Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    No tak u téhle recenze sem se začal o hru celkem dost bát ... to co dělalo z AC dobrou hru zmizelo a zůstali infantilní lodičky a wow efekt. *9*

    Nějak mě přešla chuť hru vůbec stahovat a zkoušet.
  • tak tomu já dávám tak Max. 2/10....děs a bída
  • opravdu byli ty rasisticke narazky na indiansky puvod hrdinu nutne? *10*
  • sector.sk dal 9
    Aj tak sa tam teším iba na tie lodné bitky, preto to nejdem ani kupovať, ale dám demo a kúpim kompletku ACII+
  • 7 je podle mě akorád, né li až moc.... pro mě Assassins Creed 1=9/10, pokračování 8/10, další pokračování 7/10 a tomuhle bych dal tak těch 6/10...
    Jedničku pro mě prostě nic nepřekoná. V relevations a brotherhood sem nesnášel to teplý prostředí... co že to bylo Italie? fuj nemam rad tu kulturu. mentalitu a architekturu...
  • rhaegar
    7/10 není málo jenže je problém je v tom,že hra typu Dishonored tu dostane 9/10 a tohle jen 7/10... Nevím no
  • Autor se opět uchýlil k nízkému hodnocení pouze proto aby byl zajímavý. Na místě bych ho vyrazil, jinak tento web klesne ještě hlouběji
  • Jinak jsem fakt zvědavej kolik tady na Games dostane Most wanted 2 :) A jestli tolik kolik se obávam , tak už tady recenze budu fakt číst nebo zhlédnu pouze od Lukáše.
  • No což , recenze jsou dost o subjektivních dojmech recenzanta, i když tvrdí že se snaží bejt objektivní jak jen to jde. Mě osobně tenhle díl zasazením a vším co sem viděl vyhovuje nejvíc z celé série.
    Alešovi to prostě tolik nesedlo, ale já moc dobře vim že u mě tomu bude zhola jinak. Některé recenze holt hru vystihnou dost dobře, jako většinou od Lukáše Grygara , a některé zase beru na lehkou váhu. Ono vůbec recenzím přikládam důležitost tak 40% a jinak si musí člověk udělat názor sám. I když u některých titulů netřeba , pač to jsou evidentní Crappy. *3*
  • walltar
    7? ... to zase bude diskuze *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit