Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo, od "skvělého" Watch dogu, už si dávám pozor na hry od Ubisoftu.
  • TheGGG
    Ty ses dneska rozjel draku. O někom říkat že ho ostatní nemají brát vážně. To je jak kdyby Kim Pong Ping poučoval o dodržování lidských práv. *1* *1*
  • Ježíš, to je místní ucho toho neznáš? neboj už si ho poznal ( tedy nebrat vůbec vážně)!

    Já s tebou souhlasím, kopanec do kulí tohle. Příště se bude AC odemykat postupným zasíláním kreditů z kreditky, výsměch nám hráčům. Pcfhzjszx Im so confused/shocked(!!!).
  • TheGGG
    Zlatý CoD oproti tomudle. Žádný problémy a navíc je věrohodnější.
  • mistni decka za to hlasujou o hru roku
  • Ďakujem za tvoju skutočne zmysluplnú reakciu. Mám celú sériu v originálkách, takže torrenty vyťahuj na niekoho iného . Black Flag sa mi páčila, reklama na Unity tiež vyzerala dobre a téma Francúzskej revolúcie bolo tiež zaujímavé. Vďaka podobným , ako ty, ktorý maju na všetko odpoveď " tak to nekupuj" vydavateľom prešlo, že už nevydávajú dema. Zťažka som akceptoval trend DLC, keď mi niekto predáva celú hru rozkúskovanú a teraz ešte z singlu urobia akéhosi mutanta ku ktorému musíš použiť mobilnú aplikáciu a ďalšie veci, ktoré v single nemajú čo hľadať. A jediné čo ťa k tejto téme napadne je: Tak to nekupuj. Ďakujem za radu. Ja mám tiež jednu: Keď nemáš čo napísať , tak nepíš!
  • https://www.youtube.com/watch?v=wiS9LC6X55Q a mas konsolovy pc
  • proč bys to stahoval, je to 7 let to samé dokola, má to méně novinek než každoroční fifa nebo CoD...
  • Copak, na sektoru už tě mají plné zuby? *6*
  • Ty vole, to čo je toto za komentáre ??? To sa neoplatí ani stiahnuť alebo čo ??? To tu opisujete ako najhoršiu na svete. Ukľudnite sa preboha.
  • Za prvé už dávno nie som dieťa za druhé názor , že hra núti hráča , aby investoval peniaze tu vyslovil nepriamo už samotný recezent, takže vychladni, priateľu. Dosť dobre nechápem , ako môžeš akceptovať ďalší podraz od vydavateľa pre single hráčov , keď im nestačí, že zaplatíš za hru , ale neustále na singl nabalujú ďalšie podrazy, aby z teba vytiahli peniaze. Najprv to boli DLC, tie už narástli do morovej epidémie, keď ti pôvodnú hru rozkúskujú a aby si si ju užil celú tak ju trikrát zaplatíš a teraz toto. Čo bude ďalej? Ja som hral hry , keď teba učili chodiť na nočník a preto vidím , ako sa to celé uberá špatným smerom.
  • Tipuju tak 15milionu prodanych kopii, takze Ubi vydela a pr a prespr rok dalsi dily, tesim se.
  • a ty neumíš skloňovat, každý je nějaký *3*
  • Ty musis byt krasny pyca.
  • "ale uvědomují si, že teď už mi nic jiného nezbývá, pokud chci hrát hry"

    Asi tak no, nejsi sám kdo to tak má a je dotlačen do upgrade :-D, má to i své plus - když mi něco nepojede a jet by mělo můžu na to nadávat. Když mi nejede ted "nic" tak jsem relativně v klidu.
  • Nutnost mobilní aplikace je hnus a to si vem, že navíc ne každý mobil ji zvládne. Díky debilitě vývojářů např. Lumia 520 si s tím neporadí (asi kvůli 512MB RAM). Kdyby tyhle truhly nebyly počítány do 100% progresu a byly by jako bonus pro hráče, neřekl bych ani slovo. Já se momentálně jen modlím, že až mi příští týden přijde 280X, že to na ní půjde hrát. *9*
  • CrocoRay
    Reaguji vpodst. na tebe i na Jacka.

    Jo, to core 2 duo je opravdu slabota, ale víceméně mi to doteď při hraní na minimální detaily (abych nezatěžoval i GK a fps šlo ještě trochu dolů) mi to doteď vystačilo. Ale vyzkoušení NFS: Rivals mě už přimělo, že je na čase to vyměnit, protože ať nastavím jakékoliv detaily, hra je nehratelná a fps mezi low a high je rozdíl tak 2-4 body. Uvažuji mezi i5 4460 nebo i5 4690k, které je o nějakou tisícovku dražší. A to mě samozřejmě nutí k výměně základovky. Ještě chci navýšit RAMku na 8 GB a celkově mě upgrade bude stát asi 10 000.
    Když si vezmu, že za nějaký rok budu chtít GTX 650 (u většiny her to na low detaily stačí) za něco v hodnotě 10 000 (zatím to vypadá na GTX 970, ale do té doby se situace změní), tak to dělá 20 táců.

    Peníze na upgrade by byly, ale situace je komplikovanější a já teď investoval do kurzu apod. Na finance si nestěžuji a teď už to bude lepší. Jen se mi teď nechtělo do PC nic dávat, ale uvědomují si, že teď už mi nic jiného nezbývá, pokud chci hrát hry :-)
  • a stejně to tady budou hloupý děcka a Veskoslavové okecávat, čekat na patche a další rok netrpělivě čekat na dalšího assassínka natěšení jak na Vánoce. Nechápu. Ještě jednou! Problém této série nejsou bugy, ale nulová hratelnost!!!!!!!!!
  • Já bych je normálně zmučil. Vždyť toto není možný. Mikrotransakce, nutnost mobilní aplikace, podělaná optimalizace, HW nároky a ještě hromada bugů.

    Já bych dal nanejvýš klidně i 4/10, jelikož velký Ubisoft si nemůže dovolit být až tak hrozný a ještě vám plivnout do ksichtu s mikrotransakcemi.
  • Keyz
    "mikrotransakce nemají na hru žádný vliv"

    Mají vliv. Nastavili rychlost vydělávaní hráčovou aktivitou ve hře nějak, aby to sedělo do jejich modelu mikrotransakcí. To dává přece smysl. Proč by měli lidi kupovat něco za prachy, kdyby to ve hře lehce a rychle získali? Naschvál to tam je prodlouženo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit