Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vsadim se že se jde zase proti Templářům? Templetown in Chinacity, well played mr. muslim, well played.
  • To lidi tech asasinu jeste nemaji dost? nechapu, to jim vazne nevadi hrat furt dokola to samy a nic jinyho nikdy nevyzkousej?
    • za to muze PC MUSTARD RACE
      • jono, prodeje AC:Unity na PC dosahovali zhruba 5% konzolovych *6*
  • "
    Poté, co jsem se na několika místech opakovaně snažil za pomoci zmiňovaných hraček důvtipně odlákat hlídku nebo ji omráčit, vyplavala na povrch existence mnohem jednodušší strategie. I když vám po obrazovce pochoduje několik pajduláků, stačí se schovat, písknout na jednoho, z krytu ho fiknout, písknout na druhého, také jej fiknout a takhle pokračovat klidně až do rána bílého. Hlídači jsou tupí, nikdy za vámi nešplhají, nikdy za vámi neskáčou. „Hlídají“ si svých pár pochůzkových metrů a i na konci hry se nechají podříznout jako podsvinčata.
    "

    Nevím jak jiní, ale podle mých zkušeností tohle celkem funguje v přemnoha současných AAA titulech, aniž by si toho kdokoliv hlouběji všímal nebo to v recenzích hodnotil. Čím so zrovna ACC:China vysloužilo tak speciální pozornost?
    • milos.bohonek
      S trochou nadsázky se to, co píšeš, skutečně dá říct o spoustě hrách, ale v případě AC Chronicles: China je to na můj vkus za hranou.

      Abych byl konkrétní: představ si, že stojíš na prostřední plošince a kolem máš tři nepřátele. Jeden je o patro výš, jeden o patro níž, třetí je na stejném patře, ale dělí vás menší propast, přes kterou se dá v pohodě přeskočit. Zároveň se dá v pohodě slézt o patro níž, stejně tak o patro výš. Tohle všechno se vejde na jednu obrazovku. Když takto rozmístěné nepřátele zburcuješ, oni udělají maximálně pár kroků doleva doprava a možná začnou střílet, ale už se za tebou nevypraví, už tě nezačnou nahánět, jak je zvykem v chytřejších hrách. Skutečně zůstanou trčet na svém fleku a po 10-vteřinovém poplachu zapomenou, že se něco stalo.

      Upřímně řečeno, ve stealth hrách asi nikdo nechceme realistickou AI, protože by pak ty hry byly záhy nehratelné, ale toto už je zase opačný případ extrémní, do očí bijící debility, která strašně trivializuje hratelnost.
  • Krescz
    vzhledem k tomu jak ass ass ins creed poslední dobou nemusím tak Číně jsem opravdu fandil *9*
  • BoB.2
    5/10? Tahle hra ve mě zase vzbudila zájem o Assassin's Creed. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit