Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    HAHAHAHAHAHAHAHHAH angličtina ako v "amatérskych" videách od slávneho basistu a krála aidsu rozenberga :D
  • Mato1987
    LOL, veď si to priznaj, si smutný, že ti niekto nadáva na tvoju obľúbenú hru preto, lebo je to šmejd.
  • Samý h*vna tady, jdu blejt, velebnosti!
  • Hra je skvělá!Děkuji Ubisoftu za skvělou zábavu s ultimátně skvělou grafikou *1* *3*
  • TheGGG
    no, to je jen tvůj názor. Pro mě to byla možná nejlepší hra, co tenhle rok vyšla. Hodnocení na metacritic ostatně mluví za vše.
    A systém nemesis nebyla jen tak nějaká blbina, byl to nejen parádní náhled mezi nepřátelskou armádu a její struktůru, ale taky pořádný motivátor k hraní. Skvělé bylo, jak na vás kapitáni reagují, když před nima jednou utečete atd. Prostě paráda, konečně mě nepřátelé zajímaly. Prostředí bylo takové, jaký je mordor, tudiž jsem za temnou pustinu jakou vytvořili neskutečně rád.
    Plus skřeti a uruci jsou pro mě mnohem zajímavější nepřátelé, než nějací panáci v trojrohejch kloboucích z AC.
  • Někomu se to tady evidentně nelíbí *1*
    Ale vzhledem k osazenstvu se není čemu divit. *3*
  • Je to tak, takhle z vás má Ubi akorát legraci
  • no ani nie...autor tym zrejme myslel tie rozne osady popri mestskych hradieb v AC2.
    V AC3 to boli skor rozkvetajuce mesta a nejake panske sidla s indianskymi obydliami a lesmi.
  • to neviem kde si cital, ale ja s nvidiou nemam ziadny problem uz dobrych 6 rokov (4 rozne kusky).
  • To, co je na SoM dobré, na něm není původní. Příčí se mi jej přehnaně chválit za to, co prostě jenom zkopíroval od ostatních. Jinak jo, šermuje se tam pěkně. Ale prostředí je mdlé a nezajímavé (a ani náhodou nesnese srovnání ani s tím nejposlednějším ACéčkem). Ai je tak nebetyčně tupá, až mě to samotného uráželo. Systém Nemesis je sice fajn blbina, ale hra ho vůbec nevyužívá tak, jak by mohla. Trvá přes polovinu hry, než vás příběh nechá uruky označovat = vůbec s tím systémem dělat něco alespoň trochu zajímavého. A že si s vámi každý Uruk před soubojem pokecá? Tak za to hru do nebes vynášet nebudu.
    A příběh? Sorry, nenech se vysmát, ale ten byl prostě slabej. *7* Ukázkově nevyužitej potenciál snad úplně všeho, co tam nasázeli, uspěchanej a nepochopitelnej konec a postavy, na které jsem zapomněl ještě dříve, než jsem hru dohrál. SoM se pěkně hraje a asi i hezky vypadá, ale jinak strádá snad úplně ve všech důležitých aspektech.
  • archie777
    Někdo tě nutí si něco kupovat? Bože je to SINGLE hra, tudíž to, že si tvůj kamarád Pepa koupí rychlejší průchod hrou je jeho věc. Pochop, že existuje vždycky závislost nabídky a poptávky, kdyby nebylo hráčů, co si nekoupěj za 2 eura fialový kabátek, nebude jeho prodejců. Horší se mi takový přístup zdá v MMO, tam neschvaluju ani poplatky za barvu koníka, pokud se tedy opravdu pokouším o celistvý online svět. U Doty je to samozřejmě víc než OK.
  • Ethanolem? Nemyslis spis etalonem? Ethanol je uhlovodik vyskytujici se v alkoholickych napojich a v tvem prispevku nedava smysl. Etalon by naopak smysl daval. Zase ten problem s cizimi termity co?
  • C-BEAM
    čo je toto za otázka ? prečo by ich mal schvalovať aj v ďalších AAA hrách ? jasne napísal, že v tejto hre mu nevadili, pretože k ničomu podstatnému ich človek nepotrebuje. Pokial bude mikotransakciami podmienený postup hrou alebo získanie niečoho čo k hre odjakživa patrilo a bolo schválne extrahované a spoplatnené tak potom sa ozvi.
  • Naprosto s nimi nemam problem, pokud jsou udelany tak jako v AC Unity. Pokud je to volitelna a nevnucovana vec, a hru lze bez jakychkoliv omezeni hrat bez nich, tak at si tam klidne jsou. Kdyby mi nekdo pred 20ti lety rekl, ze nekdy bude moznost ve hre zaplatit 50 korun za to, ze jednoduseji projdu jednu misi, tak bych se mu asi smal, ale dnes me to jaksi nijak nepohorsuje. Kdybych byl majitelem Ubisoftu, tak bych taky chtel z kazde hry vytriskat co nejvice penez. Od toho ty hry delaji a ono se tech blaznu, co zaplati dalsi 2 litry za to, ze budou mit o 30 oblecku a zbrani vice, najde jiste dost.
  • No já nevím, jsem ve čtvrté sekvenci a zatím dost baví. Město krásné, hraje se to dobře, parádní grafika. Na mojí Gtx 660 to mám na high locknuto na 30 fps a pod 30 to nedropuje takže za mě spokojenost.
  • Takže v podstatě schvaluješ mikrotransakce i v dalších AAA hrách ?
  • co to tam do té diskuze píše za zoufalce? Naprosto chybnou a lámanou angličtinou, za kterou bych se styděl, tam žadoní o to, aby hra byla v češtině, či co?

    jen menší ukázka
    "Please don´t throw your fans out of you, even if it´s not million group."

    *1*
  • Magister_Peditum
    OK, tvůj názor ti neberu, pak jsem se podíval na Metacritic a tam user score pro Assassina opravdu lichotivý není. *4* Asi to je tedy správné hodnocení, což mi nevadí, protože to jen potvrzuje moje zkušenosti ze hry.
  • Ristoro
    Je to asi tak. 90% lidí tady na všechno nadává jen z principu, že to dělají ostatní. 95% lidí tady má nelegální verzi té hry, tudíž nemají ty 2 patche, které opravily dost chyb. Ubisoft to posral tak či tak, to je prostě fakt, ale hra je to výborná. Mikrotransakce ti hra vůbec nikde nevnucuje, ani jednou mi nevyskočilo okýnko, abych si koupil nějaké kredity nebo podobnou blbost.
  • archie777
    Imdb absolutně nesleduju. U CSFD fakt nejsou komentáře XY desítek prvních uživatelů nekritický. A ta masa hodnocení fakt dobře reflektuje aspoň rámcově kvalitu/nekvalitu. V drtivý většině případu je film co má 90 opravdu lepší než film co má 80. Samozřejmě je to pořád tvůj vkus vs vkus někoho jiného, ale snad se mi nestalo, že bych filmu co má 40% dávál třeba 4 hvězdičky. Jako filtr odpada/kvality je to ideální. Navíc ty sám si vybíráš oblíbené uživatele. Navíc pokus o objektivní hodnocení díla bejvá vždycky na hovno, protože ty jako divák nikdy nehodnotíš objektivně, ale vždycky na základě svých pocitů/preferencí. Hodnocení od POMO je pro mě víc, než hodnocení v Cinemě, protože uživatelé na CSFD se o nestrannost pokoušet nemusí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit