Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Díky, Aleši. Už dvojka by ode mě dostala 7, a trojka je v mnoha pro mě klíčových věcech ještě níž, takže do ní půjdu až na starý kolena za dva eurocenty.
    • patří to sem, sakra
  • Každou chvilku čekám na balík od pošty, to čekání i těch pár hodin je silnej vorpuz :D Recenze nehrajou roli
  • za mě 9/10. Počítač pana recenzenta zřejmě hru nezvládal, nebo sám pan autor nepochopil herní principy. Každopádně když se podívám na hry kterým jste dali 10 nebo 9 bodu a porovnám je z novým asasinem chce se mi nad tou zaujatostí brečet. Předpokládám že pan autor má něco proti američanům a proto hru tak zkritizoval.
    • Precti si tu recenzi jeste jednou a pomalu, autor naopak pise, ze americky patritismus je to posledni co by kazilo hru, narozdil od megatutorialu, linearnosti a brutalni arkadovosti cele hry.
      • ty asi myslíž že to tam napíše na plnou hubu? vy jste tak naivní, ale pan recenzent mě zklamal.
        • Pochopil jsi vubec co jsem se ti snazil napsat ?
          • chudák Masaryk, ono s blázny na této diskuzi se hovoří těžko. Všichni zaujatí vůčí USA
          • z tvého příszpevku se to sice pochopit nedalo, aleano máš problémy s manželkou. Jak to souvisí s tím že autor nemá rád USA to nevím.
            • walltar
              Asi to bude tím, že on je takovej ... nevim jak to říct ... "jinej"
            • to: walter - nevim proc ale jeho odpovedi mi pripominaji scenky ze Svejka ... lidicky vzdyt je to tajnej ... :-)))
            • Masaryk se musí v hrobě otáčet, když ho má takovej zatr patr blázen na profilovce
            • walltar
              Už je to tady GGG se oficiálně zbláznil! .... Už není chopný napsat ani koherentní odpověď.
            • dobre ty , vyhrals a ja koncim debatu :-)))))))))))))))
    • walltar
      Jeho počítač určitě hru nezvládal, když na PC ještě nevyšla a recenzovala se X360 verze ... ty si blbej až to bolí.
      • Hra na pc už vyšla akorát se o tom vám obyčejným lidem neřeklo *5*
        Prvně hraje elita (např. GGG) a špatní recenzentí a pak až zbytek, tedy vy jelita
        • Robotron3
          Až vyrosteš, tak s timhle přístupem to dotáhneš možná až do politiky a ještě dál na tuneláře a pak tě zavřou. Gratuluju :)
          • Jsem ho dostal od ubisoftu za odchyt indiánů vrezervaci *8* *7*
          • Nezavrou u nas v bananistanu se zlodeji tunelari a politici v jedny osobe nezaviraji :)
            • Robotron3
              Psal jsi: Hra na pc už vyšla akorát se o tom vám obyčejným lidem neřeklo
              Prvně hraje elita (např. GGG) a špatní recenzentí a pak až zbytek, tedy vy jelita.

              Assassins Creed 3 u nás vychází na PC až za měsíc.
            • oprava kupuji
            • Doufám že to není přízpěvek na mě. Protože já hry zásadně kupji
            • Robotron3
              GGG: Ty ses tu v předešlém příspěvku sám přiznal, že kradeš hry na PC, a pak někoho nazýváš zlodějem?
            • jestli myslíš zloděje z ČSSD a KSČM tak na ty brzy dojde. Stačí jen aby ještě jednou vyhrál Pan Kalousek a náš stát bude na úrovni Německa nebo VB
        • walltar
          Jak sem říkal ... blbej až to bolí *7*
  • celou dobu si tu lidi stěžují na vysoká hodnocení a najednou jim nízká vadí :D
    • Tak pokud by nízké hodnocení zpravedlivě dostávali i hry od bližžárdu pak by si možná nestěžovali. Inteligentní lidé na této diskuzi se však nenechají zmást podobnými recenzemi, které mají akorát nasměrovat hráčskou obec do smrdutých vod casual her... *5*
  • No assasin neotrelej brutalni superzabijak, ktery vyda za 1000 hitmenu a je schopny sam porazit celou Britskou armadu. Dale pak plachetni lode, jezdici rychleji nez motorove cluny a jine zverstva ... tohle neni AC, ale tohle je brutalni arkada pro nenarocneho americkeho hrace, ktery dychti zabijet u ktereho nemusi vlastne vubec premyslet.

    pekna recenze jen hodnoceni spatne 5/10
    • 7 je takove alibisticke hodnocení, nemuzou dat nizsi protože by tady herni obchody prestali inzerovat. podivej na ty reklamy vsude kolem
      • Robotron3
        Pracoval jsem v herním obchodu a můžu říct, že se tam vůbec nikdo nestaral o to, jaké má web hodnocení her, když se na něj dává inzerce. Ono je to uplně jedno. Podle mě nižší hodnocení je stejně dobré, jako kdyby bylo vysoké, důležitý je marketing okolo té hry samotné, jak je vidět a tak.
        • Meleš kraviny a evidentně vůbec nevíš, co píšeš za polopravdy. Pokud si byl prodavač "bližtících kotoučků" tak dobře víš, že sebelepší marketing je ve finale rozporuplnej - pokud se v globálnnim měřítku sejdou recenze se špatnym hodnocenim. Podivej se jak dopadla třeba v poměrně nedávné historii Daikatana od Johna Romera(pravda, je to už pěknejch pár let zpátky) Duke Forever atd. atd. prodejnost mizivá a marketing jako prase- dost velkej význam na tom měli PRÁVĚ NEGATIVNÍ RECENZE. To mě vždycky pobaví, když si pustí hubu na špacír poslední kolečko v řetězci-prodavač, kterej ví houbelec. Jinak AC III je pakárna na entou, parazitování na jménu prodejně úspěšného titulu
          • Robotron3
            Nebyl jsem prodavač, ale měl jsem na starosti i marketing, takže píšu z vlastních zkušeností.
      • p.s. je to jako udelat capa zahradnikem
  • tohle je jako diskuze o mass effect, tam normalniho človeka nenajdeš ani nema cenu na to klikat. akorat nevim jak po tech vytkach v textu mohla hra dostat 7, melo by to byt asi jeste mene tak 5-6.
    • Magister_Peditum
      A co teprve až to lidi dohrajou a shlédnou ten super konec! (bohužel jsem ho už na youtube měl to štěstí vidět). *15*
  • Jednička fajn. Neotřelé, originální.. Dvojka zklamání, už ten italskej homosexuál mi nebyl sympatickej, jinak herně kopie jedničky s horší atmosférou. No a jak tak koukám na trojku.. nemůžu se než usmívat.. :) Ale je na tom krásně vidět jak komerce semele všechny hrany, hlavně aby to bylo co nejepičtější, nejhezčí na pohled a snadno se to ovládalo.. Se to pomaličku mění v CODko.. *3*
    • ja ale pamatuju nejednoznačne pocity z jedničky v recenzich i v komentarich, pry to bylo repetitivni a docela brzo se dostavil stereotyp, pry nefungovala ai a pod. a ty tvrdis ze to byl nejlepší díl serie?
      • prý, prý. komentáře ani recenze mě nezajímají, těžko kdy potkám někoho s kvalitnějším názorem, než je ten můj. proč byla jednička nejlepší? protože je to jednička přeci, vše je nové, neokoukané. v dalších dílech se už jen mění textury a modelují nové lokace, ale v podstatě je to to samý.. no a teď trojka. což je über-mega-super arkádo nářez. nic pro mě..
        • " těžko kdy potkám někoho s kvalitnějším názorem, než je ten můj." *1* *1* *1*
    • Magister_Peditum
      Říct o Eziovi můžeš spoustu věcí, ale že byl homosexuál, to snad ještě nikoho nenapadlo. *4*
      • Robotron3
        Asi to byl děvkař homosexuál. Soudě podle jiné reakce zde v diskusi :)
        • Magister_Peditum
          Asi to byl chudák, co kvůli nepochopení své doby musel svoji sexuální orientaci skrývat tím, že sahal pod každou sukni ve Florencii. *4*
  • Když nic jiného tak po přečtení recenze tady a na EG musím říct, že soudě dle textu ta na Tiscali rozhodně vypadá jako objetivnější.
    • Robotron3
      EG recenzi jsem nečetl, ale Alešova je teda subjektivní až na půdu. Vždyť celá vychází z osobních měřítek fandy série, který si prošel AC od jedničky a porovnává podle toho, co se mu líbilo a nelíbilo dříve a teď. Co může být subjektivnějšího? Jakože ale to je dobře právě :)
      • vsak porovnava vyvoj serie
        • Robotron3
          Ale subjektivně. Kdyby to mělo být objektivní, tak by musel porovnávat i s jinými hrami a brát to ještě z několika úhlů, co nový díl přinesl, a tak. Což ani asi nejde :)
          • Takže chiméra jakési objektivní recenze stále žije?
          • akoze s uncharted alebo ja neviem aka je podobna akcna adventura
  • Nema nekdo zkusenost s predobjednanou PS3 verzi ze PS Storu? Vubec se mi to nechce spustit. kdyz chci hru spustit tak vyskoci okno a tam je: This content can be used if you renew the licence in PS Store, dam ok a nic se nestane. Nevi nekdo co s tim?
    • Mel bys zkusit prihlasit se na PS Store account na kterym se to zakoupilo...
      • tak jsem to zkusil pres ucet na kterym jsem to kupoval. Hodi me to do storu a tam nic neni, jen si muzu precist co hra obsahuje. Hlavne ani na storu si to uz nemuzu koupit u vsech AC3 mi zmizeli ceny
        • Ono tohle je v prvni rade zakazany delat tak nevim co dal... Podle temat na forech bys tam mel zavolat...
  • Shaker
    Co se hlavniho hrdiny tyka, tak sem za Connora rad, konecne nekdo normalni po, jak bylo spravne napsano, arogantnim Altairovi a italskym devkarovi Eziovi... Zatim sem dohral jen jednicku a dvojku, momentalne se prokousavam pres Brotherhood, ale hlavnim hrdinum sem na chut vazne neprisel. Skoro mam pocit, ze koupe, i kdyz ve sleve na steamu vsech predchozich assassinu byla chyba a mel sem si zahrat jen trojku, ktera me vlastne do tyhle serie privedla svoji zajimavosti.
    • hlavny hrdina by mal byt james bond
    • Robotron3
      Ezio nebyl takovej děvkař, moc práce... :)
      • Shaker
        dyt je jako jezek, co se kolem nej sustne, to vopicha :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit