Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N0isy
    Tak hra roku na Tiscali je jasná... *15*
    • tak to bude samozřejmě něco z trojice zaklínač 3, MGS V, nebo Fallout 4
  • Přiběh, grafika a AI nejsou kdoví co ale souboje už jsou trochu zábavnější protože protivníci nestojí frontu na zautočení , microtransakce tam jsou jenom na to aby utišili investory ale k hrani nejsou vubec potřebné a je to řemeslně funkční takže ne světoborna či hra roku ale přijemny zážitek
  • jakubc
    Takže to srovnávací video, ve kterém je vidět proti Unity výrazný úbytek lidí na ulicích, mlhou zastřený dohled, horší textury a nepřístupnost interiérů v budovách ve městě kecá?
    • Ten silene bloom efekt me okamzite prastil do oci, proc tam je je vsem jasny.
      • no je je,.. jo
  • Ty screenshoty jsou z PS2 ? Nebo to hrajete na minimalní nastavení?
  • gesto
    Hák, neviditelnost,poloprázdné lokace a kočár typu bmw-m3 ... a někde jsem četl že to má zase micro transakce a technické problémy, tak nechápu proč ta hra dostává všude takové hodnocení,,,herní sucho ? nevím...
    • Už jen z principu nebudu hodnotit hru na jinou platformu, než je mobil/tablet, vyšším hodnocením kvůli mikrotransakcím (nehledě na to, že obsahuje pořád to samé, inovuje minimálně a má pouze jiné kulisy).
      Tohle svinstvo prostě na PC/konzole nepatří. Pak má herní scéna nějak vypadat, když si "odborná" kritika s tímto nedokáže poradit/nezmíní to/když už zmíní, tak minimálně.
      Dokáži si to zdůvodnit pouze jedním způsobem. Budu hatovat hru velkého vydavatele = příště nedostanem hru zdarma na recenzi, nebudou nás zvát na konference atd. Ale kam se poděla ta pravá novinařina, která se nebojí Goliášů?
  • Díky za recenzi. Určitě vyzkouším PC verzi, jestli ji tedy nějak rozumně rozjedu a případně už konečně koupím konzoli. Sérii mám velmi rád a Syndicate svým zasazením vypadá velmi dobře. Škoda ale, že již neobsahuje multiplayer. V Brotherhoodu a v Revelations jsem pár hodin strávil.
  • jeanczarny
    Hele, když jsou tam dva sourozenci, dá se vybírat, s kterým z nich plním který úkol? Hlavně příběhový myslím..
    • tři čtvrtě příběhových úkolů se dá udělat jak Jacobem, tak Evie, protože většinou jsou s nima seznámeni oba dva pospolu, ale pak jsou tam i mise zaměřené na každého sourozence zvlášť, takže chtě nechtě někdy si zahraješ jak za Jacoba tak i za Evie
  • neprskejte nad hodnocenim...
    ve vlastnim zanru assassins creed to dostalo 8...takze v obecnym meritku to nepotesi ani neurazi :D
  • Tak jo no z práce jsem došel naštvanej dneska ale je fajn že mě zase něco rozesmálo *1*
    • Tak to jsem rád, že jsi taky nadšený z hodnocení této hry. Už ji hraješ anebo kupuješ až později?
      • jaj asi jsem se nevyjádřil jasně moje chyba omlouvám se *13* rozesmálo mě to hodnocení *2*
  • Prophet
    By mě zajimalo, za kolik si dnes koupíte recenzenta games.cz
    • Žeby se GamerGate dostalo i do ČR? Proboha, tak se Smutnýmu hra líbila, tobě se nelíbí a to je v pořádku, ale mít tady nesmysly o uplácení recenzentů?
      • přesně, nevěřím že magnát jako Ubisoft někdy vůbec slyšel o nějakém českém webu hodnotícím jejich hru
    • Proč by si je někdo kupoval? Zvlášť v případě pana Smutného což je naprostej diletant, jak píšu níž pokud je to jeho oblíbená série tak osmička vždy zaručena a to i když je naprostá sr*čka jako Dragon Age 2 (kterému dal taky osmičku). *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit