Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Staci pockat na nejakej masivni patch :) a mouchy budou pryc :)
    • Ronox
      "Možná, že jsi nesledoval poslední události, ale dostali jsme na prdel, kámo."
      • Ano ! Přesně tohle jsem potřeboval slyšet ! *1* Palec nahoru.

        Imho Alieni jsou špatný co si budeme povídat, ale například mise v kanálech je pěkně zpracovaná. Má hutnou a hustou atmosféru a tehdy jsem si řekl, že je opravdu škoda, že tohle netrefili u celé hry. Jinak chlubit se next-gen grafikou po které nejsou nakonec ani stopy si myslím neni uplně dobrý no. To je jako kdyby vám v restauraci nabídli například luxusní hovězí a vy nakonec dostali zbědovanou slepici která skoro nepřežila cestu lodí z Číny. (pouze příklad *5* ). Jinak Alieny mam a dohrál jsem za cca 5-6 hodin což si myslim na dnešní dobu je bohužel uplně *normální*.
      • Uklidni se Hudsone, ta malá holka tu přežila mnohem déle a bez vojenského vybavení..............
        ....a to z ní bude velitel, há? *4* Nejlepší hlášky z celé série jsou ve dvojce :)
        • a vetsinu jich ma hudson. Kvuli němu mám rád u vetrelcu i dabing. "Dopr..17dni..tady nepřežijeme ani 17minut:)"
      • Me je jedno kdo koho precural vys. Uz takhle ta hra neni spatna takova betaverze :) a ja verim ze prijde opravnej patch, kterej udela tlustou caru za temito negativnimy komentari.
        • Ronox
          Já jen citoval Hudsona z Vetřelců, tak se hned nečerti Rambáku.
  • Zajimalo by me hodnoceni po koupi tehle hry za plnou cenu, ne po dostani na recenzi a dohrani za 4-5 hodiny, napsani za jeste min a job done.
  • nekromant33
    jeste by me zajimalo, jestli treba je neco vic nez prumerneho na multiplayeru (radsi coop nez competitive ale vseobecne bych chtel vedet jak se s tim poprali)
  • jindra.veliky
    tesim se az se bude zastaralost enginu jako zapor v recenzi na Wasteland 2 *4*

    zatim jsem odehral asi necelou hodinu a jsem spokojen. grafika je skvela, jen animace jsou obcas horsi (treba chuze po schodech)...Vetrelci obcas skacou tam a zase zpatky, ale to se snad patchem spravi nez mi mama koupi origo (za 5 dni)... *5*
    • Keyz
      To tam asi nebude.
      Navíc fakt,že hra vzniká zde budí velkou radost tak bych to viděl,že to když to nepodělají tak se zde moc strhávat nebude.I když tam budou problémové záležitosti.
      - I když dle videa grafika není na nejlepší úrovni tak se to asi nazve "stylizovaná grafika" :)
    • Magister_Peditum
      Pokud se někdo chlubí next-gen grafikou a pak výsledek vypadá jako 4 roky stará hra, tak to zápor je. *15*
    • Ferdis2
      každá hra si časom nájde svoju cielovku... *1*
  • Já mam jen jednu prosbu. Ví někdo jak změnit barvu na zbraních?
  • Beta je zadarmo. Ale tato hra je ako skora beta za 50 EU.
  • Nejlepsi Alieni jsou stejne Resurrection, Frantik to tem amikum ukazal!
    • čtverka je sice velmi dobře zrežírovaná, ale má imho naprosto dementní scénář
      • to je pravda, i efekty jsou nejlepší ze všech filmů. Na filmu se podepsalo i to, že to režíroval stejný týpek jako Amelii :) má to takový podobný nádech, jinak dějově je to nehorázná pitchovina...
        • troubove..on mysli hru..na PSX..nejlepsi herni vetrelci co kdy vysli a delali ji francouzi..
          Ale to asi neznate..v te dobe jste jeste brecely mame u prsu..
    • Souhas, jediný vetřelci co se mi líbily. No dobře Prometheus taky ušel.
    • to je dle mého názoru nejhorší díl...
    • No a Cameron je vlastně Kanaďan, takže jediný Amík co kdy Vetřelce točil je Fincher.
    • Scott je Američan? *8*
    • Rorschah
      nemyslíš snad ten film *3*
  • Magister_Peditum: tak mi hod link na vyjadreni o next-gen grafice :)
    • Magister_Peditum
      http://www.destructoid.com/aliens-colonial-marines-to-use-next-gen-lighting-225194.phtml
  • Odulin
    Tak já zkusím až večír. Docela jsem se těšil a jsem fakt zvědavej, jak tohle dopadlo.
  • Hru jsem si byl koupit hned rano, prinesl domu a rikam: Vykaslete se na single, nebo kdyz uz tak to hrajte na nevyssi obtiznost a s kamosema. Nejlepsi jsou coop mise pro 4 lidi, kdy plnite ruzny jednoduchy ukoly. To je naprosta parada.
    Jelikoz na vetrelce hrajou proti vam lidi, slaba AI mizi, nastupuje fakt boj o preziti, pouzivani scanneru nutnosti. Mrchy hraci casto plivou kyselinu i na dalku, nebo cekaji za rohem. Setkani s vetrelcem zblizka = smrt. Tady ten trailer to pekne ukazuje
    www.youtube.com/watch?v=ZvU-1qMcy28
    Za ten coop 9/10, single jsem hral zatim jen hodku a prisel mi slabsi. Hra ma ale jasne zacileno na online a v tom je hodne bohata. Kouknete sami, podporuje to snad vsechno, vcetne splitscreenu
    http://www.co-optimus.com/game/297/playstation-3/aliens-colonial-marines.html

    Hra je proste nejlepsi na konzoli a ve vice lidech, coz recenzent logicky nevyzkousel, jinak by znamka musela byt vyssi.
    Jeste bych dodal, ze hra fakt perfekne cerpa z Aliens, kdo ma rad film, bude tady v sedmym nebi.
    • Nejses ty ten co spamoval na Xzone fora?
      • Bude to nejakej chytrak, kdyz neumi spravne napsat Columbo (jestli teda tim Colombo nemyslel mesto na Sri Lance). Nj, harant bezhlave vyhodil pulrocni kapesny za nesmysl.
    • Hmmm. Aspon ze si dokazes okecat zbytecne vyhozeny penize za tento propadak...
      • Pan raci byt pitomec?
    • Veskoslav
      Když FPS, tak s gamepadem.....Ach jo:) A kdo má rád Vetřelce tak skutečně bude nadšený zelenou barvičkou místo kyseliny:)
    • "Jeste bych dodal, ze hra fakt perfekne cerpa z Aliens, kdo ma rad film, bude tady v sedmym nebi."

      je tam samozrejme vysvetlene, ako to, ze hadley's hope nebola znicena po cca 40megatonovom atomovom vybuchu? :)
      • Jo je to logickej kiks, ale nejak navazat museli. Fanousci chteli znamy prostredi, tak byl osli mustek nutnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit