Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CrocoRay
    U té zmršené optimalizace a celkové nedodělanosti mě nejvíce štve to, že jsem zatím hrál všecky Asasíny a jako herní série mě i docela bavila. Nepatří sice mezi moje nejoblíbenější (tam paří třeba GTA, Batmani apod.), ale i tak nemůžu říct, že bych se u hraní nebavil. Nejvíce se mi líbil asi takový Black Flag, u kterého jsem opravdu strávil dost času a nejel jen po příběhové lince, ale vylepšoval si svou loď a bavil se u toho i přestože mám momentálně slabší procesor (ještě core 2 duo) a hrál jsem to na minimální detaily a s fps lehce pod 30.

    Uvědomuju si, že na své aktuální sestavě bych si Unity tak jako tak nezahrál, což je v pořádku. Jenže v pořádku není to, že do upgradu můžu nasypat 20 000 a pojedu to stejně, jako jsem jel Black Flag na své aktuální slabé sestavě. Rozhodně teď nemám chuť Ubisoft podporovat a už vůbec ne za plnou cenu. Za nějaké dva roky do toho sice půjdu a to už bude možná hra i v lepším stavu, pokud se nad sebou Ubisoft trochu zamyslel a pochopil, že takhle to nejde. A to do toho půjdu taky hlavně proto, že si zakládám na své herní sbírce a všecky díly mám na sobě pěkně naskládané. Vydat to pouze digitálně, nikdy bych si to nekoupil a radši stáhnul warez, i když ani těch 50 gb by se mi tahat vůbec nechtělo.

    Nejlepší by bylo, kdyby pár tisíc hráčů vzalo obrovský transparent, kde by bylo něco ve smyslu: "Máte ještě jednu poslední šanci a pak už si od vás nikdy nic nekoupíme." a šli demonstrovat před jejich sídlo.
    • https://www.youtube.com/watch?v=wiS9LC6X55Q a mas konsolovy pc
    • Keyz
      Jestli nemáš na pravidelný update PC po mnoha letech kdy přichází další konzole tak to budeš mít pořád takto špatné.

      Core 2 duo je již zcela mimo. Technologicky staré. Navíc nějak sehnat zhruba 11.000 Kč každých 5 let nebo kolik ty konzole mají není moc. A většina her pojede jako na konzolích 30 FPS a 900p-1080p.

      To je přece super. Navíc z podstaty PC, tam budeš moci dělat i jiné věci. A případně tam dohodit časem něco lepšího a zase se to zrychlí.
      Na tohle taky nemusíš mít 20k PC. Testují to na max... A konzolové verze jedou většinou na minimum, kdyby jsi to srovnával s PC nastavením. Sice se píše 8GB RAM!!! Ale je to sdílené i pro kartu. Levné PC má celkem více.

      A když přihodíš třeba 1-2 tisíce tak budeš mít rezervu pro případné horší optimalizace. Anebo si budeš moci zapnout nějaké lepší efekty. Pořád levný po tolika letech.
      • CrocoRay
        Reaguji vpodst. na tebe i na Jacka.

        Jo, to core 2 duo je opravdu slabota, ale víceméně mi to doteď při hraní na minimální detaily (abych nezatěžoval i GK a fps šlo ještě trochu dolů) mi to doteď vystačilo. Ale vyzkoušení NFS: Rivals mě už přimělo, že je na čase to vyměnit, protože ať nastavím jakékoliv detaily, hra je nehratelná a fps mezi low a high je rozdíl tak 2-4 body. Uvažuji mezi i5 4460 nebo i5 4690k, které je o nějakou tisícovku dražší. A to mě samozřejmě nutí k výměně základovky. Ještě chci navýšit RAMku na 8 GB a celkově mě upgrade bude stát asi 10 000.
        Když si vezmu, že za nějaký rok budu chtít GTX 650 (u většiny her to na low detaily stačí) za něco v hodnotě 10 000 (zatím to vypadá na GTX 970, ale do té doby se situace změní), tak to dělá 20 táců.

        Peníze na upgrade by byly, ale situace je komplikovanější a já teď investoval do kurzu apod. Na finance si nestěžuji a teď už to bude lepší. Jen se mi teď nechtělo do PC nic dávat, ale uvědomují si, že teď už mi nic jiného nezbývá, pokud chci hrát hry :-)
        • Keyz
          Tam jde hlavně o instrukce. Sice staré CPU mají velké frekvence ale zcela zastaralou architekturu. I dvou jádro i3 to natře kdysi silnému nějakému quad core. Bohužel

          Proto se obecně nevyplatí kupovat ty největší shity stejně jako ty nejlepší karty. Ty nejhorší strašně rychle odpadnou a ty nejlepší prostě zastarají technologicky i když výkon třeba pořád nějaký mají.

          Ta 970 je super. 650 bych nebral to je sh*t a navíc starší generace.R7 260x / podobná nvdia. Za ty prachy super a pak to klidně prodáš.
          http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_advanced_warfare_vga_graphics_performance_benchmark_review,6.html

          FullHD, vyhlazovaní a mrkni jak jede.
          K tomu 4690k. Tam bohužel musíš mít desku co podporuje taktování a ty stojí více. Navíc i lepší chladič aby jsi využil tu možnost taktovat. Podle mě to již nemá smysl. Moc velké náklady navíc a málo to přinese.
          Raději přetaktuj kartu. Tam nic měnit nemusíš :)
          • CrocoRay
            No já mám za to, že k tomu 4690k koupím desku B85 za 1900 Kč a myslím, že ta by to měla podporovat, ne? Před samotnou koupí ke konci roku se ještě poradím a definitivně rozhodnu, ale zatím jsem přesně stanovil, že jdu buď do 4460 nebo 4690k, kde je rozdíl nějakých tisíc korun.
            Jinak pokud se ještě vrátíš k tomuto vláknu diskuze, tak mě oprav, jestli se mýlím s tou základovkou.
            • Desku ber Z97. Těch pár stovek za to stojí.
        • "ale uvědomují si, že teď už mi nic jiného nezbývá, pokud chci hrát hry"

          Asi tak no, nejsi sám kdo to tak má a je dotlačen do upgrade :-D, má to i své plus - když mi něco nepojede a jet by mělo můžu na to nadávat. Když mi nejede ted "nic" tak jsem relativně v klidu.
      • Souhlas že, to je pravda se nemusí vždy kupovat nové PC. Dá se do určité doby i provést jednotlivý update. Potom to třeba i pojede lépe jak na konzolích tedy pokud to nezkazí jako ted AC:U.

        Někdo ale radši pořídí konzoli, aby se nepáral s HW. Jsem rád že moje 8800GT tady není nejstarší kousek...
    • Vyšla menší verze od RLD 17gb už není tolik. "Na vyzkoušení"

      Jinak to nemyslíš vážně, fakt máš ještě 2jádro lol? tak to tedy respekt nečekal jsem že ho ještě má, někdo kdo hraje hry.

      To poslední tedy, že by snad někdo protestoval kvůli dobrovolnému ojebávaánií je hodně velká utopie. Já bych byl radši za petici když mrvý hry, tak at už radši s nii skončí. Což je stejná utopie... myslím tím skončí s tím kurvením. On prostě zkoušíí co si může dovolit a dokud to prochází bude to vesele dělat dál pak se přidají další firmy a kravatákům naroste pipek - ej lojzo to sme těm kreté*um nandali.

      To časem nebude na přes hubu ale na soud a v USA? bych se ani nedivil s jejich uspěšností že by někdo i vyhrál.
  • No pokiaľ už do singl-playerovej hry pchajú mikro-transakcie a otravujú Vás s ponukami každú chvíľu a dokonca sťažia tú hru tak , aby ste ju mohol dohrať len ak vysolím ďalšie prachy , tak je to už číra zlodejina. Podobné praktiky by sa mali stretnúť s masovým odporom, lebo inakšie to bude budúcnosť všetkých hier a už sa toho hnoja nezbavíme. Toto je prvá lastovička a my by sme sa mali postarať , aby bola aj posledná.
    • C-BEAM
      " sťažia tú hru tak , aby ste ju mohol dohrať len ak vysolím ďalšie prachy "

      pridajú na obtiažnosti a detičky sa už stažujú, že to nejde hrať :) Ak sa Vám takáto obtiažnosť (aká bola kedysi úplne bežná) zdá neznesitelná tak pekne zacálujte, tak vám treba !
      • Za prvé už dávno nie som dieťa za druhé názor , že hra núti hráča , aby investoval peniaze tu vyslovil nepriamo už samotný recezent, takže vychladni, priateľu. Dosť dobre nechápem , ako môžeš akceptovať ďalší podraz od vydavateľa pre single hráčov , keď im nestačí, že zaplatíš za hru , ale neustále na singl nabalujú ďalšie podrazy, aby z teba vytiahli peniaze. Najprv to boli DLC, tie už narástli do morovej epidémie, keď ti pôvodnú hru rozkúskujú a aby si si ju užil celú tak ju trikrát zaplatíš a teraz toto. Čo bude ďalej? Ja som hral hry , keď teba učili chodiť na nočník a preto vidím , ako sa to celé uberá špatným smerom.
        • C-BEAM
          neviem o čom to hovoríš, ja žiadne mikro(/makro)transakcie ani DLC neobhajujem. Vyjadroval som s k obtiažnosti a na to aby si tú hru hral a dohral nemusíš vysoliť ani cent navyše... ak nie si poleno.
    • ucho
      Tak si tu hru nekupuj. Velmi jednoduché :D

      edit: a ideálně ani nestahuj. ale podle počtu stažení na stránkách s torrenty to vypadá, že je o hru enormní zájem, takže hráči zase ubisoftu žádný signál nevyšlou. maximálně ten, že se vyplatí dělat další díl...
      • Ďakujem za tvoju skutočne zmysluplnú reakciu. Mám celú sériu v originálkách, takže torrenty vyťahuj na niekoho iného . Black Flag sa mi páčila, reklama na Unity tiež vyzerala dobre a téma Francúzskej revolúcie bolo tiež zaujímavé. Vďaka podobným , ako ty, ktorý maju na všetko odpoveď " tak to nekupuj" vydavateľom prešlo, že už nevydávajú dema. Zťažka som akceptoval trend DLC, keď mi niekto predáva celú hru rozkúskovanú a teraz ešte z singlu urobia akéhosi mutanta ku ktorému musíš použiť mobilnú aplikáciu a ďalšie veci, ktoré v single nemajú čo hľadať. A jediné čo ťa k tejto téme napadne je: Tak to nekupuj. Ďakujem za radu. Ja mám tiež jednu: Keď nemáš čo napísať , tak nepíš!
        • ucho
          Dema se už nevydávají, protože to prakticky nemá cenu. Prodeje to ovlivňovalo minimálně, pro studio je to spousta práce navíc, která něco stojí, vzhledem k otevřenosti her jsou navíc dema obrovská, což není zrovna praktické a stejně by na to lidé nadávali, s youtube, kde je tuna gameplayů, trochu ztrácí dema smysl. Maximálně by sis vyzkoušel, jak to zvládá tvůj hardware, což v současnosti taky není moc aktuální věc, když se ta náročnost mění pozvolna a každý má snad představu o tom, co jeho stroj zvládne. Pokud takovou představu nemá, může si pořídit konzoli. A ne, kvůli lidem jako jsem já, dema neubyla, ubyla z výše popsaných důvodl.
          Jestli jsem to pochopil správně, tak žádnou mobilní aplikaci používat nemusíš. I bez toho hru dohraješ. Jestli ne, tak by to byl problém. O tom, jestli je to rozumné řešení, tato diskuze není. Pokud chceš ovšem vydavateli sdělit, že je s tou hrou něco špatně, tak je opravdu jediné správné řešení hru nekupovat, případně jim napsat nějaký kritický komentář na oficiální fórum a podobně... Jestli tohle nedokážeš pochopit a s tebou spousta dalších hráčů, tak se v tomto směru opravdu nic nezmění. K všeobecné smůle ale navíc platí, že mezi největší diskuzní křiklouny patří lidé, kteří si hru jen stáhnou, takže tím dají vydavateli najevo, že to hrát chtějí. Pokud by měla hra nízké prodeje a lidé ji nestahovali z internetu jak šílení, tak by si velmi rychle uvědomili, že udělali něco hodně špatně. Takhle to bude opět jen pár výkřiků v diskuzích...
        • Ježíš, to je místní ucho toho neznáš? neboj už si ho poznal ( tedy nebrat vůbec vážně)!

          Já s tebou souhlasím, kopanec do kulí tohle. Příště se bude AC odemykat postupným zasíláním kreditů z kreditky, výsměch nám hráčům. Pcfhzjszx Im so confused/shocked(!!!).
          • jsi tu hru ukrad tak co tu placas ty anonyme
          • TheGGG
            Nejlepší je to prostě nekupovat. Bulení na games.tiscali stejně ubisoftu žádný signál nedá ty jeden revolucionáři.
            Jinak nechápu tvou poznámku ohledně her co jsem si koupil. Doufám v nějaké jackovské vysvětlení.
          • TheGGG
            Ty ses dneska rozjel draku. O někom říkat že ho ostatní nemají brát vážně. To je jak kdyby Kim Pong Ping poučoval o dodržování lidských práv. *1* *1*
            • TheGGG
              NE, nejsem nějaký AC fanatik.
              Krom toho na mě čeká dragon age 3 a FC4, nedávno jsem kupoval nový CoD, EW a SoM a ani jedno z toho jsem ještě nedohrál. Já na ACU zatím dost zvysoka s*ru.
              Láteřit kvůli tomu na diskuzi mi ale připadá zbytečný.
              • Reakce na příspěvek:

                "nedávno jsem kupoval nový CoD, EW a SoM a ani jedno z toho jsem ještě nedohrál."

                Chlapče, chlapče, ty máš dost :-D
              • Reakce na příspěvek:

                Jak láteřit, takže podle tebe je lepší držet hubu a nechat se obírat o prachy nebo ještě líp nakupovat a být za deb*la? :-/

                Nebo prostě mlčet a šoupat nohama jako v minulém režimu že. Jen protože se to nepovedlo neznamená že snad příště to bude stejné nebo někdo jiný... přestan spát a prober se když se nebude probírat, navždy zůstanem v obětí nedodělaných sračček. Když už i v recenzi si na to stěžují tak asi nebude vše Allright. Redcenzent to má jako živobytí. Achjo.
            • TheGGG
              *12* Tak si to nekupuj *3*
              • Reakce na příspěvek:

                To neměj strach... nekoupím a ty?
            • Nemám na vybavování se s tebou náladu, tohleto dokáže zkazit den a vlastně i celou hru.
    • To už máme druhý a docela zásadní mínus, díky za připomenutí málem bych na to zapoměl.

      Právě se mi Unity zhnusilo... (skoro).
  • Me osobne tenhle dil naprosto uchvatil. Nechapu ty, co hru pomlouvaji. Je sice k nastvani, kdyz vam hra blbne ( moje PC verze je OK ), ale aspon Ubi vi, co na ty hre blbne a podle toho tu hru opravi, to zaprve a zadruhe uvedomte si vsichni, ze dalo silenou praci tuhle hru vytvorit! Za mesic nebo dva ta hra bude vychytana a bude se hrat sama.

    Co me na hre mrzi, je kratkej pribeh, ale ja mam ve zvyku kazdej dil posbirat a splnit vsechno okolo, takze si troufam tvrdit, ze nez vyjde Witcher 3, mam co hrat. :-D
    • Další mínus, až se to všecko opraví dostane člověk jen nemastnou neslanou 10hodinnovou estrádu, mám AC rád ale co je moc to je moc. Sbírat všechno nehodlám takže tvé nadšení až tak nesdílím.
      • Jacku ty jsi hodně mimo v těch svých komentářích :D Běž raději hrát své CoD...
        BTW pořád nechápu, proč píšeš naprosté voloviny snad úplně ke všemu, když jediné co znáš je CoD (vystřel, skrč se, vystřel, hoď granát, uteč... dostaň kudlou zezadu) *3*
        • Fůůj trollý odpad, huš huš. At už si pryč.
  • Unity překvapil ale ne v dobrém, příběh mi nevadí tak nějak u série AC si ho vždy vycucají s prstu ale co mi vadí je že nic nového nepřinesl a technické problémy stejně jako u watch dogs nepotěší taky, Btw hrám od ubisoftu začínám říkat sekačky sou dobrý už jenom na sekání trávy, jak těžký může být udělat dobrou hru ? já mám někdy takový pocit že to dělají schválně aby se nemuseli snažit, kdyby byl třeba Unity jako bude Zaklínač teda jestli bůh dá :) tak co by pak udělal ubisoft v další hře, by se museli postavit na hlavu (Motto Ubisoftu : at je něco v regálech on to někdo koupí když už mají herní pc a konzole tak něco musí hrát ...
  • Krescz
    tahle diskuze me tak znechutila, ze nemam chut si tu hru ani ukrast! *1*
    • Nestojí to za tvůj čas.
  • Colby.Sawyer
    Překvapilo mě to hodnocení 6 když jsem to četl čekal bych tak 7. No hra si mi furt zdá jako dobrý AC(pro nás fandy série) teda až opraví všechny ty chyby a celou hru úplně doladí. Ale ty microtransakce to je fakt špatná dát to do něčeho jako AC věřím že to bylo poprvé naposled.
    • ucho
      jo, pro fandy je to určitě dobrý AC. když opraví ty bugy, dalo by se to dle této recenze hodnotit tak 8/10 (i když těžko říct, jak zvládnou vyladit tu PS4 verzi). jinak taky trochu záleží na tom, jak se člověk staví k tomu provázání androidí aplikace a uplay.
  • neviem teda, je pravda ze vydat nedokoncenu hru s hafo bugmi je dost na nic, ale ked sme s kamosom citali spolu tu recenziu, tak sme mali pocit ako by bola hra prejdena za noc a recenzent bol skor nastvany na to ze mu to velmi neslo.... dost casto si tam protireci..... este som unity nehral ale tato recenzia ma akurat naladila na to aby som si to kupil... pockam mesiac dva na patch a celkom sa na to budem tesit... kto vie citat medzi riadkami a nie je len ovca co hlta kazde slovo len aby mohla na nete nieco hejtovat tak chape....

    ps: assassin nikdy nebol o tom len preletiet hlavnu kampan... stazovat sa na to ze ked ju len tak preletis a potom nemas na lepsi gear je preto bezpredmetne... vzdy musel pre to clovek robit nieco na viac, a ak to je navyse aj vcelku zabavne ako pise aj samotny recenzent, tak potom nechapem na co sa stazuje...
  • Velký nezmar.. nejhorší Assasín vůbec a souhlasím s 6/10 :) *16* Ubisfoft se okatě snaží dostat z lidí co nejvíc peněz.. mikrotransakce, hned Dlc apd.. *16*
    • Takže další člověk, co to nehrál.
  • Pánové ty mikrotransakce to je hnus. Pak jsou tam truhlice z vybavením a ty jsou zamklé, pro odemčení si nainstalujte aplikaci na mobil "blabla" pak se zaregistuje "blaba" *16*
  • Vtipy na účet Ubisoftu. Bavte se *3* *1*

    Jaký je rozdíl, mezi Goat symulator a Unity? Goat nestojí 60 éček.-Proč se příští assassin nemůže odehrávat ve 20 st.? Protože města s kupkami sena na ulicích už nenajdeš ani v Rusku.-Lets play s Unity by se měl přejmenovat na "Lets find bug.-Víte, kdo byl předobraz Templářů pro assassinskou mytologii? Ředitelství Ubisoftu.-Jak poznáš že to jde s Ubisoftem z kopce? Protože podle hráčů už je i EA zákazníkům vstřícnější, než Ubi-Jak začala Francouzká revoluce? Pádem Bastily. A jak začal konec Ubisoftu? Propadnutím se skrz podlahy v Unity.-Assassin creed Unity, by se měl přejmenovat na Assassin creed: Rogue ( přeloženo jako zlodějna).- Unity je tak prohnilé, že by se ho ani markýz de Sade nedotknul.- Co by si teď marketing Ubi asi nejvíc přál? Prachy, Ubisoftu je jedno, co si o nich lidi myslí tak dlouho dokud platí.- Jaká je nová definice pro začarovaný kruh? Obchodní strategie Ubisoftu.- Není to ironie že hra, která vzbudila takové naštvané a kritické ohlasy, jak mezi hráči, tak i kritiky, pojednává o časovém období, kdy znechucené střední a nižší vrstvy povstali vůči vládnoucím 10%? *5* - O Doomu se neprávem říká, že inspiruje k násilí. O Unity se ale po právu může říct že inspiruje k pirátství ( chce si taky někdo radši zahrát Black flag?)- Jaký je rozdíl mezi Johankou z Arku a Ubisoftem? Johanka si svou čest uhájila.- A na závěr jeden, který sice není můj, ale zde si zaslouží čestné místo: Ubisoftu nechce zvýhodňovat žádnou herní platformu. Proto Unity zprasily na všechny.
    • Mato1987
      huehuehuehuehuehue https://www.youtube.com/watch?v=UMJR0SKgP3g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit