Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sranda, taketo ciselne hodnotenie by si zasluzila cela rada AC, ale redaktori nemaju gule dat AAA hre 5 bodov
  • Hnisavec
    Call of Duty bude nakoniec najmenej dojená veľká značka...ako čo je moc to je moc...Ubi chytil maniere Nintenda a jeho 3500 variácií a dojníc 4 značiek....a pozrime sa kde je Nintendo dnes
  • Proc mam platit dan z nemovitosti, Jako proc . Furt chce nekdo penize , tady musim platit abych nemel reklamu , potom chteji jeste 100kc abych daval za naky casopis , kde neni dokonce ani hra ano zadna tam neni ne neni. Ale uplatky a cesty do Rima placene segou za recnzi na total war to miliardovy hosi z games berou . K tomu ten pan s cepeckem zaklada po vzoru lekarsek komory kde jsou prispevky povinne.. svoji komurku kterou chtel asi vyhodne zpenezit.
    Ano tady tuna uz to nie o hrach , jeto logicke pani z tu gamesu rozsevaji sve seminka a maji mnohacetne rodiny. Jak je chteji uzvit ? ANo jeto lehke , udelaji co nejsirsi zaber jak zasahnout nasi zem. Podivjte na panai Grygara ten se dere do televize atd atd .
    Grygarova kumpanie uz je moc stara a chce to novou mladozu hezkou svezi krev.
    • kubi-wan
      No pokud by tou mladou krví měl být někdo jako ty, tak potěš pánbu...
    • Jack1947
      Bože, už zase jeden trotlík co si stěžuje že ho zlobí páska, dej si oraz.
    • Memento
      Kdyby dostávali finanční komepenzaci za čtení příspěvků jako je tento, už by z nich byli multimilionáři.
  • Memento
    Těšil jsem se na plnohodnotnou AC hru z Číny, dočkal jsem se jen průměrné plošinovky... No nic, už mi prakticky nezbyl žádný důvod proč sérii dál sledovat.
  • kubi-wan
    Ať radši udělaj pořádnýho Prince z Persie (klidně 2D) a vykašlou se na tyhle šaškárny... *7*
    • O Prince z Persie už není velký zájem... Teda rozhodně není větší než assasíni a film tomu jen naznačuje.
      • kubi-wan
        A to je škoda, no... Nechci po Ubisoftu moc, ale v době, kdy jsou úspěšný věci jako Rayman Legends a další tyhle hry na Ubiart enginu, řikám si, že by nebyl problém přijít s 2D Princem v hezký kreslený grafice, kterej by si na nic nehrál a prostě by bavil...
        Pořád lepší než nedělat s tou značkou vůbec nic.
        (a film se mně osobně líbil)
  • michaliuz18
    zase sa riadite nejakymi trapnymi cislami? ja vzdy drbem ake kolvek recenzie, ak ma hra zaujme ju vyskusam tak ci tak. Neneham sa odradit typickymi recenziami od games.cz ktore vzdy davaju hram menej nez zvysok hernych webov. Recenzie su aj tak len nazor nejakeho týpka , preco by sa mal podla neho riadit a hru nevyskusat len preto ze je slabsia? co ked sa mne osobne ta hra bude pacit viac? ...
    Mam rad napriklad beyond two souls, strasne som si tu hru uzival a mam na nu len pekne spomienky. Je to v priemere 6 bodová hra. Ale mna bavila tak na 8.5 ... Mal som sa nehat odradit zlymi recenziami? a prisiel by som tak o zazitok aky som dostal.

    Takze chapem aj ludi ktorí maju radi order , mozno v tom vidia nieco viac. Neviem nehral som ale neodsudzujem hry len podla nejakeho cisla. Wake up

    ______
    By the way sledujete serial hrajeme s alim? co si o tom myslite? smial som sa jak kuň na csfd som viac "odpadu" nevidel .. a je to teda riadny odpad pre malicke deti. Nahodou som natrafil v telke na jednu časť a zgrcal som sa. Ta zmachlena baba blondyna z 10 kilo makeupom na xichte ktory sa jej roztekal po xichte .. Afektovane trapne detske primitivne, to vas fakt bavi? Sak dokopy ani nic nehrali, furt to ma nejaky strih. Ze sa stejk na to dal sa tiez cudujem , asi mu dobre zaplatili. A ten z baretkou co furt hovadiny robí a rozprava jak blbec, to je teraz v mode? on je aj v reale taky šišnuty ci len na vasom svatom youtube? Raz som narazil na podobny pripad menom assasir či ako to bolo. Tiez pekny no lifer co mu furt huba išla , furt nieco trepal odveci. Skoda ze vela youtuberov sa snazia byt nasilu vtipny a nejde im to. Keby im isiel ten humor od prirody, od srdca , charizmou, ako napr gogo ci hogy ci stejk, ci shy chickens, .. a ne kazdy druhy len blba robi zo seba uplne nasilu. Snazit sa byt vtipny za kazdu cenu. To nie je ziadna vyhra, mozno tak pre 10 rocne deti. Ale ked tie deti vyrastu si daju facepalm ze na akych kravinach vyrastali. Jeden cas som zachytil nieco od tych dlhokrkých gayov z vlasami jak stetec na stenu , tvtvix tusim .. Staci pourazat vo videu par krat, robit tvrdakov na ulici a pomaly maju viac dislikov jak likov. Ale nebojte, tento youtube nebude trvat vecne a na vela celebrit si za par rokov vobec nespomenieme. No ok uz koncim, tak teda ako to vidíte vy? Poprosim normalne odpovede a nie hádky. Chcem vedet nazor aj inych hracov
    • Hrajeme s Alim je pořad pro děti. Sem na forum kupodivu moc děti nechodí.
      • michaliuz18
        deti na peknym kravinach vyrastaju ale co taka je dnesna mobilová youtube FB generacia :D
        • Jack1947
          Přesně jsem rád že jsem zažil dobu kdy se normálně sportovalo ve škole, měli jsme sportovní hry dnešní generace dětí jen sedí u pc a kyne. Nevím kde bych byl dneska kdybych to tak měl pfůůů...
      • Jack1947
        Pro děti? ses zbláznil... *8* chudáci děti takhle si vymejvat mozek... já ehm na to koukám čistě z vědeckých účelů - např tam jsou zajímavé blbosti (hry) které zaujmou.
        • jj, hrajeme s alim je presne porad pro tebe, nemusis to tu ani verejne priznavat
          • Jack1947
            To jo na zkoumání vlivů atp... prostě mne zajímá jak že to tam berou. Chceto asi vidět další a další díly, ještě že trvá jen asi 20minut.
    • Jack1947
      Jak se vede? lol tys hrál Beyond two souls mne se to moc nelíbilo spíše lepší mi přišlo předešlé Heavy Rain. Jinak s Alim sleduji a je to fakt na palici, já to ani nevnímám stěží vnímám Re-Play...
      • michaliuz18
        hevy rain sa mi pacil tiez ale beyond mal tak isto čaro a vybornu atmosferu a uveritelne postavy. Cast za bezdomovcov ako som prezival v zime , alebo na ranči jazda na konovi po pusti , tajomstva indianskej rodiny a ich prekliatie . Sice ludi moze odradit ten scifi nadych ale mne to vobec nevadilo. Bol som hrou uneseny lebo takychto zanrov tu vela nebyva. Malo to smrnc, napatie, akciu, adrenalin, skvele misie niektore. Vobec mi nevadilo ze je to skor o sledovaní ako o hraní, bral som to ako taky interaktivny film. Ktory ma viac koncov.
        • Jack1947
          Mně ne, Heavy rain byl parádní na Beyondu se bud šetřilo nebo se to holt moc nepovedlo no...
  • Mohli by místo hašašínů oprášit prince z persie :D
  • Jack1947
    5/10 ? takto asi smažu... *12*
  • Corvus
    Baví mě to... Příjemná plošinovka. Grafické rozhraní mohlo být drobet dotaženější, styl starověké Číny si o to přímo říkal, ale jinak spokojenost. Nechápu, proč grafické stránce nevěnovali větší pozornost, kor když nejde zase o tak dlouhou hru a v době, kdy má špičkovou grafiku i každý druhý indie titul. Jinak mě ale tento assassinský levoboček baví. Jo, určitě se vyplatí zainvestovat do ovladače. Nikdy jsem neměl konzoli (a ani mít nebudu - nechci) , ale před 1/2 rokem jsem si koupil na plošinovky a některé 3rd hry xbox 360 ovladač k PCčku a je to úplně jiná dimenze hraní. Na tu pohodlnost mít všechna tlačítka na cca 15 cm si okamžitě každý zvykne...
  • 5/10? asi mslo filmovy *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit