Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tak čekal jsem, že tenhle díl propadne podobně jako jeho předchůdce ... ale vypadá to, že tuhle hru zkusím.
    • Tak ona trojka nebyla vyloženě propadák, tak se o ní mluví jen tady. Osobně jsem se u ní dlouho bavil, ale je pravda, že měla svoje mouchy, kterých se 4ka pravděpodobně vyvarovala - tím líp *2*
      • Ristoro
        Nejvíce kritizovaná "moucha" byla to, že úvod byl 1/4 hry :D. To mě taky docela sralo. Buď měli udělat hru za Haythama a nebo ho tam dát jenom jako postavu, jak tomu bylo ve zbytku hry. Ale ne, že se za něho hraje a potom za Connora.
        • Ano tutorial byl dlouhej, Ubisoft chtěl zkrátka zkusit něco novýho, co tak úplně nevyšlo. Hlavně že poslouchal přání hráčů a poučil se. Hra za dvě postavy tam byla podle mě hlavně proto, aby ukázali podobnost templářů a asasínů (Haythamova příslušnot mě opravdu překvapila), plus konflikt otec a syn, protože uznej sám, že kdyby jsi hrál od začátku za Cannora a šel po tátovi, zdaleka by to nemělo takovou šťávu, kdyby jsi naopak hrál za Haythama celou hru, mnoho lidí by bylo naštvanejch, že celou hru nehráli za asasína.
          • Ristoro
            To je pravda. Ale když se hodně hráčům více líbilo hrát za Haythama, než za Connora, tak je něco špatně. I mně se Haytham líbil, má lépe napsanou postavu než Connor. Charismatický, namyšlený "hajzl". Kdyby nebyl templář, mohli o něm udělat i samostatný díl.
            • Tilwaen
              To by teoreticky mohli udělat tak či tak, třeba v nějakém DLC. Mohlo by to být zajímavé, hrát to projednou s vědomím, že hraješ za "tu druhou" stranu.
  • Keyz
    Hra vychází na platformách: PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4, Xbox One

    ?

    Na PC/PS 4, Xbox One bude jiná verze později.

    A jestli tohle má 9, tak ta nová bude mít 10 když bude stejná jen s pokročilejší grafikou :)
    • bude 9.2
    • http://www.youtube.com/watch?v=HIHH_PNwcVE&feature=youtu.be

      Uplne ale uplne jina a pokroci... oh wait. Jen lepsi textury. *15*
      • Keyz
        A některé efekty podle toho co píšou :)

        Prostě next gen voe!
        • Ano, grafika poskocila z low na ... 5 let stary medium. *15*
  • "Když krátce po vydání trojky Ubisoft oznámil ryze pirátský Assassin's Creed IV: Black Flag, nemohl jsem se ubránit skepsi."
    To píšete velmi často (Risen II, SC:Blacklist) ... a pak téměř stejně často sázíte vysoká hodnocení. Takže kecy v kleci.

    "Zároveň ale Kenway nejstarší není dvourozměrným charakterem."
    Za mne naprostý souhlas a poklona Ubisoftu. Příjemný avatar.

    "Sliby o zpracování pirátské tématiky v „drsném stylu HBO“ samozřejmě zůstaly nenaplněny, protože míra kontroverze, kterou si dnes hry jako médium dovolí, je značně omezená."
    Chce tím pisatel recenze (který má jako žurnalista právě na podobné jevy upozorňovat) naznačit, že je naprosto samozřejmé a očekávané, když firma lže svým zákazníkům?

    Vloženo znovu, předchozí pokus byl zapsán jako reakce na již existující komentář, i když tak nebyl zamýšlen.
    • "Po dlouhé době jsem u Assassin’s Creed hry řešil, kam vrazím peníze, protože jich bylo pořád málo."
      Jojo, alespoň něco Ubisoft konečně upravil k lepšímu. Souhlas.

      "Všechny ty uličky, proluky, balkony a zahrádky jsou navíc herně funkční a podporují stealthový přístup k hraní."
      Řekl bych, že tichému postupu spíš napomáhají všudypřítomné "skoč do mě" keříky a tradičně hluchoslepá AI, která sice vidí na pár set metrů rovně před sebe, ale že zešikma po pravé ruce deset metrů od ní s kvikuntím zapadne kolega do keříku, to už nějak moc neřeší.

      "Nepřátelé útočí častěji a občas mají konečně tu drzost vás seknout, aniž by počkali na dokončení vašeho útoku na jejich kolegu."
      Pane recenzent, to bylo už AC:B, Ubisoft okolo této mechaniky tehdy dělal tanečky jak se souboje staly obtížnějšími a .... a nic, protože Ezio (a Connor a Edward tipji taky) umí udělat instantní 180° otočku a protiútok klidně během právě probíhající animace jiné bojové akce.
      • "Střelci se už nestydí vás počastovat olovem ve chvíli, kdy šermujete. Kulka vám také ubere klidně devadesát procent zdraví a vyhodí vás z rovnováhy, takže vás další útok klidně dorazí."
        Střelci stříleli do boje na blízko už od dob Brotherhood (papal guards), potíž byla v nesnesitelně dlouhé prodlevě mezi telegrafováním střelby a výstřelem. Souhlasím a vítám, že v AC IV:BF už konečně AI střílí tak, aby to hráč alespoň trochu pocítil.

        Ohledně uděleného zranění výstřelem: 90% poměrně, nebo 90% základního zdraví (tedy cca tři čárky)?

        A mimochodem není zmíněno, že regenerace zdraví probíhá i při boji, což osobně beru jako krok zpět.


        Celkově na mne prozatím hra působí jako mírný pokrok, ale pořád jsou v mechnikách neduhy, které mi velmi vadí (zejména v oblasti AI).
        A Ubisoft (ke své vlastní škodě) naneštěstí stále trpí představou, že zákazníci jsou hlupáci a dá se jim nakukat cokoliv.
    • Chce tím pisatel recenze (který má jako žurnalista právě na podobné jevy upozorňovat) naznačit, že je naprosto samozřejmé a očekávané, když firma lže svým zákazníkům?

      Že každá firma lže je naprosto samozřejmé a očekávané. To, že to není správny je věc druhá, ale na to ses neptal.
      • Takhle samostatně zní daná odrážka dětinsky, ano ano.

        Jedná se o narážku na předchozí články ohledně AC IV: BF, ve kterých zdejší redakce ochotně papouškovala PR prohlášení Ubisoftu, místo aby zaujala spíše pozorovatelský postoj k tomu, jak toho chce Ubisoft docílit (což se ale konečně objevilo alespoň teď v recenzi, díky moc).
  • LuckyBaal
    výborně napsaná recenze *4*
    • Mne se ta recenze moc libi, ale mozna je tam moc spoileru...
      • On je Ales tak trochu majstr ve spoilovani, ma s tim problemy uz delsi dobu.
        • Jack1947
          To je ale jedna z podminek , Recenzenta (necetl) ze by se pokud mozno mel vyvarovat Spoileru, nebo aspon zduraznit pak by ale Recenze postradala smysl, nemela by tu udavanou vypovedni hodnotu, vlastne uz by hru hrat a kupovat nikdo nemusel. *3*
          • Ahoj, chci se tě zcela bez urážky zeptat.

            Ty máš nějaké problémy s psaním na klávesnici a úpravou textu, nebo jsi jenom líný text upravovat potom co ho napíšeš jednou rukou?

            Pozoruju to u tebe už hodně dlouho a zcela vážně mě to začalo zajímat. Díky.
            • Jack1947
              Delas si srandu, na to bych ti mohl napsat a se des uz bodnout dava mi potize psat.
              I kdybych psal nohou/hlavou po tom ti nic neni. Dekuji za starost ale tady nepochodis, beztak jen trollis abys mne nechal vypsat zbytecnosti co uz znas kdyz mne pozorujes. *3*
  • Nuda...
  • Na čem to autor hrál a jak to šlapalo? nebo to se opět nedozvíme?
    • jnsCZ
      Hned pod nadpisem je obrovský text Recenzovaná verze: PS3.
    • Jack1947
      Recenzovaná verze: PS3 A jejer, uz slepnes , s tebou to zacina jiti z kopce. Celkem strme. *9*
  • jak tady čtu, tak spousta čtenářů je překvapena výborným hodnocením, já to teda vidím naopak, jsem trochu zklamaný kvůli pirátskému tématu, kde nevyužili plný potenciál (a asi záměrně, jak píše recenzent), ale jinak 9 si to opravdu zaslouží
    • Chcete to Svatou zemi!
      • Jaký jazyk tvá kmen hovořit?
  • Proč dávají do té hry tak sééxy holky? Eeeeeee....
  • http://www.youtube.com/watch?v=IimDpk09wpc



    Okay, okay, nemohl jsem si pomoct. Asi to bude..dobré..nejsem si jist.
  • Tolik "expertů" tady mělo kecy, jaká to bude blbost a zatím to vypadá na přesnej opak.
    • "Když krátce po vydání trojky Ubisoft oznámil ryze pirátský Assassin's Creed IV: Black Flag, nemohl jsem se ubránit skepsi."
      To píšete velmi často (Risen II, SC:Blacklist) ... a pak téměř stejně často sázíte vysoká hodnocení. Takže kecy v kleci.

      "Zároveň ale Kenway nejstarší není dvourozměrným charakterem."
      Za mne naprostý souhlas a poklona Ubisoftu. Příjemný avatar.

      "Sliby o zpracování pirátské tématiky v „drsném stylu HBO“ samozřejmě zůstaly nenaplněny, protože míra kontroverze, kterou si dnes hry jako médium dovolí, je značně omezená."
      Chce tím pisatel recenze (který má jako žurnalista právě na podobné jevy upozorňovat) naznačit, že je naprosto samozřejmé a očekávané, když firma lže svým zákazníkům?
      • Nechápu proč se příspěvek uložil jako reakce, omlouvám se.
        Příspěvek má být samostatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit