Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi dávaj furt dohromady CoD a AC, ale jedna hra je především o MP a druhá o SP že *4*
    • hmm, ale obě jsou šíleně milky milky milky, který ovečky kupujou, kupoujou a kupujou, i když dostanou jen recyklovaně obsah z minulých dílů.

      A prosím pěkně. Nesrovnávejte nesrovnatelné. Witcher 3 porovnat zrovna s AC je trestuhodné. To je nebe a dudy a né Šimon a Matouš.Tenhle $$$ paskvil, co si hraje na AAA hru nesahá Geraltovi ani po kotníky. CDP ví, že dělat každý rok stejnou hru v jiných lokacích by jejich značku degradovalo = vyhořelo.
      • Pro fanboye AC a dalších dojáren - já dostávat zaklínače každý rok za přemrštěnou cenu, s neúnosnými bugy, s mikrotransakcemi a s minimální (nebo žádnou) inovací, taky ho nebudu kupovat. Ale jak jsem už zmínil, CDP tohle nemá zapotřebí. Doposud mají prostě jinou než dojící business politiku a já jím za to fandím.
    • paralela není v hernich modech ale v tom ze to vychazi kazdej rok a je to porad to samy dokola a lidi jim to porad dokola hromadne kupuji. Oboji jsou jen dojička na peníze, za rok proste kvalitni AAA hru neudelas.
      • Draken69CZ
        Ale oni to nedělají rok *15* těch studií je víc, si něco zjisti než začneš plácat *15*
        • Sorry ale o serii AC si nic zjišťovat nechci a nebudu. Cekam na chytraky jako ty kteří me pouci. A jo rad placam na adresu tehle ptakoviny:)
          • Draken69CZ
            Ok si hlupák zůstaň hlupákem.
            • A co bys jako chtěl. Ja se omlouvam ale ja tuhle serii beru jako takovy herni vtip a nejsem schopen na jeji ukor seriozne diskutovat, bych se pak musel sam před sebou stydet:)
            • Draken69CZ
              Nic víc konec hmm njn co po tobě taky chtít *15*
            • napodobne..ma poklona
  • Nekritizuju recenzi nebo verdikt nebo něco, ale napsat, že boduje návratem ke kořenům, od kterých se AC nikdy nevzdálila (možná kromě lodí ve 4ce), za což běžně sklízí kritiku, je dost legrační xD
  • To už si opravdu děláte srandu s tím hodnocením opravdu jenom trosky můžou dát tomuhle pakvilu 8/10 *7* .
  • recneze dlouha jak tyden před výplatou, osmička jak vysita, vysel 27 dil serie AC, svete zbor se *7*
    A ceka nas za par dnu repete, vychazi 27 dil serie CoD *7*
    Ubi se toho neboji seka to jak bata cvicky, nekdy i dva dily za rok, peníze tecou proudem, telatka kupuji, na svete je krasne a nic se nedeje:)
    • archie777
      Představ si, že AC si kupují dokola pouze ti hráči, které hra baví. Nevede je k tomu spektrální Hitler ani otrava vodovodu.
      • však ja vim, a stadecko je pocetne, lidem staci ke stesti malo, třeba novy dil AC:)
  • corfer
    Prokreslený charaktery?! To je jako vtip?! Jacob je jedna z nejubožejších postav, kterou jsem kdy ve hrách viděl a hlavně slyšel mluvit. Nemá naprosto žádnou logickou motivaci k těm hov*ům, který v rámci příběhu dělá a jako postava je napsaný zoufale. Evie je na tom o něco lépe, ale pořád to nestačí ani na průměr. Od člověka, který se mohutně, nejen v recenzích, vysmívá jiným tripleA hrám pro jejich hloupost, bych čekal trochu odlišný názor. Nic proti názoru, ale generický obsah a tuna chyb mi teda nepřijde jako materiál pro pozitivně laděnou recenzi. Aneb pozér Smutný opět zasahuje...
    • Lukass
      Souhlas, hlavne ez Smutny kritizoval Zaklinace *1* Ja sem jeste snad nehral hru od Ubi ktera by mela zajimave pribeh, kdyz nepocitam AC 2.
      • jeanczarny
        Musíš koukat po menších věcech. I Ubi občas dělá dobrý hry a příběhy. Viz Valiant hearts, Child of Light, Raman Legends, Anno...
        • corfer
          Dělá... Ale ten průs*r jménem AC se každým rokem prohlubuje. Navíc POŘÁDNĚ nezohlednit v recenzi tu hromadu všemožných bugů...
          • jeanczarny
            Přesně proto jsem s AC po Revelations sekl a dál hraju jen ty jejich menší projekty, který pro mne kolikrát AC vesele trumfnou..
        • Anno serii a další bych moc UBI nepripisoval. Za Anno stoji Blue Byte, sice patri ted k Ubi ale každý jinak vi co jsou zac :)
  • archie777
    Hrozně mě baví zdejší hardcore jádro, pro které je každá áčková hra odpad, protože skutečné hry musí být pro hráče brutální výzvou. Každá AAA hra je nedodělek, podvod, korporátní spiknutí a krádež.
    • corfer
      Bohužel to zdejší tvrdé jádro si tady vybudovala zdejší redakce. Která svým pseudointelektualním přístupem ála rockpapershotgun (ti to ale dělají správné), naučila svou komunitu milovat jen indie a Hardcore hry... To že se přístup redakce změnil (s nekonečným hatem to totiž nikdy daleko nedotahnete) neznamená, že se změní i čtenáři.
      • archie777
        Rozumím, každá indie pixel-art simulace růstu spinálního emangioblastomu, je ZAJÍMAVÁ a BOŽÍ.
    • hra by měla být hlavně inteligentní a zábavná. Asasína jsem žádného nehrál, ale podle gameplayí to vypadá jako docela tuctová konzolová akční hra - spousta nelogického skákání po střechách a ze střech, splhání po laně, naprosto prkenné a nereálné souboje. Nějak mě to ani neláká.
      • archie777
        Je to hra na asasína, hopsání po střechách je v rámci jejího designu stejně logické, jako pinkání páčkou v Pong. Souboje nemají být reálné, nejedná se o simulátor šermu. Ta hra má nevídané produkční kvality a jenom ignorant ten fakt neustále ignoruje.
        • Paulcz
          Ty kvality jsou spíše neviditelné, tedy dle mého ubohého soudu, ale budiž :)
        • Skoky z 20ti metru do kupky sena jsou zcela jiste logicke. Nebo me rozesmálo když mi hra radila ze se muzu strazim stratit v davu lidi. Vsunul sem se mezi nejaky dve stary cinanky a hle straze me ztratily, rozumíte splynul jsme v davu DVOU cinanek, a vlastne ono to je tak trochu jedno..cela ta hra je nejaka virtualni realita a podhoubi pribehu ma cosi spolecneho se skvrnama na slunci--pak jsem to odinstaloval, preci jen debila ze sebe delat nenecham:) Ale když to nekomu nevadi..
  • marosho
    Zatím nespravedlivější recenze na českých webech.
  • další ass-ass-in ptákovina na světě. I když je to stará kráva, tak se dá pořád dojit.
    • A mohl bys nam sdelit v cem ze je to presne ptakovina?
      • Query: This "meatbag" is an incoherent babble of useless information. Can I shoot him?
        • marosho
          Ty seš tež kus ptaka
  • kennyB
    Přemýšlím, jestli vůbec začít číst komenty k této recenzi, ale horší, než u jiné zdejší recenze to snad nebude *1*
    • Osviceny
      Ideálně celou hru
  • Toto je smutné. Počkám si na PC verzi a možnááá stáhnu abych vyzkoušel, ale šance, že tohle koupím je tak 1:100. Na 99 procent to po hodině znechuceně odinstaluju a ahoj za rok s dalším ani ne tak dílem, spíš verzí toho samého.
    • Osviceny
      Na náměstí parkuje zajímavý auto, asi ho šlohnu, ale šance že si ho koupím je tak 1:100 (páááč su socka) . Na 99 % to po pár minutách jízdy někam nabořim, protože když ho nemůžu mít já, tak nikdo ...
      • Tohle srovnání s "kradením" her a kradením aut mě vždycky pobaví. Když si chci otestovat auto, domluvím si zkušební jízdu v prodejně... Docela vidím slušnou budoucnost, co se hraní týče, v nějakých předplatných službách. Zaplať za měsíc nějakou korunu a hraj jak je libo. Nemůžu si pomoct, ale když si hru tak jako tak koupit nechci, tak moc velkou škodu na té kopii jedniček a nul stejně neudělám. Ale kdyby člověk chtěl ukrást auto, stačí nějaký ten škrábanec a už se tisíce hrnou... To je jen můj názor, každopádně to nemění fakt, že nemám problém za slušnou hru zaplatit odpovídající částku
        • Já bych to dál nepitval už, kdo má mozek, tak je mu snad jasné jak se věci mají. Uvědom si, že se tu hodně vyskytují dět za těma nickama, které píšou zarputile takové bláboly o autech a rohlíkách, nemají představu vůbec to jde poznat.
      • Řeknu to ještě takto, když kupuješ nové auto, tak se jím taky nejdřív svezeš a nekoupíš ho jen tak od pohledu.
        • je vidět, že jsi auto nikdy nekupoval. Pochybuju, že těch cca 40 nejběžnějších značek aut u každé dejme tomu tak průměrně pět modelů běžně testuješ. Pokud nejsi redaktor moto-časopisu. Normál si něco počte, ale stejně má vybranou značku a model a jen volí maximálně výbavu..
          • 40 nejběžnějších značek po 5 modelech bys ale musel zkoušet jenom za předpokladu, že nemáš vůbec žádnou představu co od auta chceš a k čemu ho potřebuješ. Jenže tuhle představu většina lidí má. Když například budu požadovat nízkou spotřebu, dobrou manévrovatelnost po městě a snadný parkování, asi tak nějak samovolně vypadne z výběru Dodge Ram a Mercedes GLK.
            • Tak pochopitelně, když si řeknu, že mám 400tis na hatchback, tak se svezu Golfem, Leonem, Ceedem, i30, Pulsarem .... to zas píše nějaký chytrák, který o tom ví houby, ale má svoji pravdu. Ale tak hlavně, že jsem nikdy nekupoval auto :D (už 6 aut jsem měl).
          • Zrovna loni jsme kupovali poslední auto (nové) a světe div se, samozřejmě si vybereš třídu, cenový limit atd. a pak ti vznikne skupina aut, které porovnáš, zjišťuješ info, jezdíš s nima atd. Projeli jsme tak 12 různých aut, vybírali jsme několik měsíců a pak koupili.

            Asi to máme opět každý jinak, ale já když dávám statisíce za auto, tak si to sakra proklepnu. Pokud ale někdo utratí půl mega za věc, kterou viděl někde v katalogu, jeho volba.
        • a teď ještě tu o karkulce. dokud si sám nepřiznáš že kradeš, nemá smysl tě o něčem přesvědčovat. neříkám, že jsem nikdy nic sám neupirátil ale kdyby mi u dveří třeba zazvonila policie a obvinila mě z krádeže, asi bych ze sebe nedělal takovýho kokota, pač vim že to nebylo zrovna legální. víš to i ty?
      • Moudrejsi si koupi simulator, kdyz nema na auto. To cim argumentujes je ad absurdum
      • Každý to máme jinak, já bez vyzkoušení hru nikdy nekupuju, rozhodně ne velkou Ačkovou za tisícovku (abych pak zjistil, že je to zabugovaná kravina) a už vůbec ne od Ubisoftu. Co je na tom, když nejsou dema, si hru vyzkoušet? Jestli to nepotřebuješ, neděláš, fajn, ale proč mi tu předhazuješ, že jsem zloděj? To je zde normální začít útočit na neznámého člověka a nařknout ho z krádeže? Ty mě znáš? Znovu opakuju, nejsem hlupák, abych v dnešní době koupil hru na základě obrázku na internetu *3*
        • Draken69CZ
          Když ne z recenze tak z videa si člověk dokáže udělat jasnou představu co ve hře je/není a v dnešní době YT a LP není problém zkouknout klidně celou hru.
          • Jak pro koho. Na hry se nedívám, hry hraju. Asi to opět máme každý jinak. A jeho přirovnání s rohlíkama je dle mě zcestné.
            • Napred se na hru samozrejme podivas, existuje twitch ze ano, kterej supluje jakoukoliv potrebu pro to si tady opodstatnovat ze jsem hru ukradl za ucelem vyzkouseni a mit to jeste za demo, ty jeskynni muzi.
            • kennyB
              Přirovnání s rohlíkama je na místě. Taky jsem se nikdy nespálil, protože kupuji hry které mě zajímají a když je to nějaké nové "téma", zjistím si o hře něco málo informací...
            • Dle hesla "moudřejší ustoupí" jsem tedy podle tebe zloděj. Potřetí, každý to máme jinak, přeji taktéž šťastou ruku při koupi her. Od doby, co to takhle dělám, jsem se ani jednou nespálil.
            • Draken69CZ
              Kolik potřebuješ nahrát v "demu" aby tě to přesvědčilo ke koupi.
            • Osviceny
              Dle mě je zcestné zakrývat to, že jsem zloděj a vymlouvat se na naprosto zjevné nesmysly. Když na to prostě nemám, tak nekupuju, jinak jsem zloděj
        • Osviceny
          Vždyť jo, já taky vždycky v obchodě rohlík nejdřív nakousknu, víšco dneska se všechno šidí, tak musim snad vědět jestli je dobrej.
          • Kdyby měly rohlíky takovou EULA jako hry a takovou záruku kvality odvedeného díla jako hry a lidé žijící z reklamních peněz výrobce rohlíků by dávali šmahem hodnocení 8/10 na každý rohlík, tak by je buď nikdo nekupoval a nebo by si je opravdu každý nejdříve nakousl...
          • Taky by mohli okrast tebe a hru si koupit v obchode za tve penize. .
            Potom bys mozna pochopil rozdil mezi kradezi a piratstvim.
            • Neni zadny, jen lidi hur nesou, kdyz o neco prijdou nez kdyz tí nedostanou.
          • Draken69CZ
            Jak to děláš s holkama? *15*
            • Osviceny
              Žiju jako následovník učení Ježíše Krista. Modří už vědí a pro méně chápavé žiju v CELIBÁTU
            • Magister_Peditum
              Nejdřív si je vezme. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit