Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    Ja si pockam, hra nesuri aj black flag som hral az vtedy ked iny uz oslavovali vianoce a bolo ok, uzil som si hru bola ako tak opravena a bezchybna a zabava na dlhe dni :D, toto bude tak isto, ale ako som sa dozvedel kolko problemov a tak. Casu dost, este tu budu aj ine hry a tak radsej svoje financne zdroje presunie tam, hlavne ak budu viac vyladene ako toto. Ja viem, ze vela ludi sa cuduje ake problemy s optimalizaciou ? Tak take, ze jednak nie kazdy ma rovnaky HW, nie kazdy ma grafiku co rozhadze aj panelak (ma taku silu), prip. cpu co rychlostou prekona hyperpohon :D. Skratka kolko ludi tolko chuti, kolko chuti tolko hier, kolko hier tolko roznych problemov a kolko problemov tolko PC. Tzn vela roznych druhov zostav. Tu taka grafika tam zas ina ramka, maticna odlisna, HDD, SSD a bla bla bla.
    Nie je to lahke, ale ked chcu za hru taketo nekrestanske peniaze, tak toto by malo byt zmaknute pri vydani a ne potom rychlo platat.
    Takze, kde su jedni spokojny, povecsinou majitelia kariet nvidia a cpu intel. Ty druhy amd karty a cpu, zuria a maju nervy. Ja som niekde medzi kedy mam grafiku amd a cpu intel, tzn je to celkom ok, ale nie je to celkom ok, to znamena, ze by som mal byt, keby som hru mal, niekde medzi nimi.
    Teda ak tomu tak je, tolko reakcii som precital, ze ani neviem, ako to vlastne cele je.
    Viem len jedno hlavne a to, ze hra mala vyjst az neskor, nebola hotova,potrebovala cas, ale cas su peniaze takze hlupaci v kravatach rozhodli a kedze sa mega firmy riadia idiotmi vo vedeni, nie je co riesit mame tu hm. TOTO.
    Myslim si, ze po niekolkych patchoch to bude uz ok a ja si to doprajem pod vianocny stromcek a vychutnam si Pariz :D. Vy ostatny, ktory to krvopotne potrebujete zahrat, musite trpiet a ta hrstka stastlivcov, ktorym to ako tak ide dobre, ty si mali tentokrat stastie, nabuduce to budeme my, vecsina, ktora bude nechapavo krutit hlavamy, ze co sa to deje na vasich PC :D.
    Dufam, ze FC4 a DAI tento osud necaka a vsetko bude fajn. Inak usetrym este viac penazi, na nejake darceky pod strom :D a tie si doprajem az nabuduci rok. Hrat je co a ked nie tak vzdy sa nieco najde. Take obavy nemam.
    Ubisoft sa dufam, uz konecne spamata a umiestni na pozicie tych, ktory toto ucinili (vydanie hry priskoro), niekoho schopnejsieho a rozumnejsieho a takeho co konecnne vie co je to kvalitny vydany produkt viz. Shadow of Mordor.
  • Ristoro
    Jsou klasické bílé, které otevřeš hned, červené, na které potřebuješ sklil na odemykání zámků, modré, na které potřebuješ hrát tu debilní aplikaci na mobilu a zlaté pro které musíš plnit mise, které budou na webu AC Initiate. Ano, stačily by bílé a červené, ale platit se nemusí ve hře vůbec za nic. Jedna věc je, že to tam UBI dal, druhá je ta, kolik deb1lů na to skočí.
  • Ristoro
    Optimalizace je otřesná, na moc bugů jsem nenarazil, možná proto, že vyšly už 2 patche. Ty truhly, kvůli kterým musím hrát aplikaci na mobil, mě taky serou, mikrotransakce nemají na hru žádný vliv, popravdě mě baví si vydělávat ve hře poctivě. Souboje jsou přepracované parádně, dá se umírat hodně často, když si to špatně naplánujete, hlavní mise se zabitím cíle jsou vynikající, jako vystřižené z 1čky, grafika je výborná (neříkám, že optimalizace). Je to díl srovnatelný s 2kou. Kdyby ta hra dostala o 3 měsíce více času na vyladění chyb, asi by trumfla i dvojku. Nemůžou za to zaměstnanci, ale ti deb1lové, kteří na ně tlačili. Tisíce lidí v davech je paráda, počet zbraní a zbrojí taktéž. Příběh zatím nehodnotím, dělám spíše vedlejší mise. Časové anomálie jsou příjemné zpestření. Chápu kritiku, chápu, že to UBI opět posral, ale když mi všechno funguje, jen asi 3x mi padly FPSka naprosto bezdůvodně, proč bych měl na tu hru nadávat? Co jsem od té hry čekal, to jsem dostal.
  • Souhlas že, to je pravda se nemusí vždy kupovat nové PC. Dá se do určité doby i provést jednotlivý update. Potom to třeba i pojede lépe jak na konzolích tedy pokud to nezkazí jako ted AC:U.

    Někdo ale radši pořídí konzoli, aby se nepáral s HW. Jsem rád že moje 8800GT tady není nejstarší kousek...
  • Keyz
    Jestli nemáš na pravidelný update PC po mnoha letech kdy přichází další konzole tak to budeš mít pořád takto špatné.

    Core 2 duo je již zcela mimo. Technologicky staré. Navíc nějak sehnat zhruba 11.000 Kč každých 5 let nebo kolik ty konzole mají není moc. A většina her pojede jako na konzolích 30 FPS a 900p-1080p.

    To je přece super. Navíc z podstaty PC, tam budeš moci dělat i jiné věci. A případně tam dohodit časem něco lepšího a zase se to zrychlí.
    Na tohle taky nemusíš mít 20k PC. Testují to na max... A konzolové verze jedou většinou na minimum, kdyby jsi to srovnával s PC nastavením. Sice se píše 8GB RAM!!! Ale je to sdílené i pro kartu. Levné PC má celkem více.

    A když přihodíš třeba 1-2 tisíce tak budeš mít rezervu pro případné horší optimalizace. Anebo si budeš moci zapnout nějaké lepší efekty. Pořád levný po tolika letech.
  • Vyšla menší verze od RLD 17gb už není tolik. "Na vyzkoušení"

    Jinak to nemyslíš vážně, fakt máš ještě 2jádro lol? tak to tedy respekt nečekal jsem že ho ještě má, někdo kdo hraje hry.

    To poslední tedy, že by snad někdo protestoval kvůli dobrovolnému ojebávaánií je hodně velká utopie. Já bych byl radši za petici když mrvý hry, tak at už radši s nii skončí. Což je stejná utopie... myslím tím skončí s tím kurvením. On prostě zkoušíí co si může dovolit a dokud to prochází bude to vesele dělat dál pak se přidají další firmy a kravatákům naroste pipek - ej lojzo to sme těm kreté*um nandali.

    To časem nebude na přes hubu ale na soud a v USA? bych se ani nedivil s jejich uspěšností že by někdo i vyhrál.
  • CrocoRay
    U té zmršené optimalizace a celkové nedodělanosti mě nejvíce štve to, že jsem zatím hrál všecky Asasíny a jako herní série mě i docela bavila. Nepatří sice mezi moje nejoblíbenější (tam paří třeba GTA, Batmani apod.), ale i tak nemůžu říct, že bych se u hraní nebavil. Nejvíce se mi líbil asi takový Black Flag, u kterého jsem opravdu strávil dost času a nejel jen po příběhové lince, ale vylepšoval si svou loď a bavil se u toho i přestože mám momentálně slabší procesor (ještě core 2 duo) a hrál jsem to na minimální detaily a s fps lehce pod 30.

    Uvědomuju si, že na své aktuální sestavě bych si Unity tak jako tak nezahrál, což je v pořádku. Jenže v pořádku není to, že do upgradu můžu nasypat 20 000 a pojedu to stejně, jako jsem jel Black Flag na své aktuální slabé sestavě. Rozhodně teď nemám chuť Ubisoft podporovat a už vůbec ne za plnou cenu. Za nějaké dva roky do toho sice půjdu a to už bude možná hra i v lepším stavu, pokud se nad sebou Ubisoft trochu zamyslel a pochopil, že takhle to nejde. A to do toho půjdu taky hlavně proto, že si zakládám na své herní sbírce a všecky díly mám na sobě pěkně naskládané. Vydat to pouze digitálně, nikdy bych si to nekoupil a radši stáhnul warez, i když ani těch 50 gb by se mi tahat vůbec nechtělo.

    Nejlepší by bylo, kdyby pár tisíc hráčů vzalo obrovský transparent, kde by bylo něco ve smyslu: "Máte ještě jednu poslední šanci a pak už si od vás nikdy nic nekoupíme." a šli demonstrovat před jejich sídlo.
  • Jasně jen co koupím nové auto zavřu se s ním do garáže vytáhnu hever, svářečku, rozbrušovačku a začnu ladit aby mi to dobře jelo. Předtím obrazím pár srazů veteránu a poptám se na vrakáčích abych byl patřičně v obraze. *7*
  • C-BEAM
    " sťažia tú hru tak , aby ste ju mohol dohrať len ak vysolím ďalšie prachy "

    pridajú na obtiažnosti a detičky sa už stažujú, že to nejde hrať :) Ak sa Vám takáto obtiažnosť (aká bola kedysi úplne bežná) zdá neznesitelná tak pekne zacálujte, tak vám treba !
  • ucho
    Tak si tu hru nekupuj. Velmi jednoduché :D

    edit: a ideálně ani nestahuj. ale podle počtu stažení na stránkách s torrenty to vypadá, že je o hru enormní zájem, takže hráči zase ubisoftu žádný signál nevyšlou. maximálně ten, že se vyplatí dělat další díl...
  • To už máme druhý a docela zásadní mínus, díky za připomenutí málem bych na to zapoměl.

    Právě se mi Unity zhnusilo... (skoro).
  • No pokiaľ už do singl-playerovej hry pchajú mikro-transakcie a otravujú Vás s ponukami každú chvíľu a dokonca sťažia tú hru tak , aby ste ju mohol dohrať len ak vysolím ďalšie prachy , tak je to už číra zlodejina. Podobné praktiky by sa mali stretnúť s masovým odporom, lebo inakšie to bude budúcnosť všetkých hier a už sa toho hnoja nezbavíme. Toto je prvá lastovička a my by sme sa mali postarať , aby bola aj posledná.
  • Naklikej mínusy, sobě plusy a neotravuj už je to trapné.:-)
  • Další mínus, až se to všecko opraví dostane člověk jen nemastnou neslanou 10hodinnovou estrádu, mám AC rád ale co je moc to je moc. Sbírat všechno nehodlám takže tvé nadšení až tak nesdílím.
  • Me osobne tenhle dil naprosto uchvatil. Nechapu ty, co hru pomlouvaji. Je sice k nastvani, kdyz vam hra blbne ( moje PC verze je OK ), ale aspon Ubi vi, co na ty hre blbne a podle toho tu hru opravi, to zaprve a zadruhe uvedomte si vsichni, ze dalo silenou praci tuhle hru vytvorit! Za mesic nebo dva ta hra bude vychytana a bude se hrat sama.

    Co me na hre mrzi, je kratkej pribeh, ale ja mam ve zvyku kazdej dil posbirat a splnit vsechno okolo, takze si troufam tvrdit, ze nez vyjde Witcher 3, mam co hrat. :-D
  • Unity překvapil ale ne v dobrém, příběh mi nevadí tak nějak u série AC si ho vždy vycucají s prstu ale co mi vadí je že nic nového nepřinesl a technické problémy stejně jako u watch dogs nepotěší taky, Btw hrám od ubisoftu začínám říkat sekačky sou dobrý už jenom na sekání trávy, jak těžký může být udělat dobrou hru ? já mám někdy takový pocit že to dělají schválně aby se nemuseli snažit, kdyby byl třeba Unity jako bude Zaklínač teda jestli bůh dá :) tak co by pak udělal ubisoft v další hře, by se museli postavit na hlavu (Motto Ubisoftu : at je něco v regálech on to někdo koupí když už mají herní pc a konzole tak něco musí hrát ...
  • ucho
    jo, pro fandy je to určitě dobrý AC. když opraví ty bugy, dalo by se to dle této recenze hodnotit tak 8/10 (i když těžko říct, jak zvládnou vyladit tu PS4 verzi). jinak taky trochu záleží na tom, jak se člověk staví k tomu provázání androidí aplikace a uplay.
  • Nestojí to za tvůj čas.
  • Lzes, tak to vubec neni. Nebud trapny.
  • Krescz
    tahle diskuze me tak znechutila, ze nemam chut si tu hru ani ukrast! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit