Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže další člověk, co to nehrál.
  • del0
    Hmmm. To vypadá pánové z Ubisoftu, že ta vaše PR bublina, které říkáte hra, splaskla.
  • No, nechci rejpat, ale Shadow of Mordor měl možná parádní soubojový systém (bodejť by ne, když by totálně vykradenej z Batmana), ale taky stupidní, nevytěžený příběh, absolutně nezajímavé postavy a prostředí a parkour který stál sotva za řeč. Jestli je Unity horší AC než SoM, tak to už to musí být ale vážně propadák.
  • C-BEAM
    neviem o čom to hovoríš, ja žiadne mikro(/makro)transakcie ani DLC neobhajujem. Vyjadroval som s k obtiažnosti a na to aby si tú hru hral a dohral nemusíš vysoliť ani cent navyše... ak nie si poleno.
  • ten biebr je dost namakanej (taky čim je starší vypada víc mužne)
  • Keyz
    Tam jde hlavně o instrukce. Sice staré CPU mají velké frekvence ale zcela zastaralou architekturu. I dvou jádro i3 to natře kdysi silnému nějakému quad core. Bohužel

    Proto se obecně nevyplatí kupovat ty největší shity stejně jako ty nejlepší karty. Ty nejhorší strašně rychle odpadnou a ty nejlepší prostě zastarají technologicky i když výkon třeba pořád nějaký mají.

    Ta 970 je super. 650 bych nebral to je sh*t a navíc starší generace.R7 260x / podobná nvdia. Za ty prachy super a pak to klidně prodáš.
    http://www.guru3d.com/articles_pages/call_of_duty_advanced_warfare_vga_graphics_performance_benchmark_review,6.html

    FullHD, vyhlazovaní a mrkni jak jede.
    K tomu 4690k. Tam bohužel musíš mít desku co podporuje taktování a ty stojí více. Navíc i lepší chladič aby jsi využil tu možnost taktovat. Podle mě to již nemá smysl. Moc velké náklady navíc a málo to přinese.
    Raději přetaktuj kartu. Tam nic měnit nemusíš :)
  • ucho
    Dema se už nevydávají, protože to prakticky nemá cenu. Prodeje to ovlivňovalo minimálně, pro studio je to spousta práce navíc, která něco stojí, vzhledem k otevřenosti her jsou navíc dema obrovská, což není zrovna praktické a stejně by na to lidé nadávali, s youtube, kde je tuna gameplayů, trochu ztrácí dema smysl. Maximálně by sis vyzkoušel, jak to zvládá tvůj hardware, což v současnosti taky není moc aktuální věc, když se ta náročnost mění pozvolna a každý má snad představu o tom, co jeho stroj zvládne. Pokud takovou představu nemá, může si pořídit konzoli. A ne, kvůli lidem jako jsem já, dema neubyla, ubyla z výše popsaných důvodl.
    Jestli jsem to pochopil správně, tak žádnou mobilní aplikaci používat nemusíš. I bez toho hru dohraješ. Jestli ne, tak by to byl problém. O tom, jestli je to rozumné řešení, tato diskuze není. Pokud chceš ovšem vydavateli sdělit, že je s tou hrou něco špatně, tak je opravdu jediné správné řešení hru nekupovat, případně jim napsat nějaký kritický komentář na oficiální fórum a podobně... Jestli tohle nedokážeš pochopit a s tebou spousta dalších hráčů, tak se v tomto směru opravdu nic nezmění. K všeobecné smůle ale navíc platí, že mezi největší diskuzní křiklouny patří lidé, kteří si hru jen stáhnou, takže tím dají vydavateli najevo, že to hrát chtějí. Pokud by měla hra nízké prodeje a lidé ji nestahovali z internetu jak šílení, tak by si velmi rychle uvědomili, že udělali něco hodně špatně. Takhle to bude opět jen pár výkřiků v diskuzích...
  • "nedávno jsem kupoval nový CoD, EW a SoM a ani jedno z toho jsem ještě nedohrál."

    Chlapče, chlapče, ty máš dost :-D
  • Inak z tymi nvdiami som zaskoceny dost dlho to sledujem co sa tyka komentarov pri novinkach a vzdy maju nejaky ten problem ci uz im /to nezobrazuje alebo ono alebo tamto/ ale vzdy sa nieco deje, ja z mojou ati 6870 nemam problem uz asi 4 roky a ani novynky ako AC alebo farcry 4 D , je to zvlastne ako sa tam v pozadi tej nvdie nieco zahadneho deje a to si ju chcem kupit na rok no este uvidime.
  • A k cemu je ta mobilni aplikace jako tak nutna? Ze nejde otevrit par truhel snad nekomu realne vadi?
  • Jak láteřit, takže podle tebe je lepší držet hubu a nechat se obírat o prachy nebo ještě líp nakupovat a být za deb*la? :-/

    Nebo prostě mlčet a šoupat nohama jako v minulém režimu že. Jen protože se to nepovedlo neznamená že snad příště to bude stejné nebo někdo jiný... přestan spát a prober se když se nebude probírat, navždy zůstanem v obětí nedodělaných sračček. Když už i v recenzi si na to stěžují tak asi nebude vše Allright. Redcenzent to má jako živobytí. Achjo.
  • Čili jako BF4 aby nemuseli chudinky hrát a namáhat se. :-D

    Truhličky by mne trochu sr*li, protože v AC jsem je vždycky rád sbíral. Respkt lootoval no.
  • TheGGG
    NE, nejsem nějaký AC fanatik.
    Krom toho na mě čeká dragon age 3 a FC4, nedávno jsem kupoval nový CoD, EW a SoM a ani jedno z toho jsem ještě nedohrál. Já na ACU zatím dost zvysoka s*ru.
    Láteřit kvůli tomu na diskuzi mi ale připadá zbytečný.
  • To neměj strach... nekoupím a ty?
  • Ristoro
    Je to tam udělané pro debily. Pro lidi, kteří jsou líní hru hrát, ale stejně si ji koupí. Dá se bez toho úplně v pohodě, teda kromě těch zk**vených truhel.
  • TheGGG
    *12* Tak si to nekupuj *3*
  • Nemám na vybavování se s tebou náladu, tohleto dokáže zkazit den a vlastně i celou hru.
  • no odohral som asi 2 hodiny a je to skela hra...hratelnost:klasicky assassin v revolucnom Parizi ktory je fakt spracovany neskutocne...uz len kvoli tomu mestu sa to oplati zahrat...napriek tomu s hodnotenim suhlasim...hodnotenie neodraza ani tak kvalitu hry ale dementnost ubisoft politiky
  • TheGGG
    podle něj všichni slováci chodí na sector
  • Čo to trepeš ? Ja na sector nechodím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit