Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    myslím, že ta recenze vcelku jasně říká, že je to kvalitní hra, ale pro lepší herní zážitek bude rozumnější nějaký čas počkat, než to opatchujou, což by nemělo trvat dlouho.
  • To nás těší, ale tu není diskuze ke hře Middle Earth: Shadow of Mordor
  • mne mordor nebavi. Po deseti hodinach toho mam plny zuby. Samej skret furt dokola. Stve mne tam taky, ze jdu na jednoho bosse a najednou vyskoci dalsi tri. celkem bezne. Prostredi je taky takovy stejny
  • Já teda netuším, co tu všichni blbnete. Přijde mi, že i recenzent je nějak zaujatý. Hrál jsem všechny ACs. Všechny jsem dohrál a všechny mě moc bavily. Ve všech jsem nadával na ovládání a u všech jsem žasl z grafiky. Některý díly jsem hrál na kompu, některý na xboxu a Black flag a Unity na PS4. Nevím, co máte za herní stroje, že vám to tak škube, ale na PSku jsem si za cca 20-30 hodin hraní všiml asi 3x, že framerate padá (aly vždy jen na pár sekund). Příběh opět o ničem - upřímně si nevzpomenu na příběh žádného dílu, kromě pirátů a je mi to docela jedno. Nechápu, že to dostane takovéhle hodnocení.. Ta hra je nádherná a graficky nemá v tuto chvíli konkurenci. Úžasný světla, stíny, efekty. Hratelně taky pecka. Architektura neskutečná... To ještě nikdo nedokázal. Mno, každopádně zítra vychází na PS4 staro-nový GTAčko a to bude žrádlo, tak se tu vztekejte u svých pomalých PC sestav a místo HRANÍ zkoumejte, co kdo dělá špatně. Pááááá
  • Podle zdejší recenze mám tomu rozumět tak, že tato hra je totální výkal a mám si to teda radši upirátit?
  • eStar
    https://www.youtube.com/watch?v=SgpzT5V5Mgs&list=UUy1Ms_5qBTawC-k7PVjHXKQ
  • 1 mě bavila jako normální hra, Eziova serie byla úžasná (Revelations sice nebylo nic extra ale celkově ty 3 díly byly dobrý), AC3 nejlepší díl, bylo tam přidáno hodně nových věcí + dobrá grafika a výborný téma celýho dílu, Black Flag o něco horší ale jinak super hratelnost, hlavní postavy taky super a nakonec Unity, hroznej propadák. Na to jak jsem se těšil na tu hru až si jí koupim tak mě to fakt moc zklamalo. Sice dobrá grafika, nový pohyby a hlavný postava taky pěkná ale na oplátku hrozný ovládání při skákání a nudnej příběh *10* *10*
  • Ucho by bylo skvělé přesvědčovací médium, tedy hra je špqatná ale on by vám řekl že není... že jde o výsledné "skre" a hlavně vysoké prodeje.

    Tomu se říká "trot"lling na urovní smekám +1000kx1000 hlasů
  • Black Flag byl absolutní výkal co se týká příběhu *9*
  • Dovol mi aby som poklakol pred tvojou neskutočnou schopnosťou porozumieť textu. Si fakt geniálny.
  • Jo sem to napsal blbe, myslel sem ze hratelnost je u AC Unity lepsi nez u WD.Ale co se tyka technicke stranky hry je horsi jako u WD.
  • ucho
    No vidíš, tys viděl 10minutové video, kde bylo "snad 200 chyb", což je už z pricnipu hloupost, a já znám zase někoho, kdo si tu hru koupil, a nemá s ní prakticky žádné problémy a jede mu v pohodě. Ty na základě hejtů na internetu tvrdíš, že je hra brak plná chyb, jenže ty chyby se neprojevují každému, a zároveň vyšel v den vydání patch. Ale samozřejmě že nespokojení piráti budou na internetu vždy nejhlasitější. No a lidé, kteří nenávidí velké firmy jako Ubisoft pak už jen papouškujou stejné věci dokola. A je jedno, že ty patche už vyšly vlastně dva a třetí je na cestě... Pro všechny ty křiklouny to bude stále ta špatná hra od Ubisoftu plná chyb...
  • ucho
    předtím jsi psal, že Ubisoft překonal sám sebe a WD a teď píšeš, že WD je daleko horší jak AC Unity. nejdřív si v tom tedy udělej jasno a pak o tom diskutuj...
  • LaraCroft
    Hrál sem všechny, a grafika, možnosti, prostředí, vše je úplně jinde oproti Black Flag, takže bohužél, jsou to crapy.
  • Je pravda, že se hra hodně často "seká" i na silném hardware, ale podle mě je Unity velmi dobrou hrou. Baví mě vyšetřování případů, a hlavní a vedlejší mise jsou taky pěkné. Dal bych 8/10. Hodnocení redakce nesdílím.
  • Mám jednu GTX 770 + i5 a jde mi to v pohodě na vysokých detailech, benchmark jsem nezkoušel, nebylo třeba. Nu, zkrátka, brácha se pochlubil a poskládal veledílo... Do PC a programování se nevyznám, nevím proč mně to jde, jiným ne. Já jsem spokojený a s tím souvisí i můj příspěvek do diskuze. Hádat se nemá cenu... zřejmě.
  • CrocoRay
    Já proti Ubisoftu nikdy nic neměl a dalo by se říct, že mi byl tehdy i sympatický, ale první moment přišel s příchodem AC 3. Nejenže ta hra nevypadala ani na vysoké detaily lépe než Revelation nebo Brotherhood a nepřišla s ničím jiným tak revolučním, abych pochopil ty zvýšené nároky, ale díky mé slabší sestavě to na nejnižší nastavení vypadalo i dost hůře, než předchozí díly.

    U čtyřky už mi to bylo víceméně fuk, tam jsem kašlal na grafiku a hra mě bavila díky svým principům. Loď jsem vylepšoval, hledal poklady, občas něco ulovil nebo to ze srandy zkoušel. Prostě vydělával prachy, utrácel a plnil nepovinné věci. Ale i tak to nic nemění na tom, že byl docela dost náročný na to, že graficky to nebylo něco tak extra.

    A sorry, ale u Unity, kde jsem po prvním dni od vydání viděl 10ti minutové video, kde bylo snad 200 chyb a propadající se frame, tak věřím, že hru vydali v katastrofální formě. Já doufám, že až si to koupím o dva roky později, tak to bude dobře hratelné, ale nic to nemění na faktu, že takhle by se hry vydávat neměly.
  • Jazz
    Ano, to je tak, když má někdo 3x GTX 980 ve SLI spolu s i7-4790K na kdoví, kolika Ghz a strašně se diví, jaktože s tím mají ostatní problémy. Na svým 3-4 roky starým PC rozjedu Black Flag na max na 50+ FPS, Watch Dogs cca. na 40 a SoW jede skvěle, ale tahle sr@čka.... Divám se do středu města a mám 11 FPS. *16*
  • 1 byla dobrá, 2 byla nejskvělejší, 3 dojeb, 4 ještě větší dojeb a k Unity řeknu jen. SEED PLS *3*
  • Dobře, možná jsem se špatně vyjádřil. Psal jsem, jak to funguje mně, svůj subjektivní názor, takže jsem měl asi napsal "na mém PC to fachá skvěle - takže pro mou sestavu to bude skvěle zoptimalizováno".
    Jen aby to pochopil každý od 10 let starých dítěte až po starého dědulu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit