Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pravda co píšete.Nic méně ten týpec co dělal recenzi nemá asi nový pc.protože s amd64 8 core 3,5gbh mi hra nejede to par vterin i Load Last Checkpoint,A kdyz hru spouštím tak runnuje do 30s s detaily na hight ale pravda je ,ze hra na pc neni dobre optimalizovana jako Shadow of Mordor tam to provedli luxusně a grafika je tam taky překrásná.
  • Poprvé dávám něčemu ze série AC 5/10... a je mi to hodně líto, šlo to udělat lépe...
  • No far cry 4 si zahrajes možná na ultra ale AC unity asi ne,protože je víc náročnější než far cry, já taky mám nabusenej kompl ale musím to hrát na nejnižší detaily. Občas se mi sekne ale jen malo,zkus AI to snížit a pak uvidis
  • cus hele hra se séka jak s... a to mam nadupanej c treba far cry 4 hraju na ultra a neseká se nevíte co sim
  • Hra je překrásná, ale ta optimalizace je příšerná. Hru si zahrajete dobře na konzoli, ale na pc si zahrají jen ti bohatí, co si můžou dovolit grafiku za více než 7 000.-. Ti ostatní se musí spokojit se zpomaleným fps a to i na nízké detaily. Hru jsem zkoušel na grafice AMD RADEON HD 7870 2gb ultra durrable a hra sice byla hratelná i na vysoké detaily s smaa vyhlazováním , ale fps bylo okolo 25 snímků a klesl klidně i místama pod 20 a to i na nízké detaily. Rozdíl Fps v úrovni detailů ve full hd nebyl znát. Znatelné to bylo při rozlišení na 900p a 720p , kde jste si zahrály na ultra detaily se snímkovou frekvencí okolo 40-50 fps.
    Verdikt: S grafikami okolo 6000,- zapomeňte na Full Hd a zapněte si hru max. do 900p a nebo nejlépe 720p. V 1080p je hra dobře hratelná při ultra nastavení a vyhlazování MSAA jen na grafikách typu G-force GTX 780 nebo Radeon R9-290 x
  • Kdo by chtěl tak zde mate navod jak si zahrat multak: www.acunitymultiplayer.net *3*
  • Ty vole ty uz se na ty recenze vyser...Delej recenze radci na kvalitu a hebkost tvaletního papíru,kazdej kdo hru hraje a pak se podiva na tvou recenzi si musí klepat na čelo...Jeste reknes ze nejlepsi assasin letosniho roku je Shadow of Mordor....Ty si kundihlav ty vole!!!!!
  • Ale za to tady v recenzi se zcela mimochodem a bezelstně 2. světová válka zmínit musela (aby v tom autor nebyl sám).
  • Jestli máte problémy s coop misemi, nemůžete se spojit s kamarády a podobně, tak jsem přišel na jeden postup. V ovládacích panelech ve firewallu odeberte ACU a pak když to vyskočí, tak to stornujte. To je jediná chyba, na kterou jsem narazil, ale teď je to už všechno v cajku :)
  • Tak právě jsem hru dohrál a vyjádřím se, určitě už na to všichni čekáte :-) Dohrál jsem jen čistou singleplayer linii, z vedlejších aktivit jsem nehrál vůbec nic, dokonce jsem vylezl asi jen na tři "rozhledny". Hra tak na mě působila uceleným a téměř filmovým dojmem a vůbec není tak špatná, jak se všude píše. A hlavně mě nikdy nezačala nudit, což by se při plnění vedlejších hovadin určitě stalo. Z technického hlediska se jedná o nejlepší hru jakou jsem kdy viděl - grafika, zvuk, hudba, dabing, vše je na nejvyšší možné úrovni. Ani Crysis 3, Far Cry 4 a spol. se tomu nemůže vůbec rovnat. Hráno na max. detaily (jen FXAA místo MSAA) na dnes už postarším Radeonu 7950. Občas tam samozřejmě byly propady FPS, ale nic zásadního. HW náročnost je opravdu extrémní, výsledek tomu ovšem odpovídá.
    • souhlas se vším *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit