Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak sem asi v šesty nebo paty misi.....a chvilema mě to celkem baví ale chvilkama taky žadna sláva.... asi 4krat sem musel resetovat checkopint kvuli bugu... poprvy asi ve třetí misi kdy měly A.I. ovladane postavy otevřít dveře, misto toho staly u vokna koukaly ven, ja tam asi 5 min chodil v zavřeny mistnosti než mě napadlo nahrat znova CHP.Pak už dveře otevřely :) potom se mi parkrat stalo, že sem po nahraní nemohl bežet, střilet, ani vytahnout radar, prostě jenom jít, po resetu opět ok....taky sem viděl hovořit dvě npc postavy ale hejbaly jen pusou a žadny slova :) ještě sem neskoušel coop ale MP neni tak hroznej docela mě to bavi i za aliena což se dřiv moc nestavalo...grafika je misty slabší ale mistama to jakž takž de, holt zub času je na tom vidět.....koupil sem jen limitku (bez ty sošky) a ještě určitě vydaj nějaky patche tak to snad bude ok, ale ty dalši dlc by snad radši měli vydat zadarmo :) (hraju Xbox verzi)
    • To co pises se mi stalo taky... jak pises zd nemluvi - prepni si lokaci konzole na united kungdom a hra se rozmluvi

      Jinac je to hrozna blbost vcera sem to asi hodinu nutil mluvit a asi 30minut hral... hruza... je to holy, plny chub a nedodelku, nekupujte to
  • tuto hru sa da sudiť iba tak keby zapracovali na nej poriadne mohol to byt hit roka v Horrovkách. Grafiku mohli potlačiť keď ich podporovala firma od super hry geards of war.Pribeh aj štil misii je dobry i hra sa da hrať len keby upravili toto grafiku ako crisis , postavy tvare ako Hra La Noire , pohyby postav ako v Call of duty , spomaliť tempo hry menej strielania a viac strachu ako vo Fear , Vorelcou spraviť velkých nie takých malých ako pes čivava a ta kyselina z nych čo čliape by mala rozpuštať všetko naokolo a farbu mať inú , keby toto bola take tak by to bola hra super *1* *1* *1* *1*
  • Umaroth
    Tahle hra šla nějak kolem mne, věděl jsem, že má vyjít, to je asi tak vše........ a jak na to koukám, tak jen pro dobro věci *3*
  • jsem to prave dohral a hodnoceni 6/10 je neumerne vysoke... bych tomu dal tak maximalne 5
  • je smutne a zarazaujece ze video z tohto modu ma strasidelnejsiu a hutnejsiu atmosferu bez jedineho votrelca nez cela hra od profesionalnych studii na ktorej sa robilo 6 rokov, dufam ze ten projekt dotiahne do zdarneho konca pre pamatnikov prveho dielu

    http://beefjack.com/news/aliens-vs-predator-remake-in-cryengine-3/
    • Přesně. Taky doufám.
  • Tohle je ten alien kde měli byt i RPG prvky??
    • janchor
      Ne, to byl projekt od Obsidianu.
  • Veskoslav
    No hru ale dohraji, když ji mám zaúůjčenou a dopíšu recenzi alespoň. Třeba počáteční zklamání a zděšení aspoň trochu napraví zbytek hry. Zatím odehráno celkově cca 3 hodiny na Xbox 360.
  • Prosím Vás lidi jak aktivuju to DLC?Kam se má napsat ten kod?Díky
  • Kdyz jsme vsichni takovi experti a fanousci Alienu neudelame nejakeho Aliena,aspon porovname kdo je teda lepsi.ted akorat tak porovname kdo ma lepci clanek a par onanistu si porovnava pera...na psani blabolu.
    • Souhlas! Co dokázali, že kritizujou?! *10*
      • ja ti nevim ale kdyz si neco koupim myslim ze mam pravo produkt hodnotit a dat tak navedomi ostatnim jestli se vyplati otevrit penezenku
        • a tady nekdo pise jestli se to vyplati,nikdo vsichni to stahnete a zadarmo,prectete par clanku a davate moudra,grafika,hratelnost,umela intelingence...nejakej typek sam udelal silent hill to je borec.
        • ty sis to koupil nebo ukradl na netu
          • ani jedno hru jsem nehral a ani neplanuji cekam na Bioshock
          • ty nosis slipy alebo trenky ? (alebo plenky?)

            co meni na kvalite samotnej hry fakt ci ju niekto stiahol alebo kupil ?
            • Yes I Can !
            • Vrook
              imho si fakt obama
            • ako som uz pisal takato sr@cka mi nestoji ani zato aby som tym spinil miesto na disku. a ejhle. mam pravo to hodnotit. graficky je to priserne, ai je priserna, gameplay je priserny ... ci ako to funguje v tvojej hlavicke, stiahnut si to nemam lebo to sa nerobi, a hodnotit to nemozem dokial si to nezahram, cize ty tvrdis ze si mam kupit hru o ktorej viem ze je zla aby som mohol povedat ze je zla ? argumentujes fakt jak male decko (co aj si predpokladam) dovi *3*
            • kdyz si to nekdo koupi ma pravo to hodnit:koupil sis to nebo stahnul.
      • lol tieto trapne argumenty zo zakladnej skoly. preco by mal niekto daco dokazovat na to aby mohol kritizovat. pozrime sa na to objektivne ... ma tato hra napriklad zabugovanu AI ... ano ma, a velmi. je teda namieste jej to vycitat ? absolutne ano. ale podla vasich kinder-rozumov nie, najprv musim vyrobit vlastnu AI do nejakej hry aby som mohol tvrdit ze tato je zla... ach vy fakani hloupi . *7*
  • Ja som Alien fanušik a ochutnal som iba prvu misiu, no staršia grafika bez modernych efektov by sa dala prehryznuť, akcia je to slušna a atmosfera husta, samozrejme kto hlada chyby, určite ich najde, ale kostra pudla je zakopana inde - ak je tato hra dostatočne dlha a husta, bude to legenda -to čo urobilo legendu s AVP2 a inych staršich hier, ak to bude 10h demo tak sry pani, za toto chcete 50€ ? Pr*ser...
    • Já to vůbec nehrál, ale co jsem četl jiné recenze, tak tam říkali, že je délka cca 6 hodin :/
    • Co to vlastně znamená bez moderních efektů? Že tam všechno nesvítí jak v Las Vegas a každý předmět se neleskne jako psí kulky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit