Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Hmmm. To vypadá pánové z Ubisoftu, že ta vaše PR bublina, které říkáte hra, splaskla.
    • Dogkiller
      Ale nesplaskla, Games.cz přeci nejsou žádným ethanolem skutečné kvality her. Tím pravým ethanolem je Metacritic a tam má Unity téměř 80%. Takže nikoliv bublina, ale naprosto luxusní pařba, o které si budou povídat ještě děti našich dětí. *3*
      • Tak tak, pravým ethanolem je Metacritic, tam jsou suteréni a kolikrát sednou do auta i když jim nesvítí pravá heligónka.
      • Veskoslav
        "It is good 10/10."

        IGN
      • Ethanolem? Nemyslis spis etalonem? Ethanol je uhlovodik vyskytujici se v alkoholickych napojich a v tvem prispevku nedava smysl. Etalon by naopak smysl daval. Zase ten problem s cizimi termity co?
      • ja ti nevim kde ty hezka cisla beres uzivatele na ps4 hodnoceni 4.2 PC verze User score 2.0 Xbox one score 3.2 hodnoceni na steamu 47% nicmene kdyz kliknes na kladne hodnoceni zjistis ze velka cast hracu kteri to kladne hodnoti maj odehranou hodinu casu
      • Magister_Peditum
        Metacritic, jasně. To je jako bys filmy hodnotil podle jejich score na ČSFD nebo IMDb. *15*
        • archie777
          Tak to bych si rád poslechl, co je podle tebe relevantnější než tisíce/desetitisíce hodnocení na CSFD?
          Když dá 10 000 lidí relativně sledujících filmy průměrnou známku 2 hvězdy, máš daleko relevantnější údaj než od jednoho sebekvalitnějšího recenzenta, který se zrovna dobře vyspal a dal tomu 80 %.
          • Veskoslav
            Příkladem toho, že Meta není vždy ideální příklad je Guardians of Middle-Earth. Jak od "recenzentů", tak od hráčů vysoce nadhodnoceno. Ideální je poslední dobou sledovat Steam a uživatelské recenze. Ideální ještě když má autor recenze přístupný profil.
          • Magister_Peditum
            Protože tam velká část hodnocení je buď naprosto nekritických, nebo zase automatických odpadů? Zvlášť je to patrné u IMDb, kde ještě před premiérou tam jsou fandové schopné naklikat stovky absolutních hodnocení...

            Obecně k tématu: http://www.moviezone.cz/clanek/27720-interstellar-a-spol-proc-neverit-hodnoceni-z-imdb/
            • del0
              Když už Metacritic, tak ne hodnocení médií, ale spíš samotných hráčů, plus argumenty.
            • Magister_Peditum
              OK, tvůj názor ti neberu, pak jsem se podíval na Metacritic a tam user score pro Assassina opravdu lichotivý není. *4* Asi to je tedy správné hodnocení, což mi nevadí, protože to jen potvrzuje moje zkušenosti ze hry.
            • archie777
              Imdb absolutně nesleduju. U CSFD fakt nejsou komentáře XY desítek prvních uživatelů nekritický. A ta masa hodnocení fakt dobře reflektuje aspoň rámcově kvalitu/nekvalitu. V drtivý většině případu je film co má 90 opravdu lepší než film co má 80. Samozřejmě je to pořád tvůj vkus vs vkus někoho jiného, ale snad se mi nestalo, že bych filmu co má 40% dávál třeba 4 hvězdičky. Jako filtr odpada/kvality je to ideální. Navíc ty sám si vybíráš oblíbené uživatele. Navíc pokus o objektivní hodnocení díla bejvá vždycky na hovno, protože ty jako divák nikdy nehodnotíš objektivně, ale vždycky na základě svých pocitů/preferencí. Hodnocení od POMO je pro mě víc, než hodnocení v Cinemě, protože uživatelé na CSFD se o nestrannost pokoušet nemusí.
        • No tak rozhodne lepsi Metacritic nez diskuze nebo hodnoceni na Games. Kdyby tyto 2 veci byly smerodatne tak nejlepsi hry jsou dvoubarevne indie hovadiny o 6ti pixelech a simulator kozy.
  • No, nechci rejpat, ale Shadow of Mordor měl možná parádní soubojový systém (bodejť by ne, když by totálně vykradenej z Batmana), ale taky stupidní, nevytěžený příběh, absolutně nezajímavé postavy a prostředí a parkour který stál sotva za řeč. Jestli je Unity horší AC než SoM, tak to už to musí být ale vážně propadák.
    • Veskoslav
      Nic proti, ale příběh byl v AC vždycky divný a okrajový,
    • TheGGG
      SoM je jedna z nejlepších her co za dlouhou dobu vyšla. Nevím proč taky neuvedeš klady, ale jen zápory, o kterých by se navíc dalo dost solidně pochybovat.
      Postavy byly zajímavé, prostředí mělo atmošku mordoru v jakou jsem doufal a příběh byl lepší než ve většině ostatních her co za tento rok vyšly. Nemluvě o skvělé grafice, perfektní hierarchii nepřátelské armády a systém nemesis obecně, cool schopnosti a skutečně vymazlený soubojový systém. Vždy jsem chtěl něco jako batmana, ale s meči. Takže za mě 9/10 *5*
      • To, co je na SoM dobré, na něm není původní. Příčí se mi jej přehnaně chválit za to, co prostě jenom zkopíroval od ostatních. Jinak jo, šermuje se tam pěkně. Ale prostředí je mdlé a nezajímavé (a ani náhodou nesnese srovnání ani s tím nejposlednějším ACéčkem). Ai je tak nebetyčně tupá, až mě to samotného uráželo. Systém Nemesis je sice fajn blbina, ale hra ho vůbec nevyužívá tak, jak by mohla. Trvá přes polovinu hry, než vás příběh nechá uruky označovat = vůbec s tím systémem dělat něco alespoň trochu zajímavého. A že si s vámi každý Uruk před soubojem pokecá? Tak za to hru do nebes vynášet nebudu.
        A příběh? Sorry, nenech se vysmát, ale ten byl prostě slabej. *7* Ukázkově nevyužitej potenciál snad úplně všeho, co tam nasázeli, uspěchanej a nepochopitelnej konec a postavy, na které jsem zapomněl ještě dříve, než jsem hru dohrál. SoM se pěkně hraje a asi i hezky vypadá, ale jinak strádá snad úplně ve všech důležitých aspektech.
        • TheGGG
          no, to je jen tvůj názor. Pro mě to byla možná nejlepší hra, co tenhle rok vyšla. Hodnocení na metacritic ostatně mluví za vše.
          A systém nemesis nebyla jen tak nějaká blbina, byl to nejen parádní náhled mezi nepřátelskou armádu a její struktůru, ale taky pořádný motivátor k hraní. Skvělé bylo, jak na vás kapitáni reagují, když před nima jednou utečete atd. Prostě paráda, konečně mě nepřátelé zajímaly. Prostředí bylo takové, jaký je mordor, tudiž jsem za temnou pustinu jakou vytvořili neskutečně rád.
          Plus skřeti a uruci jsou pro mě mnohem zajímavější nepřátelé, než nějací panáci v trojrohejch kloboucích z AC.
          • No. Náhled to byl. Ale to bylo tak nějak všechno, dělat se s tím nic moc nedalo. Pak jsi označkoval pět panáčku, zabil jinejch pět panáčku, jako jasně, bylo to fajn, ale opět zas a pouze nevyužitej potenciál. Navíc, Nemesis si neužijete, pokud neumíráte. Což byl zrovna můj případ, za celou hru jsem umřel asi třikrát a nikdy rukou generála, takže jsem si nějakých epických střetnutí se svými nemesis neužil. Ta hra mě defacto penalizovala za to, že ji hraju dobře, tím, že mě připravila o svůj nejprotěžovanější prvek.
            A na okraj: Ne, hodnocení na metacritic opravdu nemluví za vše *3*
  • Jo jo, od "skvělého" Watch dogu, už si dávám pozor na hry od Ubisoftu.
    • Souhlas, nechápu, že po Watch Dogs se našli lidi, co si Unity předobjednali a to samý s FC4, který má nejspíš našlápnuto bohužel stejným směrem (doufám, že se pletu).
  • TheGGG
    Zlatý CoD oproti tomudle. Žádný problémy a navíc je věrohodnější.
    • ten biebr je dost namakanej (taky čim je starší vypada víc mužne)
      • TheGGG
        Dalo to práci, než jsem našel dostatečně reprezentativní fotku.
  • Ty vole, to čo je toto za komentáre ??? To sa neoplatí ani stiahnuť alebo čo ??? To tu opisujete ako najhoršiu na svete. Ukľudnite sa preboha.
    • no odohral som asi 2 hodiny a je to skela hra...hratelnost:klasicky assassin v revolucnom Parizi ktory je fakt spracovany neskutocne...uz len kvoli tomu mestu sa to oplati zahrat...napriek tomu s hodnotenim suhlasim...hodnotenie neodraza ani tak kvalitu hry ale dementnost ubisoft politiky
    • proč bys to stahoval, je to 7 let to samé dokola, má to méně novinek než každoroční fifa nebo CoD...
      • mistni decka za to hlasujou o hru roku
    • Copak, na sektoru už tě mají plné zuby? *6*
      • Čo to trepeš ? Ja na sector nechodím.
        • TheGGG
          podle něj všichni slováci chodí na sector
          • Asi tak, Nechápem prečo tí čechovia tak neznášajú slovákov. Čo sme im v minulosti nejako ublížili alebo čo ? *10*
            • maros.goc
              možno preto, že ich voláš čechovia, a nie česi :DD
  • Tipuju tak 15milionu prodanych kopii, takze Ubi vydela a pr a prespr rok dalsi dily, tesim se.
  • a stejně to tady budou hloupý děcka a Veskoslavové okecávat, čekat na patche a další rok netrpělivě čekat na dalšího assassínka natěšení jak na Vánoce. Nechápu. Ještě jednou! Problém této série nejsou bugy, ale nulová hratelnost!!!!!!!!!
    • Magister_Peditum
      Tak už té své lásce Veskoslavovi pošli liebesbrief a neotravuj s tím v každé diskusi...
    • Ty musis byt krasny pyca.
      • a ty neumíš skloňovat, každý je nějaký *3*
  • Já bych je normálně zmučil. Vždyť toto není možný. Mikrotransakce, nutnost mobilní aplikace, podělaná optimalizace, HW nároky a ještě hromada bugů.

    Já bych dal nanejvýš klidně i 4/10, jelikož velký Ubisoft si nemůže dovolit být až tak hrozný a ještě vám plivnout do ksichtu s mikrotransakcemi.
    • A k cemu je ta mobilni aplikace jako tak nutna? Ze nejde otevrit par truhel snad nekomu realne vadi?
    • Nutnost mobilní aplikace je hnus a to si vem, že navíc ne každý mobil ji zvládne. Díky debilitě vývojářů např. Lumia 520 si s tím neporadí (asi kvůli 512MB RAM). Kdyby tyhle truhly nebyly počítány do 100% progresu a byly by jako bonus pro hráče, neřekl bych ani slovo. Já se momentálně jen modlím, že až mi příští týden přijde 280X, že to na ní půjde hrát. *9*
  • Kinet1c
    Ja si pockam, hra nesuri aj black flag som hral az vtedy ked iny uz oslavovali vianoce a bolo ok, uzil som si hru bola ako tak opravena a bezchybna a zabava na dlhe dni :D, toto bude tak isto, ale ako som sa dozvedel kolko problemov a tak. Casu dost, este tu budu aj ine hry a tak radsej svoje financne zdroje presunie tam, hlavne ak budu viac vyladene ako toto. Ja viem, ze vela ludi sa cuduje ake problemy s optimalizaciou ? Tak take, ze jednak nie kazdy ma rovnaky HW, nie kazdy ma grafiku co rozhadze aj panelak (ma taku silu), prip. cpu co rychlostou prekona hyperpohon :D. Skratka kolko ludi tolko chuti, kolko chuti tolko hier, kolko hier tolko roznych problemov a kolko problemov tolko PC. Tzn vela roznych druhov zostav. Tu taka grafika tam zas ina ramka, maticna odlisna, HDD, SSD a bla bla bla.
    Nie je to lahke, ale ked chcu za hru taketo nekrestanske peniaze, tak toto by malo byt zmaknute pri vydani a ne potom rychlo platat.
    Takze, kde su jedni spokojny, povecsinou majitelia kariet nvidia a cpu intel. Ty druhy amd karty a cpu, zuria a maju nervy. Ja som niekde medzi kedy mam grafiku amd a cpu intel, tzn je to celkom ok, ale nie je to celkom ok, to znamena, ze by som mal byt, keby som hru mal, niekde medzi nimi.
    Teda ak tomu tak je, tolko reakcii som precital, ze ani neviem, ako to vlastne cele je.
    Viem len jedno hlavne a to, ze hra mala vyjst az neskor, nebola hotova,potrebovala cas, ale cas su peniaze takze hlupaci v kravatach rozhodli a kedze sa mega firmy riadia idiotmi vo vedeni, nie je co riesit mame tu hm. TOTO.
    Myslim si, ze po niekolkych patchoch to bude uz ok a ja si to doprajem pod vianocny stromcek a vychutnam si Pariz :D. Vy ostatny, ktory to krvopotne potrebujete zahrat, musite trpiet a ta hrstka stastlivcov, ktorym to ako tak ide dobre, ty si mali tentokrat stastie, nabuduce to budeme my, vecsina, ktora bude nechapavo krutit hlavamy, ze co sa to deje na vasich PC :D.
    Dufam, ze FC4 a DAI tento osud necaka a vsetko bude fajn. Inak usetrym este viac penazi, na nejake darceky pod strom :D a tie si doprajem az nabuduci rok. Hrat je co a ked nie tak vzdy sa nieco najde. Take obavy nemam.
    Ubisoft sa dufam, uz konecne spamata a umiestni na pozicie tych, ktory toto ucinili (vydanie hry priskoro), niekoho schopnejsieho a rozumnejsieho a takeho co konecnne vie co je to kvalitny vydany produkt viz. Shadow of Mordor.
    • Inak z tymi nvdiami som zaskoceny dost dlho to sledujem co sa tyka komentarov pri novinkach a vzdy maju nejaky ten problem ci uz im /to nezobrazuje alebo ono alebo tamto/ ale vzdy sa nieco deje, ja z mojou ati 6870 nemam problem uz asi 4 roky a ani novynky ako AC alebo farcry 4 D , je to zvlastne ako sa tam v pozadi tej nvdie nieco zahadneho deje a to si ju chcem kupit na rok no este uvidime.
      • to neviem kde si cital, ale ja s nvidiou nemam ziadny problem uz dobrych 6 rokov (4 rozne kusky).
  • Ristoro
    Optimalizace je otřesná, na moc bugů jsem nenarazil, možná proto, že vyšly už 2 patche. Ty truhly, kvůli kterým musím hrát aplikaci na mobil, mě taky serou, mikrotransakce nemají na hru žádný vliv, popravdě mě baví si vydělávat ve hře poctivě. Souboje jsou přepracované parádně, dá se umírat hodně často, když si to špatně naplánujete, hlavní mise se zabitím cíle jsou vynikající, jako vystřižené z 1čky, grafika je výborná (neříkám, že optimalizace). Je to díl srovnatelný s 2kou. Kdyby ta hra dostala o 3 měsíce více času na vyladění chyb, asi by trumfla i dvojku. Nemůžou za to zaměstnanci, ale ti deb1lové, kteří na ně tlačili. Tisíce lidí v davech je paráda, počet zbraní a zbrojí taktéž. Příběh zatím nehodnotím, dělám spíše vedlejší mise. Časové anomálie jsou příjemné zpestření. Chápu kritiku, chápu, že to UBI opět posral, ale když mi všechno funguje, jen asi 3x mi padly FPSka naprosto bezdůvodně, proč bych měl na tu hru nadávat? Co jsem od té hry čekal, to jsem dostal.
    • Keyz
      "mikrotransakce nemají na hru žádný vliv"

      Mají vliv. Nastavili rychlost vydělávaní hráčovou aktivitou ve hře nějak, aby to sedělo do jejich modelu mikrotransakcí. To dává přece smysl. Proč by měli lidi kupovat něco za prachy, kdyby to ve hře lehce a rychle získali? Naschvál to tam je prodlouženo.
      • Ristoro
        Je to tam udělané pro debily. Pro lidi, kteří jsou líní hru hrát, ale stejně si ji koupí. Dá se bez toho úplně v pohodě, teda kromě těch zk**vených truhel.
        • Čili jako BF4 aby nemuseli chudinky hrát a namáhat se. :-D

          Truhličky by mne trochu sr*li, protože v AC jsem je vždycky rád sbíral. Respkt lootoval no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší