Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    Nebudu lhát prostředí pirátů se mi líbí, grafika vypadá hodně hezky hratelnost assassinská... tak proč ne.. Nejsem zrovna nějaký velký fanda AC a možná i proto mě na Black flagu nic nevadí.. (hrál jsem jenom jedničku a trojku)
  • ac je blbost už od prvniho dilu
  • No uprime hraju hry abych zazil neco netipickeho a pobavil se ,ale prijde mi ze rada z vas neproziva hru ale zivot pak se nedivme ze vzikaji takove komentare.A 10 metrova zelva v assassinovi co vrha slime?Proc ne.smeju se
  • PotC: New Horizons:
    http://www.piratesahoy.net/threads/potc-new-horizons-build-14-beta-2-5-released.20645/
  • A ešte jedna vec.. Na jednu stranu to je celkom pekne graficky urobené. No tí šašovia čo šplhajú po lanách vypadajú neskutočne špatne animovaní.. To má byť plná verzia hry ? Snáď nie. To ich mohli radšej úplne vypustit než nechať robiť animácie upratovačke.
  • 2ku jsem dohrál do půlky, 3ku asi 5minut a tohle možná zkusím, ale jak mi tam dají loď, která se rozjede jak auto, tak zdarec..
    • Tilwaen
      Určitě jsi měl tu hru zakoupenou, viď *4*
    • páni 5 minut to si děláš srandu ne? vždyt to nehfaješ ani za Haytama ale jenom za Desmona *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Beruška: ale tady nikdo nechce žádnou simulaci, normální člověk jen chce, aby fungovaly nějaké normální principy dění ve hře. Nebo chceš ve hře narazit na želvu, která bude dělat 10ti metrové skoky? Co bude příště, Assassin bude mít koně s NOSem, který dokáže na krátkou vzdálenost vzlétnout? ...
    Pokud ti tyhle nereálné hovadiny ve hře nevadí, ok, užij si to.. ale já si raději zahraju něco jiného.
    • Lol posloucháš se :D.. "Nereálné hovadiny ve hře"? Nic takového neexistuje... Sice by to nebyl žánr AC.. Ale hry jsou právě jedno z mála míst kde želvy mohou skákat 10 metrů do výšky a koně můžou létat.... Ve hrách se dějí nemožné věci... Vždy to tak bylo... Hry byli vždy nereálné.. A dokonce spíš směřují k fantazii kde koně lítaj a želvy skáčou... Hry většinou nemají ambici být reálné, hry mají ambici být zábavné, někdy více či méně fantaskní. Hra je síš víc jako "Nekonený příběh" než "dokumentární film"... Přece ve většině her jsou superhrinové, postavy co dělají nereálné věci, nereálná technologie, nereálná místa a nereální živočichové, ale o tom hry jsou a vždy byli. A jestli si AC nebere za ambice větší reálnost plavby lodí tak je to naprosto v pořádku... Protože je to hra, může si dělat co chce... AC vždycky balancovalo na hranici reálných prvků a nereálných mechanismů, tak jako většina moderních her, a je to naprosto v pořádku...
      • Jenže ty nerozeznáváš mechanizmy, které jsou platné a aplikovatelné na celou hru a drobné zákroky, které vytvářejí jiné univerzum. Nějaké základní mechanizmy a pravidla by se dodržovat měli. Já samozřejmě chápu, že by si nejradši zůstal v tom nejednodušším dětském světě, kde je vše možné. Ale mnozí z nás tu jsou na úrovni, kdy je husto-krutopřísný zevnějšek neohromí a spíše hledají drobnější nuance hry, které tu prostě nejsou.
        • No jasně no tak asi pláčete na špatném hrobě... A ne hry můžou naprosto zničit jakékoliv mechanismy a zákony, naprosto a totálně... Ale ani AC neni tak bláznivé... Tohle je prostě arkádový styl... AC je arkádová hra... Nevidim v čem je problém.. Kdyby AC o sobě tvrdilo, že se snaží být co nejvíc reálné a že dbají na detail a podobně, tak potom bych měl výhrady. Ale AC je arkádová hra... Já nechápu proč se vůbec někdo pouští do AC... To je asi jako vyčítat strategii že má málo RPG prvků... AC je akrdávoá hra.. Nelze jí tedy vyčítat arkádovost...
          • Myslel sem: hry mohou naprosto zníčit jakékoliv mechanismy a zákony, naprosto a totálně. Ačkoliv hry se většinou pohybují v určitých hranicích, tak si dávají určité cíle mechanismů, jako například arkádovost či reálnost... Hry které se rozhodnou být arkádové by neměli být trestány za svou arkádovost... AC je spíš arkádová hra a proto by neměli být trestáni za to, že je to arkáda...
    • keby ti tam daju zrychlenu animaciu vyplavania tak po 50x by ti to liezlo na nervy a nadaval by si nato...nerealnost vramci hratelnosti je dobra ine je keby tam hopsaju ruzove jednorozce a lietaju kone...
  • Hyper pirát, čo má hyper loď čo sa pohybuje hyper rýchlosťou, vie hyper plávať a je hyper samotár. Ja že o čom to ten Scooter spieval a to mala byť hudba k práve tomuto gameplayu:
    http://www.youtube.com/watch?v=arLHb6JHi7Q
  • tak myslim ze nekteri z vas se asi uklikli a komentujou lodni simulator, tak si kupte Ship Sim 20xx a chrochtejte
  • Já tu zase jen vidím komentáře, které se nám snaží vecpat, že chceme reálnou simulaci( viz Beruška). Ne, nechceme simulaci. Ale naskočit na loď a do vteřiny vyplout zběsilou rychlostí, je už i na mě moc, a říkám to znova, vždy mně vadilo vyvražďování nepřátel po stovkách (nejlépe všichni naráz 1 vs 20). BTW i přesto serii AC mám rád, ale tyto věci mi zkrátka vadí, no.
    • Možná je to i grafikou. Čím je grafika lepší tak tím se lidé víc stotožňují s reálností hry. Když si přesdtavím AC v 2D s nějakou jednoduchou grafikou tak mi vůbec nepřijde divné, že by loď vyplula hned. Protože 2D a horší grafika jasně evokují hru a nereálnost. Ale moderní grafika lidem dává pocit reálnosti a pak když se stane něco nereálného tak je to pro lidi víc šokující, než když se to samé stane v jednoduché 2D grafice. Mě taky na první pohled přišlo řízení lodi moc rychlé a arkádové, ale to proto, že grafika hry si hraje s mojí myslí. Ale musim mylset na to, že ačkoliv to čím dál tim víc vypadá reálně (graficky) tak mechanismy jsou stále "herní". Princip her se nikdy nezměnil, pouze nová grafika dává pocit reálného světa a když se něco nereálného stane, tak je to pro náš mozek víc šokující. Před x lety každý pařil Dooma a všichni byli spokojeni. Tam se taky vraždili nepřátelé po 100vkách, stejně jako v CoD. Nebo snad ne? Ale moderní grafika her jako CoD v nás vyvolává pocit reálnosti, ale herní mechanismi se v podstatě od toho Dooma nezměnili. Je to stále hra, akorád moderní grafika nám dává pocit, že to tak uplně hra není, což v nás vyvolává pocit, že je něco špatně, když se hra, která vypadá reálně nechová reálně... Ale je to stále hra, se stejnými principy jako před x lety... A proto to lidé hrajou...
      • kickasl
        me by v podstate nevadilo pozabijet za hru milion nepratel, spis mi vadi ten princip, ze jich do me de 30 najednou a ja to zvladam hrat naprosto v pohode a s usmevem na tvari sleduju jak jeden za druhym padaj a ja mam porad plny zivoty, v CoD (kdyz uz to s nim srovnavas i ty, pokud mam na mysli prvni dily) jsem se proste musel aspon kryt, a kdyz jsem udelal chybu tka jsem chcipnul, tady me sejmou granatem a ja mam behem 10 vterin zase plny zdravi, navic mi strasne vadi nesmyslnost principu, kde nemuzu dat na urcite jednotky protiutok, ale jsem schopny jim sebrat z ruky zbran, pouzit je jako lidsky stit atd.,
        takze abych to shrnul: je to hra, ne simulace, ale vadi mi nesmysli a mala obtiznost
        • To záleží na tom jak moc si CoD bere tyto věci jako své ambice... Osobně CoD nemusim moc, ale protože je to stále jen hra tak mi je to v celku jedno... Je to jejich problém že malou obtížností odrazují určité zájemce, zase nevim jak moc jim ta hra vynáší a zda jim to za to stojí, aby se tim zabývali... Tak někdy ta nesmyslnost může vzniknout špatným zpracováním. Pokud je to ale záměr tak je to v pořádku, pouze ten záměr neuspokojuje některé hráče. Stejně tak s AC... Je naprosto v pořádku, když se AC rozhodne mít arkádové plavby lodí, je to jejich rozhodnutí a mnoho lidí má rádo arkádové ovládání a je to velice herní princip, který je naprosto v pořádku, vždy tu byl a vždy tu bude.. Problém by byl pokud by AC chtělo mít reálné ovládání ale spackali to a vzniklo z toho něco jiného, pak by to možná byl problém. Ale arkádovost hry (pokud se hra nevydává za simulaci) je naprosto v pořádku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit