Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Povedlo se. Optimalizace na PC je naprosto super, hraju na 2 roky "starém" PC a vše na max, jen vyhlazování 2xMSAA. Spokojenost.
  • Velice dobrá gamesa. Musim říct, že po delší době mě něco přibylo ke kompu na celou noc. S Xcomem pro mě nejlepší hry.
  • ludia spamatajte sa, po 5+ rokoch sa nam konecne aspon na 2 roky grafika ako tak hybe vpred... (co sme mohli mat uz v 09 of course)
    • A všichni by plakali, že jim to na jejich staré mašiny nejede. To by byl opravdu geniální tah.
  • Jack1947
    Recenze hezka, neni celkem co vytknout mam trochu sice trochu odlisne nazory (pribeh hral podle me az prvni housle, radsi sem byl na sousi prece jenom.) Jinak souhlasim. HW naroky jak se zda u pc verze se po letech posunuly trochu vys.
    • "pribeh hral podle me az prvni housle" hahahahhahahahah
  • Veskoslav
    Dneska zakoupeno a docela pěkně to šlape. Stáhl se i nějaký opravný patch, co upravoval počet fps. Zatím jsem neklesl pod 48 fps i v těch nejnáročnějších scénách, co jsem viděl zatím. Hra jako takové mě mile překvapila, protože na rozdíl od III. dílu, tady je dobře zpracovaný hlavní hrdina, více než dobře zpracované prostředí (takové mělo být už ve III. díle), pirátské téma není nikterak přehnané. Sice nešvary zůstaly, ale po dlouhé době mě zase baví lézt po exotických střechách havany. A ani oblek nepůsobí jako pěst na oko, jak tomu bylo u dílu předchozího. Za mě zatím fajná hra a nelituji investice.


    Sestava pro info (kdyby to někoho zajímalo): R9 280x OC 3GB, i5 3470 3,2 Ghz, 16 GB RAM a Win 8.1 PRO 64 bit. Všechno zapnuté, kromě vertikální synchronizace. Ale spolužák, to samé s GTX 780 a jede mu to na 15-20 fps.
  • pohodlie to ma z hladiska, ze si mozes zahrat kde chces.. na gauci, vo vlaku, v skole, na marse atd.. luxus? samozrejme, ze je luxus vysolit za NB 1500e. nemoze si to dovolit hocikto..
  • Veskoslav
    A co mě třeba ještě osobně líbí je dynamické a plynulé změny počasí:) To mě třeba mile překvapilo.
    • Zayl
      No já zatím zažil několik bouřek u kterých ta "plynulost" znamenala asi půlvteřinový přechod z krásného sluníčka.

      Ale jinak je to počasí super ... a ta voda vypadá taky pěkně. Škoda, že je to až tak arkádové ... jaké jsou šance na další opravdu AAA pirátskou hru?
      • Veskoslav
        Já asi žádnou pirátskou AAA hru neznám, ale zahrát bych si zahrál no. No divil by ses, jak rychle se dokáže změnit počasí v Karibiku:) Během ani ne půl minuty jsme byli tak mokří, že jsme si zašli koupit deštníky, po 5 minutách vyšli a sluníčko a ani jeden mrak. Ale jinak souhlas.
  • Lawliet
    Jak tak testuju svůj notebook, tak nevím, jestli to má cenu kupovat. Nemáte někdo názor, jestli by můj problém se sekáním ramky vyřešily?

    Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition
    ProcessorIntel Core i7 i7-2630QM / 2.0 GHz ( Quad-Core )
    RAM installed size4.0 GB
    AMD Radeon HD 6770M
    • V tvojom pripade pomoze len vymena grafiky, co na NB nejde, takze to mozes zahodit cele a kupit novy...nevyhoda NB a vyhoda desktopu, bohuzial.
    • kdepak víc ram ti v tomto nepomůže. Čili svaz to. Ale když vezmu v úvahu že Crysis 3 na mém PC jelo krom stínů a stínování to jsem mel jen na high jinak vše na Very High +- 50 fps a tonhle blivajs mi jede 10 - 25 Tak mě přešlo všechno. Prostě uz to začínají přehánět, z lidí by neměli dělat nemyslící entity donekonečna.
      • Lawliet
        Jak to myslíš kamaráde?
  • Taky zde vyjádřím subjektivní názor na tuto hru.
    Assassins's Creed 4 Black Flag je podle mého vcelku hodnotná hra, ale co mě na tomto díle zklamalo uplně nejvíc je, že Ubisoft si dával především záležet na námořních bitvách a propracovanosti všech možných ostrovů a měst. U této hry mi chybí možnost být opravdu Assassínem, boj z blízka je naprosto nudný, klikat furt na jedno tlačítko a koukat jak Edward furt opakuje furt to samé kombo mě opravdu nebaví. Ano, námořní bitvy jsou dech beroucí, ale už to není podstata toho bejt nájemný zabiják. Ubisoft by si měl dát víc záležet na boji na souši, propracovat víc techniku máchání mečů, přidat nějaké ty finální parádičky jak nepřátele zapíchnout a hlavně mohli ve hře nechat dýky.
    • Ber to tak, ze se to jmenuje jak se to jmenuje proste proto, ze "znacka prodava", a defakto muzes bejt rad, ze to neni simulace WC.
    • LOL, jestli si myslíš, že Assassins's Creed je o tom být nájemným zabijákem a o zabíjení, tak o téhle hře a vůbec o celé sérii nevíš absolutně vůbec nic. Hra o pirátech a soubojích lodí by se měla zaměřit na boje na souši.... tvl sis zapoměl vzít svoje léky ne?
      • Pane piráte, vy to nemáte v hlavě v pořádku. Jak jsi jistě dobře vzpomínáte, první a stěžejní díl Assassin's Creedu byl o tom že jste byl vyslán do nepřátelského města zneškodnit váš cíl. Tutíž ano, ta hra bývala o zabijácích kteří se snažili jednat diskrétně a s co nejmenší ozvěnou. Takže si nehrajte na fanboye když víte naprosto kulový :)
        • Prosim tě zalez někam :P Assassin's Creed je hlavně o boji spolku assasinů proti templářům a udržování míru. Za žádnýho "nájemnýho vraha" ve hře nehraješ, jo a nezapomeň si hned kliknout plusko ty joudo, jako by mi na tom záleželo. :P Nejvíc se mi líbí jak chceš zakecat ten facepalm o zaměření na bitvy na souši v AC IV.... opravdu ty musíš bejt hodně velkej dutohlav.... :D
          • Jakej facepalm? Co to sakra meleš, vygoogluj si co to znamená metafora chlapečku. Bojem na souši sem měl na mysli normální boje na blízko s kusem železa v ruce. Urovnej si to v hlavě jantare ;) Nebudu se tady hádat s nějakym trotlem :D boha
            • LOL, tak ty píšeš v metaforách... tak to jo..... ty jsi prostě pravej českej chuj. To nemá cenu s tebou o něčem mluvit když ty meleš furt o ničem. Vygogluj si facepalm a pak si dej facku, to není možný jakej si imbecil. Mám pro tebe špatnou zprávu imbecilita se léčit nedá, máš to na doživotí. Nejlepší jak se za každou cenu snažíš vypadat "cool" přitom si obyčejnej internetovej looser. Have a nice life faggot.
    • Pod tohle se podepisuju. Klidne min zabijeni ale at je to tezsi. Stat s typkem mezi deseti vojaky mackat jeden dva cudliky a vsechny je tim vyvrazidt je jak pro cviceny opice a kdyz se zranis tak se ti stejne za pul minuty zdravi zas obnovi.. Clovek vubec nema potrebu utikat schovavat se plizit se nebo se neceho bat.
  • Keyz
    Koukám ta recenze je ve 25 FPS?
    • janchor
      30. Jen úvodních cca půl minuty se mi nějak rozhasilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit