Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No po tom co jsem videl a slysel uz v te hre chybi jen zlate dukatky a jezdici houbicky ...
  • Krymot
    Možná by ta hra v naších očích nebyla tak špatná kdybychom to neměli s čím porovnávat ale bohužel pro tuto hru máme a to přímo tři díly AvP
  • Tak teď to zrovna hraju jsem teprve na začátku ještě v lodi a myslim že to horrorově působí víc než Dead Space 3 mnohem víc se bojim možná proto že je to s pohledu 1.osoby (nejspíš proto) a nezdá se mi to zrovna lehký když se jich tam narojí víc tak máte po srandě ani nestačíte nabijet a je po vás.
    • treba pouzivat obidve ruky, nie len 1 prst
  • rozhodnev mnoha ohledech nesouhlasim s recenzi a urcitymi komentari zde. tady to posuzujou nekdy lidi,ze se musim smat jejich nazorum.prectou si recenzi a tady omilaji ty sami sracky.mam origo narozil od spousty pisatelu zde, a ikdyz mohli nektere veci dopadnout lepe, ale to si rikam u spousty jinych her tak realtivne spokojenost. coop ve 4 hracich. Mp je bomba.skvela customizace armoru,zbrani,level design.na grafiku jsem aplikoval dx10 patch, takze se to dost zlepsilo.nejlepsi jsou recenze kde otestovali jen SP a hru poplivali.opravdu objektyvni. a dneska kazda hra cita s patchema a tady to nebude vyjimka. navic pro fandy alienu +1 a dik za to ze se hra vubec dodelala a ze tu mame zase po dlouhe dobe hru co vyuziva plne lic. na aliens.
  • Ze bychom si casem preci jen spravili chut?

    http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=aliens-hra-od-creative-assembly-vypada-podle-vseho-nadejne-173139
  • Ted jsem hrál nějakou dobu coop a musim říct že jsem chytal záchvaty smíchu asi 5.mise kde jdete neozbrojení kolem výbušných vetřelců tak všichni jak se jich bojí jak čumí a čekaj až něco uděláte vy :D já na ně blikal baterkou zničeho nic na nás vyběhnul a vsichni bum :D no řeknu takhle jsem se dlouho nenasmál :D hlavně jsem se tlemil jak jsme kolem nich chodili a vsichni se zastavili a koukali co se bude dít :D
    • A koupil sis to? Jestli ne, tak nemáš právo kritizovat nic.
      • Tak tohle bych rozhodně nenazval kritikou spíš plusem a sem rád že mě to takhle pobavilo prostě sranda koukat na ostatní hráče jak jdou svámi nebo vy snimi kolem nich a myslíte si že maj nahnáno *1* nebo když vy stojíte vetřelec vám leze až do ksichtu nic se neděje a oni jdou utíkaj tedy vetřelec je slyší a zautoci na něj tak se za nim rozeběhne a bum marinak(hráč) skonal :D
  • Mno, tak prave som hru definitivne dohral a opat nemozem inak, nez konstatovat, ze primarne fanusikovia Votrelcov budu sem-tam chrochtat blahom. Ono... mozno spociatku ta hra nevyzera byt az tak "Alien positive", ale specialne od 2/3 je to uz jasne... Osobne som bol celkovym vysledkom vceklu spokojny a povodne fanusikovske skore (ktore bolo 5/10) dviham na 6/10. Ta hra si to zasluzi, nech uz je do istej miery sprasena ako sa da... Zacinam uvazovat, ze vyskusam aj AvP z roku 2000 ci kedy to bolo... hoci som na danu temu necital moc privetive recenzie. Kazdopadne.............. zvuk pulse rifle sa nezabuda. Ci uz je to novy AvP alebo ten povodny od Rebellion... *16*
    • AVP 2010 urcite vyzkousej. Ok, neni to jiz v duchu puvodniho AVP 1 a ruzny vytky by se nasly, ale spatna hra to rozhodne nebyla jak nekteri tvrdi.
  • Ehm, chcel som napisat.... AvP z roku 2010, nie 2000... chybicka se vloudila :)
    • Oficiální zkratka je AvsP, což je nepovedená hra Rebellionu z roku 2010, na rozdíl od AvP z roku 1999, viz. mod 1999 pro Bioshock Infinite. :-)
  • 6 z 10? Uvědomujete si že cena tohohle plivnutí do tváře všem fanouškům Aliens je 50E?
    Kolik vám zaplatili, co vám za tu šestku kdo slíbil?
  • Ač jsem na hru čekal několik let a poslední rok hltal vše, co se kolem ní dělo, přijde mi podle videíí a recenzí ze zahraničních plátků, že hra je megaprůser. Tahle recenze je informativně nic neříkající (při vší úctě) a známka dost vysoká. Sorry, ale takhle pro***t vcelku možná ultimátní záležitost, s ohledem na to, jaké možnosti měli tvůrci k dispozici, je prostě tristní. Prosím pěkně GBX, aby své další záměry převedly do jiného universa. Za mě to shrnul (vytrženo z kontextu :) Jim.

    http://www.youtube.com/watch?v=aKnS7CGWNmU

    http://www.youtube.com/watch?v=aKnS7CGWNmU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší