Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Škoda, že mnoho věci je pořád stejných. Hledat tuny nelogicky schovaných pokladů,písní apod. je po 4 díle zoufalé. Kdyby toho bylo méně a byla to větší výzva bylo by to lepší. Taky kdyby to nenaházel nějaké generátor ale trochu se nad tím zamysleli. Zajímavé, jak jsou různě věci na tak divných místech.

    To samé FC 3. Obsazovat dokola nějaké statické body to je strašný. Klasická věci na body a hodna za hloupostmi. Abych měl co nejvíce něčeho a mohl machrovat. Hlavně, že to je v rámci příběhu na nic.
    • Erien
      Mě to třeba tady poprvé v serii baví, protože to nemusím složitě hledat, vše je na mapce. Navíc písně pak posádka zpíva, tak to mě baví sbírat o to víc.
      • Keyz
        Jo písně jsou dobré. Ale mě nebaví ta podstata. Hledat hromadu věci nelogicky schovaných jen na to abych měl nějaké score.

        Viz FC 3. Taková hloupost aby, tam bylo tolik blbostí k sebrání na jednom ostrově. Kdyby to například vyhodili a udělali aby body co jsem získal mohl zabrat nepřítel a nebyl jsem na vše sám bylo by to pro mě zajímavější.
        • Erien
          Jako truhly jsou vlastně k ničemu, je z nich jen pár drobných a fragmenty jsou asi jen čistě pro achiv. Vyplatí se hledat ty zakopané poklady, protože v nich jsou plány na vylepšení lodi. Jenže to se mi zase nechce hledat *1* . Ale jinak je fakt, že ty věci jsou v podstatě zbytečné.
  • Pojde warez save na originale??
    • michaliuz18
      ti neviem zarucit uplay je prase ,skus ptm skopcit nejaky save subor a uvidis:) a daj vedet rad by som si hru aj ja kupil
  • A co souboje? Je to výzva?
    • Veskoslav
      Rozhodně už na mě nečumí a útočí dva a více. Horší je to, že si volají hlídky a i když vlezeš do skrýše, tak Tě najdou, musíš prostě utíkat a najít si nějakou jinou, trochu dál. Je to lepší, ale pořád to není zase nic světoborného a měli by na tom více zapracovat.
      • no já zažil jen to, že na mě téměř všichni čuměli a občas na mě zaútočili útokem proti kterému se nedalo díky systému bránit, tenhle soubojový systém kostrbatých animací mi ale vůbec nesedl, chtělo by to tam hodit systém z Batmana a byl bych v ráji, jinak hra jako taková je výborná a nemůžu se od ní odtrhnout :D
        • Veskoslav
          Jo z Batmana, to by bylo super to tam mít:)
    • Ronox
      Souboje jsou těžší než v původním AC3. Stejně jako v posledním Batmanovi se na tebe vrhne najednou klidně víc vojáků a nečekají v řadě až je pozabíjíš. Celkově se mi zdají tužší a lovci nebo královské lodě taky zatopí na moři :)
      • Nevim teda jak to hrajes, ale souboje sou naprosta trivka - nic sem v nastaveni nemenil. Proste pockas az manik zautoci, odrazis ho a sejmes ... a takhle jich das klidne 50, bez jedinyho skrabance ...
  • Já to koupil, tak mě neukamenujte. Soudě dle ohlasů, jsem rozhodně špatně neudělal, kdysi jsem hrál jen první díl, takže nejsem poznamenán sérií a nyní mě zaujala ta pirátská tématika, tak snad to bude v pohodě.
  • K tomu nizkemu FPS, ked som si to spustil na notebooku strasne mi to sekalo - uz v menu a potom som si vsimol podla farby kontrolky na NB, ze mi to nespustilo gforce gt 550 ale len druhu zakladnu integrovanu kartu, musel som si to vo win prepnut manualne, tak ak s tym ma niekto problem zvazte aj tuto moznost a vo forach sa pise ze najnovsie ovladace od nvidie su nevyhnutne bez toho mi to neslo vobec...
  • Hrál jsem všechny díly série a AC3 jsem ani nedohrál, prostě mě to nudilo a nudilo... Od AC4 jsem nečekal zázraky, ale musím uznat, že je to paráda a nuda se zatím po 10ti hodinách ještě nedostavila!
  • Jinak AC IV je parádní hra, už mám projeto asi 3x a pořád mě baví :-) At si všichni hnidopichové co jen brblají říkají co chcou! *16* *16*
    • ludia zavidia ze sa bavis.. normalne dnes
    • A mínusujou taky!!!! *15* *15*
  • Noprý se totálně vy****i na konverzi a hra na nejlepších pc běží tak akorát nad 30fps. Já na svém ne zrovna nejlepším pc jsem byl dosud schopný rozjet jakoukoliv ps3 či X360 hru která vyšla na pc a tohle na 90% těžce nedám. A Ubisofte, vážně nemám peníze na novou grafiku, ale tím že si nekoupím Black Flag na ni možná mít budu. Každopádně tahle hra mě vážně zaujala po tomco jsem se díval na videa a ač Ubisoft na pc kadí už déle, tohle je moc. Prostě na ně kašlu, žádný Black Flag, žádný Watch Dogs(tam očekávám totožný přístup) ani nic jiného. Moje peníze dostane někdo jiný když o ně nestojí. Neberte to jako hate post, ale když hra co jede na ps3 a xboxu má takové požadavky na pc, tak mě to vyloženě žere.
    • michaliuz18
      tak nefrfli ked mas originalku si stiahni fixy a update a pojde ti to plynulejsie aj ked stale na 30fps, ak ubisoft nieco take oficialne vydal, ak zatial nie si tie fixy stiahni hru si crackni a multi prezijes hlavne ze ti to pojde plynulejsie, mne tych 30 fps problem nerobi je m ito jedno hlavne ze to ide lepsie
    • OK...možná jsem se trochu unáhlil po prvních reakcích na hru od lidí s lepším pc. Každopádně jak týpek z Ubisoftu řekl, že si máme koupit lepší grafiku, tak sem se trochu naštval.
    • Ronox
      Notebook i5 2,2ghz, 8GB RAM, normální disk a GT 630M 2GB na fullHD a medium nastavení = 30FPS s podledníma ovladačem.

      PC s i7 3770k, 24GB RAM, SSD disk, GTX 670 SOC 2GB maxed out na fullHD a 60 fps stabilní.

      Oba stroje maj nově nainstalovaní Win 8.1 a poslední verze veškerých ovladačů. Před uvolněním těch nVidia optimalizovanejch ovladačů to na tom notebooku šlapalo na low při fullHD. Mrkni na ovladače a jestli nemáš bordel v systému. Třeba to pomůže :)
      • Ve full hd ti to stabilne v 60fps na Gtx670 urcite nejede na max nastaveni. Sam mam 670AMP! a musel sem neco v nastaveni ubrat aby dropy nebyly pod 40fps.
    • Na lehce potaktované postarší Saphire HD 5770 1GB se 4GB RAM běží hra kolem 30fps na vyšší nastavení ve FullHD bez AA a volumetrické mlhy. Pouze na maximální nastavení (setsakra přesahující konzolovou kvalitu zobrazení) to utáhnou jen silné kousky, nejlépe s nVidií. Osobní zkušenost - můj vs. kamarádův herní stroj. Takže bez obav doporučuji i ne zrovna trendy sestavám.
      • na 4 roky starý HD5870 s utlumenýma stínama a vypnutým AA to jede vpoho na max detaily (včetně HBAO+), zajímalo by mne na jakých kalkulačkách hrajou ti co jim to jede na 30 fps :)
        • z nějakého nepochopitelného důvodu se přizapnutí V-sync hra zamkne na 30fps ,když však v-sync vypnu jede mi to na max detaily + txaa 90 a víc fps ,mám cpu Amd fx 8350,Gpu nvidia Gtx 670 a 8gb Ram Win 7 64 bit a navíc hra vypadá o mnoho lépe než na konzolích jen to chce to trošku lepší stroj aspon současný mainstreama ne nějaký lowendowý šmejd
          • ještě jsem zapoměl dodat že mám monitor Benq 22 palcú s rozlišením 1600 x 1080
            • A soryy fps je 60 -62 při max detailech +txaa a né 90fps *9*
  • CarlyleBogy84
    Je to výborné, oproti AC3 nebe a dudy! Jsem zatím na začátku ale takhle přesně mi chytla AC2. Všem doporučuju! Jinak k HW požadavkům. Mám 660 TI i5 3470 a jedu MSSA 2 detaily na vysoké, kromě okluze a mlhy na 60 fps a vše na max nebo ultra tak to nad 30 nevyskočí. AC3 jedu na ultra bez zakopnutí....tak si zhruba můžete udělat představu před pořízením AC4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit