Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naše vlákno na oficiálním fóru technické podpory Ubisoftu získalo status Hot treath

    http://forums.ubi.com/showthread.php/950935-(PS4-Xbox-One)-Missing-option-to-set-ingame-language-(not-subtitles)/page3?s=69fe71ce7f1cde5a8bf400e04e276456,

    což znamená, že je v hledáčku moderátorů fóra. Myslím si, že by teoreticky toto vlákno mohlo zajímat i vývojáře hry. Podpořte prosím české a slovenské hráče přidáním svého příspěvku ohledně odemknutí celého českého překladu ve hře AC Unity. Děkuji
  • ja ti nevim kde ty hezka cisla beres uzivatele na ps4 hodnoceni 4.2 PC verze User score 2.0 Xbox one score 3.2 hodnoceni na steamu 47% nicmene kdyz kliknes na kladne hodnoceni zjistis ze velka cast hracu kteri to kladne hodnoti maj odehranou hodinu casu
  • Magister_Peditum
    Protože tam velká část hodnocení je buď naprosto nekritických, nebo zase automatických odpadů? Zvlášť je to patrné u IMDb, kde ještě před premiérou tam jsou fandové schopné naklikat stovky absolutních hodnocení...

    Obecně k tématu: http://www.moviezone.cz/clanek/27720-interstellar-a-spol-proc-neverit-hodnoceni-z-imdb/
  • archie777
    Tak to bych si rád poslechl, co je podle tebe relevantnější než tisíce/desetitisíce hodnocení na CSFD?
    Když dá 10 000 lidí relativně sledujících filmy průměrnou známku 2 hvězdy, máš daleko relevantnější údaj než od jednoho sebekvalitnějšího recenzenta, který se zrovna dobře vyspal a dal tomu 80 %.
  • No tak rozhodne lepsi Metacritic nez diskuze nebo hodnoceni na Games. Kdyby tyto 2 veci byly smerodatne tak nejlepsi hry jsou dvoubarevne indie hovadiny o 6ti pixelech a simulator kozy.
  • maros.goc
    možno preto, že ich voláš čechovia, a nie česi :DD
  • Magister_Peditum
    Metacritic, jasně. To je jako bys filmy hodnotil podle jejich score na ČSFD nebo IMDb. *15*
  • Me by zajimalo, kolik ze zdejsich kritiku to alespon hodinu hralo? Tipuju, ze tak 10%. Tak nejak uz zde patri ke koloritu nadavat na hry od EA a Ubisoftu. Ony si to pravda casto zaslouzi, ale zase takove drama, jak se zde pise, to take neni. Ani to AC Unity neni tak nehratelne a nepouzitelne. Hral jsem to cely den (na PS4), na zadny bud jsem nenarazil, parkrat doslo ke vterinovemu zpomaleni, coz ale bylo na Playstationu u vsech AC her snad s vyjimkou 4ky. Ani mikrotransakce nejsou tak dramaticke jak se tady pise. Hra je vubec nikde nevnucuje a nejsou ani k nicemu zajimavemu potreba. Nevim, proc bych si mel kupovat 20 ruznych oblecku a jinych nesmyslu nebo si ulehcovat mise natolik, ze pujdou projit s prstem v nose.
  • Magister_Peditum
    Tak už té své lásce Veskoslavovi pošli liebesbrief a neotravuj s tím v každé diskusi...
  • Dle mého stále lepší jak new COD.
    Každá velká hra se ze začátku potýká s chybami. Jen prostě všichni očekávají že tam nebude ani jedna chybička.
    Každý oceníme ve hře něco jiného. Někoho baví to někoho zase ne.
    Recenze se mi moc od Games nelíbí a ani s ní nesouhlasím. Pokud nejste typ co neumí ovládat hru rychle a reflexně pak bohužel to takhle vypadá. Díky new pohybovým manévrům v pohodě skáču po barácích ale i z nich (buď pomalým bezpečným způsobem a nebo rovnou) výběr volíte vy. To samé při pronásledování velmi oceňuji zkratky pod stoly nebo přes ně. Hru hodnotím za mě zatím 9/10. *3*
  • Asi tak, Nechápem prečo tí čechovia tak neznášajú slovákov. Čo sme im v minulosti nejako ublížili alebo čo ? *10*
  • Fůůj trollý odpad, huš huš. At už si pryč.
  • Dogkiller
    Ale nesplaskla, Games.cz přeci nejsou žádným ethanolem skutečné kvality her. Tím pravým ethanolem je Metacritic a tam má Unity téměř 80%. Takže nikoliv bublina, ale naprosto luxusní pařba, o které si budou povídat ještě děti našich dětí. *3*
  • Jacku ty jsi hodně mimo v těch svých komentářích :D Běž raději hrát své CoD...
    BTW pořád nechápu, proč píšeš naprosté voloviny snad úplně ke všemu, když jediné co znáš je CoD (vystřel, skrč se, vystřel, hoď granát, uteč... dostaň kudlou zezadu) *3*
  • jsi tu hru ukrad tak co tu placas ty anonyme
  • Pokud je na úrovni Black Flag, tak asi ano. Já po posledních zkušenostech s překlady této série v Unity už automaticky přepnul do angličtiny co nejdříve. To je holt tak, když překlad dělá externí pracovník bez znalosti daného světa a ještě ve stylu filmů (tzn. vše se musí zkrátit, aby se to zvládlo číst + sledovat dění).
  • TheGGG
    Dalo to práci, než jsem našel dostatečně reprezentativní fotku.
  • TheGGG
    SoM je jedna z nejlepších her co za dlouhou dobu vyšla. Nevím proč taky neuvedeš klady, ale jen zápory, o kterých by se navíc dalo dost solidně pochybovat.
    Postavy byly zajímavé, prostředí mělo atmošku mordoru v jakou jsem doufal a příběh byl lepší než ve většině ostatních her co za tento rok vyšly. Nemluvě o skvělé grafice, perfektní hierarchii nepřátelské armády a systém nemesis obecně, cool schopnosti a skutečně vymazlený soubojový systém. Vždy jsem chtěl něco jako batmana, ale s meči. Takže za mě 9/10 *5*
  • TheGGG
    Nejlepší je to prostě nekupovat. Bulení na games.tiscali stejně ubisoftu žádný signál nedá ty jeden revolucionáři.
    Jinak nechápu tvou poznámku ohledně her co jsem si koupil. Doufám v nějaké jackovské vysvětlení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit