Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    V traileru je zapomenuto, že věková hranice hry je jen do patnácti let. Pokud je člověk starší tak pouze na vlastní nebezpečí.
  • Btw líbí se mi prostředí, grafika, stylizace, ale vůbec mi tam nesedí ten asasin s kapucí. Kapuci a plášť oddělat a bude to super. :-)
  • Tahle série je ta nejlepší na světě vždyť je úplně logické že skočí šipku a ani se nepotopí do vody, a ty stealth prvky jsou úplně promakané už od 1. dílu, zabijete 1000 stráží, které jsou úplně chytré a neutočí všechny naráz, ale nechají se pojednom zabíjet, ass sin se ani neunaví a potom se na minutu se schová a stráže už na něj úplně zapomněly, tomu říkám vraždit potichu. A potom ve dvojce je úplně boží to jak je hasasin v Itálii to mají úplně promyšlené, vždyť hasasini vůbec nebyli muslimští fanatici, kteří byli v jednom kuse sjetí a vůbec nevraždili bez emocí, ale byli to přece super hrdinové kteří ani nemusí napnout plachty na lodi a klidně můžou jet proti větru, protože je přece zákony přírody nezajímají.
    • Jo asi ti zapoměli říct že je to jen hra... Navíc arkádová hra... Za chvilku budou hráči nadávat, že když postava umře, tak se znovu někde oběví... A že se dají ukládat pozice, když v reálném životě neni žádné tlačítko "save"... Ta hra je udělaná tak aby byla zábavná a dala se hrát, byla akční a arkádová... Hra ve které by Assassin nemohl lézt po ničem, umřel by pokaždé, když bojuje s přesilou a po té co by ho jednou honili tak by už na vždy byl pronásledován všemi a v plném rozsahu... To by bylo nehratelné pro mnoho lidí a tudíž ani nezábavné... Navíc nejde o reálnost.. Jde o tu hravost... je to pořád jen "hra na zloděje" když jde o honičku... Nejde o reálnost, jde o tu zábavu skrytou v tom, že hráč udělá bordel pak je pronásledován a následně se ukryje, aby mohl znovu udělat bordel. Na stejném principu funguje GTA a další hry "na zloděje"... Nevidim na tom vůbec nic špatného.. je to hra
      • 1)Já jsem netvrdil, že je nereálné, když hasasini skáčou po budovách, jelikož, pokud bys znala dějiny, tak bys věděla, že hasasini vážně skákali po budovách, beze strachu z toho, žespadnou, a to kvůli tomu, že byli úplně zdrogovaní, ovšem hasasini NIKDY nebyli v Itálii, Americe, či na panamách.
        2)Podle tebe jsou souboje v ass sin creed zábavné? vždyť jen stojíš na místě, držíš tlačítko na obranu, a když na tebe někdo "zaútočí" tak klikneš.
        3)Problém s nevyčerpatelností by úplně vyřešilo, kdyby tam dali "energii"
        4)Hráč je pronásledován? To možná ano, ale hráč by musel být úplný idiot, aby se těmi strážemi nechal chytit a v GTA je přece jen docalo "obtížné" zbavit se stráží.
        5) Hra na zloděje? Spíš hra na masakr ne? Ještě nikdy jsem nezažil, že bych v ass sins creed měl něco ukrást.

        Toť vše doufám , že to tvůj hmyzí mozeček vstřebá...
        • Tohle ale nejsou hasasini.. To je Assassin.. Existuje něco jako evoluce, vývoj jazyka. Slova, která mají určitý význam v určité době a na určitém místě mohou změnit svůj význam v jiné době a na jiném místě. Slovo Assassin vzniklo z Hasasínů ale to neznamená, že toto slovo stále referuje to stejné. Toto slovo lehce změnilo svůj význam. Nyní je to slovo označující nájemné vrahy a je uplně jedno jaký význam to slovo mělo původně.. Je to v tuto chvíli irelevantní. Stejně jako slovo "barbar" původně označovalo národy, které nemluví řecky. V dnešní době však tímto slovem označujeme lidi, kteří nesplňují určité morálí či etické zásady dané doby.
          To zda jsou souboje v AC zábavné je věc osobního názoru, najde se mnoho lidí, kterým se libí a mnoho lidí, kterým se nelíbí, tvůj názor je irelevantní.
          Nemám žádné problémy s žádnou nevyčerpatelností.
          "Hra na zloděje" (nebo také "Na četníky a zloděje") je obecné označení pro hry, kde je hráč buď pronásledován jako zločinec, nebo pronásleduje, jako policista. odvozené od dětské hry "na četníky a zloděje". Nejde o slova "četník" či "zloděj" jde o mechanismus pronásledování.
          • Na obalu AC II je napsáno: Jmenuji se Ezio auditore ...a jsem hasasin(Či tak nějak, ale jsem si na 100% jist, že tam figuruje slovo hasasin)
      • Tilwaen
        Problémem je, že třeba v takové trojce už vůbec nešlo o to udělat bordel a utíkat jako ve "hře na zloděje", tam si prostě člověk stoupl doprostřed cesty, nesmrtelně roztočil tomahawk nad hlavou a mačkal jedno tlačítko. Ta hra vlastně popírá sama sebe, svůj název i ducha.
      • Už jsi vážně trapný, ano je to hra a co jako? To že je to hra, tak to podle tebe hned musí být ultradebilní ? To nemáme nárok na kvalitní "chytré" hry? Pitomče ...
        • Ano máš, ale asi v žánru Logické hry či Adventury... Ne u AC... Je naprosto nelogické a retardované přijít za arkádovou hrou a chít po ni aby to byla logická hra... Je několik typů her... A každý z těch typů má určité zaměření... Stěžovat si že arkádová hra je moc arkádová je jako stěžovat si že romantický film je moc romantický, jestli nechceš romantický film tak se koukni na válečný film.. nebo dokument... Jesli nechceš arkádovou hru tak si zahraj logickou hru, adventuru či simulátor... Ale neměň arkádovou hru na něco jiného...
        • Hraj simulátory, když ti nevyhovuje jednoduchost. Já si občas u hry rád vypnu a kochám se.
  • ja si zahraju 2* do mesice a vubec neresim proc vlajka vlaje do leva kdyz ma zrovna vlat do prava to jsou takove detaily na ktere se zameri pouze clovek dennodenne pocuravajici se u pc bez ktereho by byl jak odpojen od pristroju.je to smutny kam az to dospelo.Naprosto souhlasim s beruskou je to grafikou to ano cim lepsi grafika tim vice detailu tim vice lide hledaji realnou slozku hry ,ale neuvedomuji si ze je to stale ta hra ktera se hrala pred 13lety jen je v jinem obalu
    • Tilwaen
      Hry před 13 lety měly obecně poněkud odlišnou obtížnost. Rozuměj vyšší.
    • Inquisitor
      To je zase logika jak stehno. Ano když mi vadí lodě akcelerující rychlostí F1, tak se počůrávám u pc.
      • dario.marques.798
        Ano, tak budeme raději z ostrova na ostrov plout 15 minut, aby to bylo "reálné" a mohli se u toho uhlodat nudou. Tohle není nějaký válečný simulátor. Jestli sis všiml, tak na mapě bylo cca 8 větších ostrovů, možná i víc a pravděpodobně mezi něma bude muset člověk neustále cestovat a k tomu budou sloužt právě lodě. A fakt nechci zažít to, co jsem zažil u posledního AC, kde mi 15 minut trvalo, než jsem se někam dostal a potom splnil misi za 5 minut..
        • Inquisitor
          Jo je to praktický, ale nic to nemění na tom , že to vypadá debilně.
  • Hummmm, takovouhle hru s pirátama, běhání po stromech na Frostbite 4, to by byl sakra zážitek! (a zpřerážených kostí)

    Ale jinak na to, že se chlubili ve trojce AC s novou verzí enginu a božskými animacemi, nic moc jako *10*
  • Mně zase přijde úsměvné, jak v celé sérii skáče neomylně z 50 metrů do kupky sena. To vám nevadí? :)
    Ale při představě, že poté co jsem se někam vydrápal musím slézt ještě jednou dolů si rád skočím do sena :)
    A stejné je to s lodí. Nevypadá to reálně, ale když bych čekal po sté třeba jen minutu (i to je velmi nereálné) na vyplutí tak bych asi moc rád nebyl.
    I když tvůrci by se zase mohli chlubit dlouhou herní dobou :D
    • Nevadí. V Assassin's Creed už to je více méně zažité. Startování lodí raketovým pohonem není. :/
    • No asi tak nějak.. Občas mě štvou už jen krátké animačky, které se nedají skipnout ve hrách... Když tu animačku člověk musí sledovat 1000x.. takže uvítám, když naskočí na loď a vypluje hned... Nebo byhc se frustroval a rozmlátil klávesnici než se ty vocasové rozhoupaj k tomu aby tu loď rozjeli...
  • toš ta lod musí mít v prdeli motoor :D
    ne vážně, jak tu někdo psal call of duty: piráti z karibiku :D
    • TheSilverBoy
      to mě na tom strašně štve jak ty lodě jsou nerealnývím že hry nemaj bejt reálný ale toto..... už moc :D
      • bude to děsná nuda... jako 3ka, má sice pár světlích momentů (projíždky na koni v lesích/sníh) ale to brzo přejde. Koho baví hrát si 3é minut jako indiánský fracek na schovávanou v jehličí? Hledat stopy? Pak další pulhodinu lovit/stahovat zvířata?
        A pak jít za nějakým starým dědkem a přemlouvat ho dalších 30 minut jestli connora bude zaučovat? Příběh je navíc extra provařené klišé..
        • Tilwaen
          To sice ano, ale ve chvíli, kdy se ukáže, že je Haytham templář, beztak musela nejméně polovina fanboyů dostat srdeční zástavu *15*

          Tedy, čistě teoreticky, samozřejmě, protože na to s největší pravděpodobností nemají věk.
  • To je vtipný, jak naskočí ten pronasledovany v honicce na loď a ta se okamžitě rozjede, asi byla nastartovana. :-D
    • Ani neotočí klíčky a už jede.
      • Tilwaen
        Třeba to má na tlačítko *3*
    • Já ho jen vidim jak odklopojuje krytku brnkne o tlačítko a Nitro vystřelý lod' vpřed a nezapomen'me na plameny z výfuku.
      • Hele je to jenom hra. Podle logiky Berušky by mohl mít ten koráb jaderný pohon a gps navigaci...
        • Paulcz
          Tohle je urážka slova hra, PAC-MAN má větší přesah než tenhle bullshit :)
        • Kdo ví co maj v podpalubý třeba najdou blueprint na jaderný reaktor a gps! Jen to sestavit.
  • Drakens
    Zatím mě to připadá že neuplavu ani metr aniž by se předemnou neoběvilo 5 lodí...jestli to tam bude jak na dálnici tak potěš :( Další věc co se mě moc nelíbí je že tu logika dostává na prdel..borec na stěžni na mě pokřikuje i když na něj mířím bouchačkou a ani známka toho že by se kryl. A to jak rychle vypluli lodě zakotvené to nebudu ani komentovat ( jasně je to hra)..ale nevím jak by se tvářil přístav kdybych někoho zapíchl naskočil na loď ujel v třech minutách, před přístavem roztřilel loď a zase se vrátil ještě dříve než by mě zvětral rum :-)
  • Totok práve cahám, tož krafika je nejaká omšelá, ale loď pláva proti vetru iba ak kľučkujem.
    Combined Mod v3.1.5
    http://www.gamefront.com/files/files/16913261/3.1.5complete.exe
    ENB Improved Graphics
    http://www.moddb.com/mods/city-of-abandoned-ships-combined-mods/downloads/enb-improved-graphics
    • možna by tvoje prispevky vypadali mene retardovane kdybys napsal že se jedna o mod a ke ktere hre to je
      • Prečo, causal hráčov sa to netýka, je to pre ľudí čo majú akés takés tušenie o námorných hrách, a už som to prestal ťahať, je novší mod Gentlemen Of Fortune 2.0, práve prečitujem čo je zač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit