Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to ze Unity bol vydany predcasne koli bliziacim vianociam. Typicky marketing, stale im nedoslo ze najlepsia doba vydania je odhadnut obdobie herneho sucha, nie ked sa vsetka konkurencia tlaci do obchodov. Herd mentality101.
  • thesibep
    Ahoj tak jsem si nakonec Unity pořídil, nejdřív jsem si otestoval warez verzi, kde jsem se setkával s propady FPS mezi 60 – 35 -25 (u videí), každopádně pokud nemáte puštěný fraps a nehltáte počet FPS tak je to skousnutelné. Nyní je hra ve verzi 1.2 a problémy jsou o něco menší, ale dropy tam asi stále jsou. Fraps jsem už nespouštěl, tak nevím. Jinak hra samotná mě zatím baví, je to klasika jako ostatní Assassins Creed díly. Horká chvilky přišla v neděli večer, kdy hra spadla a poškodil se save a startovala úplně od začátku. V tu chvíli bych to rozkopal 10 hodin v nenávratnu. Obnova z Cloudu, byla bohužel až ta po spadnutí hry to znamená opět od začátku. Nakonec jsem se vrhnul na google a fóra, tam jsem si, ale nepomohl. Nakonec jsem vymazal složku s pozicemi a ejhle nějak se to rozjelo. V tu chvíli mi spadl kámen ze srdce. Každopádně teď dělám zálohu save pozic každou hodinu, opravdu si to nechci dávat od znova. Doprovodná aplikace, je hrůza a děs až na zpracování mapy, která je detailně propracovaná a je fajn jako doplněk ke hře, ale proboha proč? Chápu vychytávky typu Plants vs. Zombies Garden Warfare, kde vám spoluhráč může efektivně při hře pomáhat. Ale tohle, navíc už 2x nedošlo k synchronizaci a přišel jsem už o otevřené truhly. Navíc v nich je zatím opravdu jen almužna v podobě 25F – 100F. Když už si odpustili Animus, který byl jen na obtíž, mohli si odpustit i tohle a ne to dotáhnout k dokonalosti v podobě zmetku. Každého Assassina hraji v podstatě tak nějak ¼ příběh a nejdříve si řeším v rámci lokace vedlejší úkoly. Ovládání, je ze začátku krkolomné, ale postupem času se dostane pod kůži, každopádně jsou místa, hlavně ve chvílích kdy vám jde o život a Arno se zasekne například ve stánku se zeleninou a ne a ne ji opustit, pak přichází smrt a hurá ještě jednou. Co-op mě mile překvapil je to opravdu zábava u které se zaseknete na dlouhou dobu. Unity sama o sobě je dobrá hra jako předchozí díly. Pokud by hra fungovala jak měla nebál bych se jí hodnotit 8/10, ale ve stavu jakém je a nesmyslném přidání mobilní aplikace ji sráží o hodně níž.Odehráno 16 hodin.
    • Morraw
      Musím odehrát nějaké mise v singlu, aby se mi otevřel co-op ?
      • Hned jakmile se dostaneš do Paříže, tak máš možnost prvních co-op misí
    • Já jsem si vypnul synchro s cloudem, zálohu si ale pro jistotu dělám taky. Všeobecně s tebou souhlasím. A mám na tebe menší dotaz, jak tam funguje ten "initiates"? Nevím co s tím + kámoš má hru taky, sme přátelé na uplay, ale spojit v mp se nespojíme...
      • thesibep
        Ahoj initiates jsem nezkoušel, tak ti s tím neporadím. Mezi tím jsem si zažil ještě jednu ťavku a to v podobě blokace AC UNITY ze strany Ubisoft ke které došlo v pondělí. Opravdu vám to nikomu nepřeju. Po kontaktování podpory s dotazem proč došlo k blokaci AC Unity, ji navíc odstranili i z mé uplay knihovny. Chtěli kopii objednávky, aktivační, screenshot mé uplay knihovny a potvrzení o zaplacení. Poté, co jsem jim vše zaslal, mi poslali odpověď, že na portálu G2A mi dali špatný klíč. Je zajímavé, že mi tento klíč fungoval 10 dní bez problémů. A nyní začalo kolečko dohadování se s Ubi, G2A, pořád dokola. Výsledek: od Ubi jsem se nedočkal odblokování účtu s tím, že si to mám řešit s G2A. Včera večer mi z G2A poslali nový klíč a konečně mám svojí hru zpět. Každopádně nevěřím, že první klíč od G2A byl špatný, 10dni bezproblémového hraní. Přijde mi, že celý problém nastal při instalaci AC Unity na můj druhý počítač s pevnou IP adresou. Steam nic podobného neřeší, respektive pošle mail s kódem a můžu si hru zahrát kdekoli. To už, ale na podpoře Ubi nikdo neřešil a svedl to na G2A. Včera jsem odpozoroval, že největší propady FPS jsou hlavně v noci, kdy to padá z nestabilních 60FPS na hranici 40 a výjimkou nejsou propady až na 37FPS. Nastavení grafiky na to nemá prakticky žádný vliv mám 1080p, vše Ultra, FXAA, Vsync. Zkusil jsem cvičně přepnout na 1600x900 a ejhle 60FPS v jakékoli denní době bez jediného poklesu FPS. Nevěřím, že s tím Ubi jako u WatchDogs něco udělá.
  • Perfektní recenze. Konečně aspoň někdo má koule napsat pravdu o rádoby AAA hře. No a s těmi mikrotransakcemi.. to je prostě nehoráááááznýýýý. Příště bych se nebál hře udělit I méně než 5 bodů. Přesně to si totiž zaslouží.
    • Přečti si např. recenzi na Randal's Monday - http://games.tiscali.cz/recenze/randal-s-monday-recenze-245216 , a pak znovu tuto. Myslím že rozdíl je zřejmý. Sice jde o rozdílné žánry, ale pro tento komentář to stačí. Říkáš zde, že by Unity mělo dostat méně, než 5 bodů. Výše zmíněná hra dostala v recenzi 4 body. Nejen že je rozbitá, ale navíc se nehraje dobře a dělá ostudu žánru. Unity je sice také rozbité, ale hraje se dobře, sice nijak neinovuje, což je mu nejčastěji vytýkáno. Kdyby tu nebyly předchozí díly, tak by to byla stále rozbitá hra, avšak výborná svou hratelností. Stereotyp nastat může, ale pro člověka který se v té hře zvládne vyřádit to zase takový problém není.
  • firebug
    Mě tedy Unity také velmi nepříjemně překvapil. V promo materiálech se chvástali, jaký to bude bombastický návrat ke kořenům a že se zaměří hlavně na intuitivnější a dynamičtější pohyb hlavního hrdiny v městské zástavbě. Je sice fajn, že KONEČNĚ přidali možnost rychlého slézání, ale všechno ostatní je těžká prohra.
    Horší systém krytí za překážky jsem už dlouho neviděl. Postava nedokáže obejít roh a přebíhání mezi kryty je stejně prkenné jako zbytek pohybů. Zasekávání za překážky a mizerná detekce kontextových akcí je zpátky v celé své kráse, takže si nakašlete hráči, protože Arno má vlastní hlavu a když si chce vyskočit uprostřed nějaké naháněčky na zábradlí a chvilku si tam jen tak na truc dřepět, tak s tím prostě nic neuděláte.
    Animace "rychlo-vylézání a skákání" na mě působí strašně nepřirozeně. Vylézáte-li nějakou budovu, tak není pro Arna problém vyhoupnout se rukama do výšky asi tří metrů, jako by snad měl v zadku nějaké trysky. Ten samý pocit jsem měl i u zdolávání delších skoků. Zkrátka není skoro vůbec zapracována kinetická energie postavy, která při překonávání překážek dostane viditelný a nepřirozený "boost". Stejně špatnou čitelností animací se pyšní také souboje.
    Nechci a nebudu nad posledním dílem AC vynášet nějaké soudy, protože jsem to zkoušel jen asi 3 hodiny (a zatím to pořád působilo jako tutorial), potýkal jsem se s řadou technických problémů a šlo o zřejmě neopatchované "demo". Nicméně si nevzpomínám, kdy mi naposled nějaká očekávaná AAA hra uštědřila tak studenou sprchu.
  • AC2 nikdy nic nepřekoná! Byl to vrchol Ubisoftu a následující díly jsou crap. Americká revoluce v evropě asi nikoho nezajímá a piráti?..... tak ti byli naprosto mimo mísu a ještě navíc s přitepleným blonďáčkem v hlavní roli. Má cenu hrát Unity nebo to tu sérii pohřbilo už nadobro?
    • nevim, co bylo na dvojce vrchol... hra to nebyla spatna, prostredi nadherny a detailni, ale po cca 10 hodinach uz me hra neuveritelne nudila, v obrovskejch mestech se nedalo nic delat krom skakani na strechach, spatna optimalizace, uplay, ale nejvetsi problem byla proste ta NUDA... souboje nuda, ukoly nuda, pribeh nuda, interakce s prostredim nuda, vedlejsi aktivity a content nuda... nechapu, jak to mohlo sbirat devitky... 7, maximalne 8 bych tomu dal... ted mastim batman arkham city a to je uplne o necem jinym, dynamika souboju, content a vedlejsi aktivity, optimalizace grafiky
  • Mato1987
    Lol práve som na nejakom anglickom fóre predal uplay účet aj s unity za 30 ojro :D Celkom dobrý obchod :D
    • Ristoro
      Já jsem prodal cikánovi 5g za litr. Dobré, ne?
      • Mato1987
        To bolo nielenže rasistické ale nebolo to ani vôbec vtipné, neviem o čo ti teda išlo *3*
        • Ristoro
          Co je rasistické na tom, že jsem řekl, že jsem něco prodal cikánovi? Když prodavač prodá rohlík černochovi, tak je rasista? Máš zajímavé úvahy.
          • Mato1987
            viem o čo ti ide, ale rasista si aj tak či tak a ešte k tomu kognitívne obmedzený :)
            • Cigáni nejsou rasa takže asi těžko je rasista.
    • Ti to koupil inkognito táta a dá ti to pod stromeček. *1*
      • Mato1987
        huehuehuehuehue https://www.youtube.com/watch?v=mXQiEqGfKvQ
        • To poznávám, na stejném enginu běží Unity. *15*
  • Jednička - zajímavá, spousta nových prvků ve hrách + nadšení z historie, křižáci a křížové výpravy to je moje, ale měla i mínusy typu nelze kupovat zbraně, teda nepřišel jsem na to kde takže předpokládám že to nešlo
    Dvojka+Revelations - luxusní hra, nešlo vytknout skoro nic, pár mini chybiček by se našlo, no 9/10 na jisto
    Brotherhood - zatím pro mě nejlepší, kvalitní grafika, úkoly a vlastně všechno, kromě pár chybiček v pohybu osob a takových maličkostí nelze vytknout nic 9,8/10
    Třetí díl - Noooo taky hodně fajn ale pár mínusů bych osobně vytknul, jenže to je osobní hodnocení já osobně bych indiány v AC nemusel ale budiž, jinak fajn hra ale našel bych i lepší díly
    Black Flag - ???? Pro mě jedna záhada, protože piráti a Assassins Creed mi jde dohromady asi jako lívance s řízkem s topingem z krve hadů, prostě takovej mix, takže nemohu hodnotit ani jsem neměl chuť sehnat si demo natož stáhnout nedej bože koupit originál
    Rogue - přiznávám, tady taky nemám co hodnotit, protože tady jsem si jenom pustil pár walkthrough na YT a to bylo všechno, asi bych uvažoval o stažení ale ... Ejhle je tu Unity
    Unity - nejlepší díl série co se týče grafiky, města, zbraní a vybavení, skillů atp. Problém s interakcí a postavami ležícími ve vzduchu nemám, protože jsem nenašel hru kde by sem tam chybička nebyla ano třeba ne tolik nebo ne v takovém množství, ale vzhledem k plusům celé hry mi to až tolik nepřekáží a stát se to může i sebelepším vývojářům
    Celé Unity pak podtrhuje pozadí V.F. Revoluce, a vzhledem k mé oblíbenosti Napoleona kvituji tohle období s velkým vděkem, hře nic neschází naopak bych řekl že proti všem dílům kromě Brotherhood i přebývá, a asi nic tenhle titul kromě novějšího AC nepřekoná

    A co se týče posledního odstavce v recenzi? Nejsem odborník, to ne, ale jsem hráč který prosedí u her hodně a dovolit si názor že letošním nejlepším Assassins Creed je Mordor? Pardon ale tohle je moc. Vzhledem k tomu, že v Mordoru je skřet vedle skřeta, a tady máte mnoho různých postav, herní svět je taky jiný a ne pořád jenom to samý jako v Mordoru a prostě mohl bych dál pokračovat. Prostě tyhle dvě hry se srovnávat nedají a i kdyby autor recenze řekl že Unity je největší sr....(zbytek se tu nesmí objevit) celé série je to pořád lepší hodnocení než přirovnat neřku-li vyjádřit tvrzení a osobní názor že letošním nejlepším AC je Mordor. Tohle na mě moc Za mě hodnocení 8,72/10
    • Ja som to sice hral iba pol hodiny, ale viac ako 8,45693 / 10 by som tomu nedal. No dobre, tak mozno 8,45694.
    • Takže vyjádření k číslu a Rogue ( bez konzole by sis moc nezahrál a je to povodené "rozšíření" BF.)

      K číslu, hele... to jsou nějaké čáry nebo takhle hodnotíš s desetinami... 8,72 zajímavá cifra ( proč zrovna 8,72... to nechápu má to nějaký vyšší smysl?)

      Jinak to nemá smysl ani číst ty tvé dojmy. Zbylé AC si ani nehrál takže asi tak no. ;-) Tedy reagovat na ně což jsem udělal. Tímto se omlouvám.
  • Grafický skvost nemajíce obdoby (stačí se jenom courat Paříží). Příběh tam samozřejmě je, ale vzhledem k historockým postavám, spíše pro dospěláky s povědomím o tomto období. Je obalen spoustou vedlejších úkolů a tudíž se těžko sleduje. Zatím nemám dohráno, ale zatím jedno překvapení za druhým. Zkuste si vychutnat atentát na Krále žebráků a následný pokec s markýzem De Sade a pak uvidíte, že známka 6/10 je naprostá kravina !!! P.S.: je dobré zpomalit a pročítat údaje v databace, pak vám bede příběh dávat smysl.
    • Pravda, graficky a výtvarně to je nádhera, stačí se jen courat ulicemi, kochat infantéri a nasávat atmosféru té doby. Škoda té zprasené optimalizace, nezahraji si to plynul na PC, takže počkám, jak opraví PS4 verzi,zdali vůbec.
    • Mas pravdu 6/10 je kravina, melo to byt tak 2/14. Doufam ze jsi za hru vysolil poradnou davku penez, konzumni ovce. *5*
      • Jseš vůl, který neví o čem je ta hra je a vypouští z huby urážky - dej si tam raději slámu ať zbytečně nezvracíš na názory druhých.
  • mne mordor nebavi. Po deseti hodinach toho mam plny zuby. Samej skret furt dokola. Stve mne tam taky, ze jdu na jednoho bosse a najednou vyskoci dalsi tri. celkem bezne. Prostredi je taky takovy stejny
    • Po deseti hodinách to má člověk téměř dohrané, tak nevím, cos tam vyváděl. *6*
    • To nás těší, ale tu není diskuze ke hře Middle Earth: Shadow of Mordor
  • Já teda netuším, co tu všichni blbnete. Přijde mi, že i recenzent je nějak zaujatý. Hrál jsem všechny ACs. Všechny jsem dohrál a všechny mě moc bavily. Ve všech jsem nadával na ovládání a u všech jsem žasl z grafiky. Některý díly jsem hrál na kompu, některý na xboxu a Black flag a Unity na PS4. Nevím, co máte za herní stroje, že vám to tak škube, ale na PSku jsem si za cca 20-30 hodin hraní všiml asi 3x, že framerate padá (aly vždy jen na pár sekund). Příběh opět o ničem - upřímně si nevzpomenu na příběh žádného dílu, kromě pirátů a je mi to docela jedno. Nechápu, že to dostane takovéhle hodnocení.. Ta hra je nádherná a graficky nemá v tuto chvíli konkurenci. Úžasný světla, stíny, efekty. Hratelně taky pecka. Architektura neskutečná... To ještě nikdo nedokázal. Mno, každopádně zítra vychází na PS4 staro-nový GTAčko a to bude žrádlo, tak se tu vztekejte u svých pomalých PC sestav a místo HRANÍ zkoumejte, co kdo dělá špatně. Pááááá
    • pomala jest akorat tva synapticka odozva ve zbytcich tve sede kury, DeBille

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit