Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Zní to hůř, než 7 :( Jsem zvědavá...
  • Jsem s recenzí spokojen *4* přesně jsem tohle tušil že conor bude nic moc výrazná postava a Ezia nenahradí *7*. Upřímná recenze stejně jako u nového MOH i když MoH mněl podle měn dostat 4/10. *2*
    • ziram, ze MOH dostal za 4 dokonce i na IGN...EA zapomneli rozeslat kapriky *4*
      • hlavní je, že se prodává.... To mně hlava nebere...
        • Jak napsal pár postů dole walltar, na hodnocení moc nezáleží. *4*
  • Odulin
    Díky za fakt povedenou recenzi! Podle toho co Aleš píše, by se mi mohla hra líbit a bavit mě. Těším se jak malej až to večer zkusím a udělám si vlastní názor.;)
  • Co může být ještě větší arkáda s plochým, lineráním dějem než Assassin's Creed I a II no přece Assassin's Creed III. Hurááá... ;-)
  • Takže on už vyšel?!?!?!
  • o assassinu je tu článek každou chvíli ale že vyšel Mist of pandaria to nikoho nezajíma *13* Dokonce ani videorecenze na Guild wars 2 se asi nedočkame.
    • sleepless
      Videorecenze GW2 nebude, nejsou kapacity. Recenze Pandarie samozrejme bude.
      • podle me mmo maji tak obrovsky obsah ze by bylo fajn se k tomu čas od času vratit nejakym článkem (treba venovanym dungum, world bossum, pvp atd). Treba by to mohl napsat nekdo ze spratelene fanstranky.
    • exmaxx
      Clanku o obojim tu bylo opravdu mnoho (vcetne recenzi). *3*
      • kostejnesmrtelny
        Mňo, recenze Pandalandu jsem si teda nevšim. To bych poznal, kdyby tu byl, trollové by totiž strhali diskuzní servery...
        Ne že by to něčemu vadilo, hodnotit datadisky MMOček je ošidný.
  • Mato1987
    Konečne racionálny pohlad na vec, keby pán smutný recenzoval aj moh warfighter , mohli sme tu mať také číselné hodnotenie ktoré si tá hra zaslúži.
    • Já myslim, že warfighter tu dostal přesně to hodnocení který si zasloužil.... minimálně za singl který je odpad větší než Black Cops, Modern warfare a i Battlefield.
      • Shaker
        co porad vsichni maj proti singlu MW1,2 a Black Ops? jo, bylo to sileny a megalomansky filmovy pojeti, ale dokazalo me to chytnout... MW3 sem hral jen proto, ze sem chtel videt jako vsechno dopadne a spokojenej sem nebyl, mozna to nekdy zkusim znova
        • Nerozumím tomu, jak někoho může bavit celou hru jen držet prst na spoušti a kosit dokola nekonečné zástupy nepřátel bez jakékoliv další náplně. Mě to tedy nechytlo, Black Ops jsem měl chvíli v mechanice (když si ho kámoš koupil a zastavil se s ním pocestě z obchodu), vydžel jsem to hrát do třetí mise a musel jsem to vypnout, nic nudnějšího jsem v mechanice dlouho neměl :D. Pro mne je to asi tak stejně zábavné jako Moorhuhn.
    • ZvacA
      Tebe ten verdikt WF nějak vzal, příteli. Nový MoH si zasloužil dostat nařezáno a taky se tak stalo. No, tak už vyždímej kapesník a jede se dál.

      Jinak, u třetího AC za kladnou zmíňku určitě stojí jeho soundtrack. Lorne Balfe sice není Kyd, ale rozhodně neodvedl špatnou prácičku.
  • Mimochodem děkuji obchodu za mikinu k objednávce! Pěkně kvalitní a pěknej kousek, ne co většinou chodí spolu s hrama :)
  • tak to letos hra roku nebude huráááá
  • S recenzí souhlasím, ale s výsledným verdiktem rozhodně ne! Není vůbec objektivní a vychází z velké části pouze z nenaplněných očekávání. Když to ale celkově a objektivně porovnáte s ostatními hrami, zasloužil by si AC3 minimálně 8 či 9 bodů!
    • Robotron3
      To by bylo dost divný, když Aleš v recenzi strhne takovou kritiku (i když jsem si jistý, že je oprávněná) a pak tomu dal nakonec 9 :) Hodnocení bych srovnával spíš v souvislosti s předchozími AC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit