Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co já nechápu, proč všichni říkají, že to jde s touhle sérií do háje a, že ji nebudou hrát
    Nové nápady jsou změna, přece nebude každý Assassins creed v Itálii nebo na východě
    Taky nechápu proč hráči hodnotí titul jako nejhorší, když ho nehráli
    Chápu, že když Ubisoft udělá Asasína kovboje tak se už hodně hráčů naštve a Ubisoft to ví, vždyť naslouchá komunitě. A to je na tom nejlepší, protože Ubisoft nekašle na hráče.
    Sami napište kam chcete dalšího Asasína ! ;)
    Já chci carské Rusko za vlády Ivana IV Hrozného nebo Prahu za KArla IV
    • Carske rusko?? A este FPS ako Mad Max nad tebou?? Nebodaj AC zasadeny do praveku?? Snivajte dalej hosi
      • klidně i 3rd, to je jedno, ale to téma, to tééééma, piráti ! aaaaa
  • Skvělá recenze, po dlouhé době mi naprosto sedne hodnocení i samotný text pro daný titul, děkuji pane Smutný :)
  • Tak konečně plnohodnotná recenze. Oproti tomu, co za spešl recenzi tady předvedl pan Grygar ohledně Beyond two souls, ukázal pan Smutný, že to jde s vytříbenou češtinou a bez sprostých slov. Děkuji takové dílko je radost si přečíst. Jen tak dál, takto napsaný článek mně jen utvrzuje v tom, že zde píšou i gramotní lidé.
  • nekromant33
    vylepšení námořnických bojů a tentokrát charismatický hrdina... sold!
  • Ristoro
    Tak jak se tak dívám, převládají tady vesměs pozitivní názory na hru. I na jiných webech a na yt je kritika pozitivní. Pro mě, jako zarytého fanouška AC série, co čeká na PC verzi, je to jen dobře. Bavily mě všechny díly, ale u každého, po AC II jsem věděl, že nebude prostě lepší, než AC II. Tenhle díl vypadá, že se může konečně rovnat nepřekonatelné 2ce. No uvidím. Na to kolik tady bylo haterů před vydáním se to tu nějak otočilo.
  • Jsem rád, že se tento díl povedl. Nesouhlasím síce s marketingovými postupy Ubisoftu a s rozmělňováním jinak fantastického světa (je to jejich věc, kterou respektuji, myslím si, že by to značce slušelo i bez toho), ale co už.. Revelations a hlavně trojce jednoznačně došel dech. Dávám přednost středověkým kulisám, a srdcovkou (i když ne tak rozsáhlou jako další pokračování) je první díl. Nicméně, jak jsem byl po celou dobu vývoje skeptický, nyní jsem opravdu příjemně překvapen.
  • Tak podle dosavadních informací, co jsem se někde dočetl, tak se další díl (neví se který zatím) má odehrávat ve Starověkém Egyptě, prý to prohlásil autor hry, tak jsem zvědav, kam se bude směřovat celá ta série..
    • Autor hry už je dávno v praku .. né sranda myslím té původní toho originálu. *1*
      • Ristoro
        Myslím, že poslední na které dělal, byl Brotherhood.
  • Po vzhliadnutí videa som bohatší o fakt, že niekoľkotonová loď ukotvená v prístave je schopná dvihnúť kotvu a následne sa rozbehnúť na maximálnu rýchlosť za necelé 2 sekundy.
    • Je to rychle pretoze konzumenti a doba to tak vyzadjuju, predstav si kolko rozmaznanych deciek by to prasklo o zem keby je to realne.
      • Hra je 18+ tak akých rozmaznaných deciek? *1*
    • Ty pochop, že keby to mali robiť podla realu, tak tu hru vypneš, lebo kým rozbehneš loď budeš isť musieť spinkať !!!
      • Po tom, čo som videl, ju anilen nespustím, takže vypínať ju nebudem musieť. Toto možno stačí 12 ročným ale mne nie. Keby to bolo v nejakej hre, ktorá je poňatá humorne, tak by mi to nevadilo. Tá námorná bitka bola síce akčná, ale pritom bola úplne nudná, žiadne napätie, žiaden skutočný boj o život.
        • Ty kde žiješ? Ja seriu AC mám rád a vždy si ju zahrám a nech si hovorí kto chce čo chce je to super hra a tešíma, že tam bude zas nieo nové. Nikdo ti ju kupovať nekaže a ked hladáš hra približujúce sa realu, tak hraj simulátori, ale tam si tolko srandy neužiješ, lebo odjakživa chce človek niečo nadrirodzené a to ti dáva hrný svet a keď ťa to nebaví hraj trebars šachy, alebo tetris a nehraj tu chytráka čo nič nezapne a po večeroch bude nad tým slintať :D
          • Slintať môžeš ty nad ďalšími AC hrami, ktoré sa už určite chystajú. Pre mňa táto séria skončila niekde tam, kde COD a Battlefield, obyčajná dojná kr4va. Pamätám si ešte, keď mal vyjsť prvý diel, ako som sa tešil, že to bude dospelá hra s atmosférou. "Nech si hovorí kto chce čo chce je to super hra" to je IBA tvoj názor a ja mám tiež právo vyjadriť svoj. Okrem toho, ja som nikde nenapísal, že sú to zlé hry, iba som poukázal na ten námorný súboj.
            • Jelikož nikdo nikde neprezentuje AC4 jako lodní simulátor (maximálně se ukazuje simulace vody), tak myslím, že není fér ho jako simulátor hodnotit.
    • Ristoro
      Tohle se tu řešilo už před pár měsíci.
      • http://cdn.meme.li/i/pc81l.jpg
  • smajdal
    Už při prvním oznámení jsem viděl ve hře veliký potenciál, i když kopa nerdů okolo kopala a prskala, jak se k AC pirátská tématika vůbec nehodí a prostě také kecy.
  • Jsou všici slepí či co ? Ano je to dobrá hra ale nikdo nebere fakt že se to jmenuje Assassins Creed a prakticky to sním nemá nic společnýho ale stejně to všude sbírá top hodnocení *1*
    To je jak kdyby Grand Theft Auto 6bylo o milionáři a celej příběh bude o kupování baráků taky by to dostalo 9 ? *2*
    • Máš tam assassína? Máš. Má kapucu? Má. Je to dobrá hra? Evidentně ano. Tak buď zticha a neotravuj *1*
    • C-BEAM
      je to nenáročné, hrá sa to skoro samo a tvári sa to hrozne cool a drsne ako šmirglpapír a ty hovoríš, že to neni asscreed ? *1*

      ale vážne, ja som rád, že sa trochu odklonil pretože je to prvý ac ktorý ma zaujal a nie som sám, mnohí čo túto sériu ignorovali sa o ňu teraz začínajú zaujímať.
      • Ok dobře ale ten vylepšenej stealth stylem víc křoví a frajer si neumí za 6 dílů čupnout to mě vytáčí . . *1*
    • Ristoro
      Zase se tady řeší název hry, místo hratelnosti.... Bože...
      • Protože chci dop.r.d.e.l.e assassina.. navíc nevím proč bych neměl řešit název? Ok Max Payne 4 a bude to jen otom jak se válí na pláži .. super jak S*ině nečekal bys třeba něco víc Max Paynovskýho ? Ubisoft má tolik značek že další by mu neuškodila .. Pirates Tale 1 z 10 a je to ne ?
        • hral si to ty remcal? s Assasinmi to ma spoločné až až, nechápem tie vyroky o tom, že to nieje o assasinoch, zahraj si to a potom frfli.
          • Tilwaen
            Jojo, s assassiny to má společného až moc... Leda tak ten fancy obleček, nic víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší