal, ze krev z vetrelcu bude pusobit jako kyselina a ne, ze to bude jen zelena barva. Jako fanousek bych ocekaval, ze se vertelec po zasahu alespon trochu rozprskne, jako ve filmu a ne, ze sveze k zemi a jeho mrtvola zmizi. Takze promin, ty fanousku, ale tvuj prispevek mi prijde jako obhajoba nekoho, kdo vyhodil 50 ecek za tenhle POS a ted to musi za kazdou cenu obhajit.
      • Baví mě, jak po pěti letech vývoje, po spoustě obrázků, infa a videí, se někdo strašně diví a remcá nad tim, že zůstala kolonie i po výbuchu.
      • Honze
        Myslím si, že moc hledáš logiku a málo zábavu. Je vidět že ke svému štěstí potřebuješ opravdu všechno tip ťop, já ti to samozřejmě neberu :) A hru obhajuji, protože jsem filmy s Vetřelčí tématikou a hlavně díl druhý viděl asi tisíckrát, takže jsem moc rád, že se v tomto universu mohu pohybovat, což mi nikdo doteď pořádně nenabídnul. Beru co je, jako jsem bral vždycky :) Mě stačí ke štěstí málo. Tohle není o tom, že obhajuji normální cenu, ale proto, že zatím jsem se u hry nenudil :) Nicméně díky za velmi peprný komentář, budu si jej pamatovat.
    • Jo, tos nám to teda nandal. Nevadí, že je to s*ačka, hlavně, že to vyšlo! *1*
      • Vid, naprogramuju v malovani novy hvezdny valky, nevadi ze to bude pivovina hlavne ze ti vyjde
    • Krymot
      Hra se celkem povedla. I když ja jako fanoušek vetřelců ji moc hodnotím nemohu. Hra se mi líbí a baví mě. Ale kdo ví jak by mě to bavilo kdybych k vetrelcovi neměl tak dobrý vztah. A nechapu co všichcni mají pro AvP vždyť se to povedlo úplně perfektně
      • Já jsem právě nikdy fanoušek nebyl, takže to hodnotím čistě, co do hratelnosti. Z tohodle hlediska mi hra nabízí, co se od fps očekává a nic víc. AvP jsem hrál jen ty starší, nový si tedy netroufám hodnotit. Každopádně, rozumím, že fanda si k hodnocení přidá ještě nějaký ten bod.
        • Mě osobně AvP (2010) bavilo a užil jsem si ho! Duke mě taky bavil a hodněkrát jsem se zasmál, hru jsem stejně koupil už levnější. A co se týče Aliens teď prozatím nemohu hodnotit, ale i podle toho co lidi říkají se tešim.
    • Když jsme u toho, starý "třidéčko" stejně jako starej Doom, Blood, Shadow Warrior, Corridor apod. hraju pořád. Jsem zvědavej, jestli budou ještě vycházet hry, co ani po miliontém dohrání neztratí zábavnost.:)
      Jinak mě ti vetřelci celkem baví, o tom žádná. Nic to ovšem nemění na tom, že je to průměrná hra stejně jako DNF (také mě bavil) a pociťovat nějakou přehnanou vděčnost nehodlám.
  • zvlastni je to ze singlac delali nejaci amateri TimeGate a multak Gearbox,sam mohu rict ze je to aspon pro me hodne velkej rozdil.Holt soudruzi ze SEGY nekde udelali chybu.multak je proste prim v teto hre.
  • maros.goc
    100% súhlas s recenziou :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší