Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně se mi líbí, že při čtení takové kritické recenze mi do xichtu z okolí stránky svítí pronikavá bílá reklama na tu stejnou hru, kterou právě kritizujete! *15*
    • tady od tech recenzentu se zadne kritiky nedočkas, vem si treba že tady dostal fallout 3 9 bodu. jedine kvalitní články a nazory na hry ma Daniel vavra co jsem tady četl (skyrim a o falloutu). Tihle mladí recenzenti jsou nevyzrali, bez nazoru, ohybaji se jak trava ve vetru. Proste takova novinarska prostituce
      • Robotron3
        V předešlých příspěvcích bylo Alešovi vytýkáno, že se vůbec opovažuje mít na hru nějaký subjektivní názor. Teď se zase píše, že recenzenti na games nemají žádný názor. Píšeš, že se kritiky nedočkáš, přitom zdejší recenze je možná řekl bych i jedna z nejkritičtějších na světě? I když jsem všechny nečetl samo, je hodně kritická (což je dobře). Chudáci herní recenzenti, číst takové reakce... :)
      • GlaDOS
        Píšeš tu o mladých recenzentech, ale zajímalo by mě, kolik je tobě let. Jen tak pro informaci, když byl recenzován Fallout 3, byly tu ještě úplně jiní recenzenti. Ale co se vůbec namáhám. Tobě něco psát není o nic užitečnější, než mlátit hlavou do zdi s očekáváním, že z ní vyteče rajčatový protlak.
        • P.S. proste to beru jako jeden celek, hodnotim tiscali jako takové a ne jednotlivé recenzenty, protože sem chodím už delší dobu a nic se nezmenilo, i kdyz konkretni lidé mohli odejít a noví prijít. Nevím co na tom nechápeš. Tohle není blog konkretnich osob ale muzu hodnotit tiscali jako takové.
          A o zed muzes mlatit svoji hlavu nebude te skoda.
          • x_ander
            No pokud ti to tady na tiscali tak vadí, tak proč sem vlastně chodíš tu delší dobu? Když se ti tak nelíbí hodnocení recenzí, tak proč je tady čteš? Myslím, že kdyby ti to vadilo tak, jak říkáš, tak si tady přečteš pár recenzí, půjdeš pryč a už sem nevlezeš. A ty tady přitom otravuješ pořád, trávíš na tomhle webu evidentně velkou část každého dne a stále něco tlačíš do diskusí. Člověk by pak měl pocit, že games.cz zkrátka miluješ. Takže buď jsi mimo nebo jen zase přiblble trollíš.

            PS. přidávám se k otázce: Kolik že ti je let?
          • Veskoslav
            A ty ses změnil? Stále stejný lhář, Ynteligent a trol.
        • mas pravdu byli to jini lide, ale moc se nezmenilo treba skyrim 10/10 , proste beru tiscali jako jeden celek
      • Tak Dan Vávra dal F: New Vegas devítku. Ale je pravda, že je to prakticky jiná hra než Fallout 3. Ona vůbec Bethesda neumí u svého ať už jakéhokoliv titulu navodit onu specifickou a hutnou atmosféru.
    • prej kritické recenze... HA HA HA !
      • Jéééj, tak "kritické" recenze, lepší? *7*
  • GlaDOS
    Problém je, že někteří si z AC 3 díky vydatné mediální masáži udělali hru roku, ze které si musí každý pustit do kalhot, dat 11/10 a prohlásit za hru tisíciletí. Pochopte ale, že recenze je subjektivní. Autor vypsal všechny věci, co mu vadily a podle toho dal známku (a všechny výtky jsou opodstatněné - přílišná linearita u dříve výrazně sandboxové hry mi taky hodně vadí). I přesto je 7 pořád dobré hodnocení. Jestli se to někomu nelíbí, tak aspoň autora sakryš respektujte a hru si užijte naplno. Svět se nezhroutí, když vaše oblíbená hra nedostane na jednom webu slabší, ale pořád dobré hodnocení.
  • kubi-wan
    No... ale i tak se na to těšim. Možná jsem dost v menšině, ale i přesto, že mám sérii dost rád (dvojka rulez), nikdy mi nevadily lineární mise... ty mě třeba v Revelations možná bavily nejvíc z celý hry.
    • já nehrál žádny díl, v čem je to tak dobrý? Myslím jako co v te hre deláš krome souboju? Da se to nejak prirovnat k Hitmanovi?
      • kubi-wan
        No kdybych to měl vzít kriticky, tak Hitman je simulátor vraha a Asasín je taková jakože hra na vraha. Takže pokud jseš fanda Hitmana a máš rád plíživej postup, tak si nejsem jistej, jestli ti Asasína doporučit...
      • Ne. No, děláš taky vraždy, ale gameplayem je to jiný.

        V podstatě někam přiběhneš, pichneš ho a zdar. K tomu působivé scenérie a na ovládání sice hrizně primitivní, ale působivej free running.

        K tomu nějakej příběh a nějaký věci na zpestření.
        • takže v zakladu tvori jadro hry souboje a free running? Zní to nudne *1* (nechci se dotknout fanoušku, je to jen muj dojem). treba v Hitmanovi me bavilo že to z časti melo i adventurni složku, bylo treba i uvažovat, "vyšetrovat" a pod.
          Ja čekal puvodne od Assasins creed když byl ohlášen první díl stealth akci, a že altair nebude schopen bojovat proti presile ale bude využívat splynutí s davem pro unik, bude muset hledat cesty jak odstranit cíl a pod.
          • Ano, tak to původně marketovali. Pravda byla jinde.
          • kubi-wan
            No... tak to byly PR kecy...
  • OK...klidně 7, klidně i míň, ale jestliže má hra jako je Duke Nukem Forever od recenzenzetů na tomto webu známku 6, Assassins Creed 3 si za slouží přinejmenším 9!!!! Je mi jedno, jestli se někdo navrátil ke správnému hodnocení a ne jen tak každá hra bude mít 8,9 nebo 10, ale ať změní hodnocení u všech předchozích recenzí... Pardon, ale Skyrim je snad nejzabugovanější hra na světě, s ještě horší AI a ta má 10???? Prosím, redaktoři.....no tak.....
    • Robotron3
      Ty seš dobrej, vždyť každou tu recenzi píše jinej člověk s jiným pohledem na věc. :)
      • Ale je to porad jeden web a mel by fungovat jednotne...
  • Spiker01
    Až uvidim u Elder Scrools a podobnejch píčovin méně než 10 pak se nebudu vztekat. Teď mě pěkně sere, že hra dostala sedmičku. Když už vás, Ulrichu, (pravděpodobně po dvojce) série nezajímá, proč novej díl nedali někomu jinýmu?
    • walltar
      A ty si čekal 11/10 a hra roku co? *1*
      • Spiker01
        no proč ne.
        • kostejnesmrtelny
          Protože to není na 11/10 a hra roku.
          • Spiker01
            boha, co to tu je za dementy, fakt je to pravda, tohle sou nejhorší lidi v dizkuzi na herních webech.
  • Ještě jsem nehrál, čekám na PC verzi, ale recenzant ví co píše a jeho názor mu neberu. Recenze je taky přece jen subjektivní hodnocení tak tady hned někteří nebrečte. Každopádně skvěle napsáno.
    • R1storo, snad konecne nekdo, kdo utne tuhle stupidni diskuzi. Pokud to recenzentovi nesedlo, co ma byt, recenze je to dobra. Vubec to neovlivni muj nazor na ACIII, mam predobjednano a nemuzu se dockat. *3*
      • Taky tak :D Mám na sérii AC vlastní názor a jiný nikomu neberu. Předobjednáno a čekám :D
  • všichni co na to pindáte asi vám to konzole neutáhnou, musíte koupit silnejší xbox a hrát na 60 fps, to je teprve pecka 10/10.
    jinak nejzajimavejsi na tehle hre je samozrejme multiplayer
  • calwin
    od prechodu z miest do lesa to tak aj vyzerá... dalo sa to čakať už z toho videa kde vyklepal celý šík vojakov a d3menti si ho ešte predchádzali bez nejakého výstrelu... s príchodom strelných zbraní táto hra stratila svoje čaro pôvodný koncept v Masyafe bol pre mňa osobne asi najlepší
  • Cypri
    Skvělá recenze. Děkuji. I číselné hodnocení tak nějak sedí k tomu co autor píše.
    Fakt super.
  • Pekná recenzia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší