Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Na EG dostal devítku :). Ta sedmička mi přijde více odpovídající skutečnosti.
  • Assassin's Creed 3 - znicili, Mass Effect 3 - znicili (nemyslim konec, ale samotne hranie). Znicia aj Dragon Age 3 a Dead Space 3? *9*
    • je to na hovno, ale je to dano soucasnymi trendy. Na postupnejch promenach her ze serii, ktery vychazeji nekolik let je nejlip videt kam to smeruje - bezduche megalomanstvi a orezavani charakteristickejch prvku...herni blockbustery a promyslena hratelnost nejdou dohromady *9*
    • MikeiXX
      Doopravdy bych chtěl mít takhle negativistický pohled na hry jako Ty. ;)
    • Dead Space 3 bude slátanina, protože vyjíždí ze zajetých horrorvých kolejí k absolutnímu bezduchému akčnímu humusu. Hra ještě samozřejmě nevyšla, takže si asi dovoluju moc hodnotit hru již předem ale když jsem viděl gameplay, tak mi hrozně připadalo, že hra jaksi ztratila kouzlo a začíná to být čirá, stereotypní akční sra*ka jako každá jiná, jen využívajíc jméno DEAD SPACE...
    • Ja bych spise rekl, ze za vsim stoji penize a lidska nenazranost s ni spojena
  • Ty vole, fakt dobrá recenze a to myslim upřímně.

    Dopadlo to přesně, jak jsem čekal. Povedený vedlejší mise a krásná příroda, jen aby to ty pitomci zazdili ještě větším odklonem od stealthu, volnosti pohybu a hraní při plnění misí.
    To je neskutečně k nasráni!! Nevadí mi přesun do USA, nevadí mi voskový ksichty, ale ta ztráta toho co dělalo tuhle sérii zajímavou a vyjímečnou je fakt bolestná.

    Je to krutý, jak jdou všechny pokračování do kopru. Kdyby ta hra nabízela volnost a improvizaci, tak jako se to víceméně dařilo předchozím dílům, tak ta výsledná známka mohla bejt vejš a hlavně se to mohlo o dost líp hrát.
    Jde mimo mý chápání, že ve hře s názvem Assassins Creed je hráč přinucenej likvidovat pomalu celý vojska a osady, jako by se nechumelilo.
    Tenhle díl měl celou tu sérii oživit a ne pohřbít the last moh...eh assassina a ještě naschvál vykopat válečnou sekyru nám fandům série a stealth her obecně.

    Už teď se začínam bát o Carmageddon: Reincarnation, aby se z toho náhodou nevyloup simulátor důchodce s nákupnim vozejkem při slevách v Kauflandu. A já blbec je ještě backnul *2*
    • Je tam méně stealthu? Tak to je divné, včera jsem se díval na livestrea od Indiana a Fiola nebo ten druhej řikali, že ve hře je mnohem více stealth akcí než v dílech předchozích. No a nevím, názor si udělám asi až mně zítra hra dojde, ale co jsem viděl ten jejich LS, vypadalo to fakt úžasně. Hlavně se mně líbí možnost prozkoumávat tu přírodu, což zatím v žádném assassinovi nebylo. Sice neočekávám že by to překonal dvojku, to je přeci jen nejlepší díl série, ale podle mě to bude tak na úrovni BH. Ale snad to bude lepší než Revelations. Ano, byla to dobrá hra, ale dohrál jsem ji jednou a konec, nic mě u hry nedrželo tak jako třeba u dvojky, kterou jsem byl prostě nucen dohrát na 100%.
    • Asi si pujdu dat AC II od zacatku... Pripomenout si ty casy kdy ta hra cloveka uchvatila kazdych 5 minut hrani.
      • A ty jsi už AC3 dohrál, že víš, že tě každých 5 minut neuchvátí?
        • Ano.
          • OK... Ale stihl jsi to teda rychle, když má hlavní příběh trvat 20 hodin a hra vyšla včera ráno.
            • Hra mi prisla v pondeli rano a jsem nemocny...dohrano za 24 hodin i presto ze jsem delal prakticky vsechny vedlejsi ukoly...jak rikam oproti AC II tam bylo hodne malo ''wau'' momentu.
            • Skladem byla vsude, ale spravne by ji nemeli vydavat zakaznikum...
            • bobsh
              Miserius: ne tak docela, na Alze už byla včera skladem
            • U nas vysla pred 14 hodinama...
    • Caincz
      Čoveče to vůbec nejsi blbec, že jsi je backnul, protože takovej důchodce s košíkem je daleko brutálnější kreatůra, než drtivá většina jezdců z Carmageddonu a myslim, že dětský střeva drcený kolečkem nákupního vozejku, až na pokraj naplněnýho akčníma konzervama, to tu ještě nebylo, a přinese to svěží závan (ehm) do stojatých vod akčních závodů.
      • LOL, tak tenhle comment se ti poved.

        Anyway, doufam že se ten Carmáč fakt předvede, když to maj na starost původní tvůrci.
        Co se týče jatek na lidi a zvířátka, tak žádný extra nechutnosti nepotřebuju, ale jsem moc zvědavěj, jak si poraděj s poškozením aut. Žádná jiná hra (jasně, nehrál jsem vše) zatim tak hustý, zábavný a přehnaný poškození ještě nenabídla. Vim, že Burnout: Paradise koketoval s myšlenkou mít šanci rozpůlit auťáky v kolizích, ale nakonec z toho sešlo. Nechci nic hypovat, ale ta představa Carmáče v modernim provedení je hodně lákavá.

        A otázka na GAMES - Bude i recenze na AC:L? Jestli už je venku, tak se omlouvam za stupidní dotaz a příště budu líp čumět.
        • Caincz
          Recenzi na AC: L jsem četl dneska na "konkurenčním" Hrej a dostalo to tam 9...tak jsem zvědavej, Vitu mam taky a zoufale už chci nějakou hru, co bych na tom třeba taky mohl hrát...
  • Jednička mě po pár hodinách přestala bavit, dvojka byla nejlepší díl a dohrál jsem ji týden před vydáním Brotherhoodu, ten jsem pak skoro dojel na jeden zátach (což jsem neudělal tak 6-7 let) a Revelations byl už trochu ohranej ale přesto pořád skvělej...

    No a co se týče trojky tak jsem si řekl že počkám na recenze (koupil jsem si radši Dishonored - fakt pecka a Borderlands 2) a asi jsem udělal dobře, určitě si trojku projedu, ale počkám až mi ji půjčí nějaký kámoš, čekal jsem od ní hodně, ale ty výtky co má pan recenzent jsou přesně ty co na hrách nemám rád... No doufám že Far Cry 3 dopadne líp, jinak si koupím k vánocům nový Most Wanted...
  • Nevim, ale mam takovy pocit ze se nam z AC stalo neco jako CoD, coz je opravdu skoda.
    • ani ne cod je kazdym dielom graficky aj hratelne presne rovnake tuna sa aspon snazia hru vylepsovat teraz je kompletne na novom engine pridana kopa veci skor by som to prirovnal ku gta
      • Gta je jinde nez jakakoliv soucasna i minula serie.
  • Cosi
    Díky za tak rozsáhlou recenzi. Zrovna jsem si dneska říkal, že mi schází podrobné recenze na hry.
    • bobsh
      pokud ti nevadí angličtina, zkus Polygon. Do určitý míry je ta recenze natáhlá grafickou stylizací a obrázkama, ale i tak to píšou slušně obsáhlý *4*
      • Robotron3
        Polygon je super! Stejně jako Verge, taky doporučuju :)
        • Cosi
          Díky vám za tip. Určitě se na to podívám.
  • to: waltar pises jinej - nemas nahodou namysl - uredni dekter za vrozeny kretenismus :-)))
    • walltar
      Asi už to tak bude ... prý byl na vojně superarbitrován pro blbost.
  • NumberFiveAlive
    Podzimni smrst nizkych hodnoceni :D
    • Nechci ani vědět co dostane cod BO 2.
  • prosim vsechny prispivatele nekrmte trola GGG dekuji :-))))
    • Jestli je GGG troll, tak je to asi jeden z nejrafinovanějších trollů na netu, podle těch jeho reakcí je jen strašně prostoduchej, trochu frustrovanej a nestydí se tím pochlubit do éteru.
      • dík rafinovaný už my neřekli dlouho. Většinou slyším nejkrásnější, nejchytřejší, nejmilosrdnější, nejzáludnější, ale todle zahřálo u srdíčka.
        Ve skutečnosti jsem znuděný podnikatel Ing. Ignác Otokar Vrabec jr. který si krátí čas na kaimanských ostrovech trollováním. *5*
        A možná taky ne
        • a možná si taky mediálně zmasírovaný jedinec kterej vidí "modře" (chtěl jsem napsat rudě,ale to by vyznělo blbě) jen to co vidět chce a je s příponou -teen nebo hůře bez přípony.
          Tebe bych chtěl mít za voliče. člověk ti někde něco nakuká a ty tomu slepě budeš věřit až k Cháronovi ;)
    • walltar
      Náhodou ona je to celkem sranda sledovat jak ze sebe dělá GGG vola.
      • Ale stejne si myslim, ze je to zamerny, ze tady ze se dela ... no vsak vis ... pokud ne, tak pak uz se neni cemu divit :)
    • typuji tě na voliče levice
    • Ale prosímtě ty vidíš Trolly všude. *6*
  • tenhle názor je téměř stejně tak kvalitní, jako ten můj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit