Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Colby.Sawyer
    Překvapilo mě to hodnocení 6 když jsem to četl čekal bych tak 7. No hra si mi furt zdá jako dobrý AC(pro nás fandy série) teda až opraví všechny ty chyby a celou hru úplně doladí. Ale ty microtransakce to je fakt špatná dát to do něčeho jako AC věřím že to bylo poprvé naposled.
  • Colby.Sawyer
    Je hodně špatná?
  • neviem teda, je pravda ze vydat nedokoncenu hru s hafo bugmi je dost na nic, ale ked sme s kamosom citali spolu tu recenziu, tak sme mali pocit ako by bola hra prejdena za noc a recenzent bol skor nastvany na to ze mu to velmi neslo.... dost casto si tam protireci..... este som unity nehral ale tato recenzia ma akurat naladila na to aby som si to kupil... pockam mesiac dva na patch a celkom sa na to budem tesit... kto vie citat medzi riadkami a nie je len ovca co hlta kazde slovo len aby mohla na nete nieco hejtovat tak chape....

    ps: assassin nikdy nebol o tom len preletiet hlavnu kampan... stazovat sa na to ze ked ju len tak preletis a potom nemas na lepsi gear je preto bezpredmetne... vzdy musel pre to clovek robit nieco na viac, a ak to je navyse aj vcelku zabavne ako pise aj samotny recenzent, tak potom nechapem na co sa stazuje...
  • Velký nezmar.. nejhorší Assasín vůbec a souhlasím s 6/10 :) *16* Ubisfoft se okatě snaží dostat z lidí co nejvíc peněz.. mikrotransakce, hned Dlc apd.. *16*
  • Pánové ty mikrotransakce to je hnus. Pak jsou tam truhlice z vybavením a ty jsou zamklé, pro odemčení si nainstalujte aplikaci na mobil "blabla" pak se zaregistuje "blaba" *16*
  • Mato1987
    huehuehuehuehuehue https://www.youtube.com/watch?v=UMJR0SKgP3g
  • oktavius66
    Co říct... Máš v rukách nasráno.
  • Vtipy na účet Ubisoftu. Bavte se *3* *1*

    Jaký je rozdíl, mezi Goat symulator a Unity? Goat nestojí 60 éček.-Proč se příští assassin nemůže odehrávat ve 20 st.? Protože města s kupkami sena na ulicích už nenajdeš ani v Rusku.-Lets play s Unity by se měl přejmenovat na "Lets find bug.-Víte, kdo byl předobraz Templářů pro assassinskou mytologii? Ředitelství Ubisoftu.-Jak poznáš že to jde s Ubisoftem z kopce? Protože podle hráčů už je i EA zákazníkům vstřícnější, než Ubi-Jak začala Francouzká revoluce? Pádem Bastily. A jak začal konec Ubisoftu? Propadnutím se skrz podlahy v Unity.-Assassin creed Unity, by se měl přejmenovat na Assassin creed: Rogue ( přeloženo jako zlodějna).- Unity je tak prohnilé, že by se ho ani markýz de Sade nedotknul.- Co by si teď marketing Ubi asi nejvíc přál? Prachy, Ubisoftu je jedno, co si o nich lidi myslí tak dlouho dokud platí.- Jaká je nová definice pro začarovaný kruh? Obchodní strategie Ubisoftu.- Není to ironie že hra, která vzbudila takové naštvané a kritické ohlasy, jak mezi hráči, tak i kritiky, pojednává o časovém období, kdy znechucené střední a nižší vrstvy povstali vůči vládnoucím 10%? *5* - O Doomu se neprávem říká, že inspiruje k násilí. O Unity se ale po právu může říct že inspiruje k pirátství ( chce si taky někdo radši zahrát Black flag?)- Jaký je rozdíl mezi Johankou z Arku a Ubisoftem? Johanka si svou čest uhájila.- A na závěr jeden, který sice není můj, ale zde si zaslouží čestné místo: Ubisoftu nechce zvýhodňovat žádnou herní platformu. Proto Unity zprasily na všechny.
  • LuckyBaal
    jen taková poznámka - venkovní bylo AC3, ne AC2 *3*
  • Lotr
    A víte co je vtip? Tuhle hru jsem si chtěl koupit. Nedávno jsem si totiž pořídil Black Flag a dost jsem se bavil. Skutečně dobrá hra se zajímavým hlavním hrdinou. A byla ve slevě
    Ale poté co tak čtu o Unity....nedám ani korunu. Ani torrent nezapnu. Ani poté co hru opraví. Jako hráč nechci podporovat vydávání nedodělaných her. Ne po Watch Dogs který přiznejme si to měl stejné problémy (ok kapku menší ale také to nebyla dodělaná hra) a dokud budeme jejich hry kupovat pak se už nikdy nedočkáme hotových her ale těchto rychlokvašek.
    No ale optimisticky doufám že je pokles akcií upozornil že takto to nepůjde.

    Edit.
    A mikrotransakce v AAA hře? No jděte někam. Ještě že existují cheaty. Jen se bojte že vás pak Ubisoft zažaluje že je okrádáte.
  • Tak ted jen doufam, že ubisoft veme další herní sérii, třeba Far Cry4 a bude jí vydávat každej rok, aby to dopadlo jako assasin creed.
  • To neplatilo do +- 3 dílu, navíc ty udělátka využít nemusíš takže na to bych si nestěžoval. Usnadnění taky není až tak nasnadě a umřít se dá hodně často právě tím že hodně protivníků ti dá zabrat a ne utočí i ze zadu, můžou tě chytit pod krkem ( i když to moc nechápu) kdyby tě mohli podříznout smysl by to dávali a někteří silnější vykrývají tvé udery a vrací ti je i s uroky.

    Mainstream to být ale poté asi musel, teday hra na efekty a hollywood příběh alá. Potřebovali přitáhnout lidi co dneska neni majnstrým že?

    Je mi líto, sice tě mám rád atp, jenže občas si gholt lidi budou myslet že jen trollíš a ne bezdůvodu. Navíc si psal žes to ani nehrál není to trochu nevím pokrytecké takto papouškovat info co sis přečetl atp. Trochu se zamysli. Nebo ještě lépe si zapař aspon 1-2 díly at máš lepší přehled a uvidíš že pravdu uplně tak nemáš.
  • KIMCID
    pravda dobrej postřeh
  • ,,že jseš pyčus,,

    A ty zase píčus, ja jsem aspoň s tvrdym :)
  • Koukám redakci ani nestojí za to zmínit pro mnoho lidí docela zásadní problémy s českou - nečeskou lokalizací... *10*
  • p.s.
    v te hre dostanete všechno zadarmo a bez namahy, jednoduchý parkour, nefunkční souboje, kde na vas utočí jen jeden protivník najednou abyste nahodou nezhebli, nulová AI, ruzne udelatka ktere vam zvyrazní nepratele atd. proto rikam že je to pro mainstream
  • netroluju
  • Asi tak no, řekl bych že má dost... i když, ... radši ne.

    Jde o to že, těžko říct kdysi nedělá srandu a kdy to myslí vážně. (nechápej mne špatně bavit se s ním dá normálně i.)
  • Nekrm ho *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit