Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Chtěl jsem se zeptat: Je AC3 už takhle rok od vydání nějak opatchovaný, a tudíž hratelný bez brutálních poklesů frameratu, nebo je to pořád takovej 'bazmeg'?
    • AC3 tu dostalo 7, takze to musela byt dobre fungujici hra uz od vydani :D
  • Tak žádného assasina jsem nikdy nehrál, ale tohle určitě plánuju. Já osobně čekal docela propadák, ale vypadá to, že tohle bude opravdu fajn.
    Moc se těším na PC verzi ... ty 3 tejdny ještě vydržíme snad ne ? :) .. A co mě nejvíce zaujalo je herní doba .. pokud recenzentovi trvalo 30 hodin především rychle projet hlavní příběh + pár vedlejšáku, tak to je naprosto vynikající ... Takže jsem rád, že budu mít konečně co hrát delší dobu ... ( +- 2 hodky denně a pěkně si vše v klídku projet na vyšší úroveň ).
    Poslední dobou se člověk těší na nějakou hru, ale za pár hodin je konec ... a já 2x stejnou hru prakticky nehraju ... maximálně po delší době, takže o to víc jsem potěšen z nového black flag.
    Další věc co mě zaujala je nedostatek financí ... ve většině dnešních her už pomalu ze začátku není co vylepšovat .. :)
    • Aspon jeste za tu dobu vydaj nakej ten patch *5*
  • Heya, otazka pro pc hrace. Jak se hraje black flag na klavesnici a mysi? Da se to nebo i na pc je lepsi mit gamepad?
    • winkja
      AC je opravdu vice koncipován na ovládáni gamepadem a to i na PC. Myš ušetři pro fps, strategie a tomu podovne co jsou zas na gamepadu peklo
      • Ja prave hraju hlavne fantasy onlinovky a budovaci/realtime strategie. Takze gamepad zatim ani nevlastnim *10* Ale zas takova investice by to nebyla...
    • Jack1947
      Gamepad Always *3* .
    • Nijak, PC verze výjde 19.11.
      • Ristoro
        Nevychází 22.11.? U nás?
      • Dobre, tak jak se obecne hraje serie AC na mysi a klavesnici? Je to v poho? Nebo je lepsi si kupit xbox gamepad?
        • Já jsem hrál ACs jenom na klávesnici a myši. Dohrál jsem všechny až na AC3 (není čas). Podle mě bez problémů.
          • Jack1947
            Neni cas ? AC3 te nebavilo che, ja doparil secky a teda neikam ze dat je znovu to asi ne no. Gamepad jen 2dily 1-Brotherhood jsem doparil na pc. *3*
            Proc si kazit zazitek na hre ktera je jako vetsina Akcnich her urcena primarne na gamepad. Kohokoli boj samozrejmne. *4*
  • Je možné (případně jak dlouho po začátku) získat nějaký vzhledem více pirátský a méně asasinsky oblek? Ideálně bez kápě. :-)
    • Je ich tam hromada, nič sa neboj.
    • ales.smutny
      Jojo, jsou tam i ryze námořnické ohozy, tedy krátké nohavice, vesta, šátek kolem hlavy, bez kápě. Některé jsou za peníze, některé jdou přes crafting z kůží ulovených zvířat, takže čas nějak neodhadnu. Ale je jich tam celkem dost :)
    • Jack1947
      Bez kape urcite ne, zpocatku taky nelze - Chce si to vydelat a pak se rozhodnout co si poridit.
      • Škoda, ta kápě mi k pirátskému tématu vůbec nesedí. :-)
        • Taky si myslím, že je to škoda ... nějaký pirátský oblek by se tady šiknul určitě víc :).
  • Od začátku jsem říkal že to bude dobrá hra. Ale stejně jedna věc mně sere... na PC to vyjde až za měsíc. *16* Mněl jsem takovou radost že jsi to zahraju o prázdninách ale potom přišla zpráva že PC verze se opět oddaluje a radosti byl konec ! *9*
    • Nejhezci na vecech je to těšení se :)
      Si rikam, ze tohle by mohl byt prvni dil serie, kterej bych zkusil... Vypada to fakt hezky po vsech strankach.
  • Ristoro
    Vynikající recenze. Naprosto souhlasím. Už od prvních videí, co jsem viděl, jsem věřil, že ta hra bude skvělá. Teď jen musím počkat na PC verzi :/. Jsem zvědavý, jestli to trumfne AC II.
  • Spoilery, všude zase spoilery........... *16*
    • Lepší než jít do tuning shopu. *3*
  • Boze jak ja miluju to jak se herni magaziny predhaneji kdo bude mit prvni recenzi. Jak muze nekdo recenzovat hru, ktera sotva vysla. Odehral z ni uplny kulovy a uz dela recenzi. Ze tu neni recenze 5 minut po vydani co hra jde do obehu.
    • Styx
      A četl jsi tu recenzi vůbec ? Podle mého si nečetl ani řádek , jinak bys věděl že to autor hraje 30 hodin . To zas není tak krátká doba . . .
    • Ristoro
      Nebudeš věřit. Dělá se to už několik let. Redaktoři dostávají hru o pár dní dříve, než vyjde, aby ji mohli zrecenzovat co nejdříve, pokud se jedná o velkou bombu, což AC IV bezpochyby je.
    • Říká ti něco hraní před vydáním ? Víš někdo má hru dřív než sama vyjde v uvedený datum :)
  • Aristarch
    ...tak ku mne už s tou PC verziou *1*
  • RazorProduction
    a pak videorecenze :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit