Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť, to je na tom nejlepší :))
  • Odpojte svou konzoli od internetu, radí UbiSoft pro plynulejšího Assassina, článek na EG, *1* *1* *1* tak to mě hoši z Ubisoftu rozesmáli. A nám budou radit co? Vytáhnout u PC šňůru ze zásuvky?
  • A z čeho bys po jejich vzoru chtěl platit školné? Zeptej se rodičů, oni ti to jistě vysvětlí. *7*
  • To jsi vážně tak naivní?
  • To video je hodně trapné.
  • Ubisoft už delší dobu není záruka kvality. Největší inovace na tomhle díle je možnost skrčení. *15*
  • Desku ber Z97. Těch pár stovek za to stojí.
  • Morraw
    S některýma věcma v recenzi souhlasím."Někdy tuze uspokojivý, jindy zase frustrující pohyb" + stealth + souboje. Ony sice "těžší" jsou, ale animace zase naprd a ten pocit ze zásahu je ještě slabší než v předchozích dílech. Jakoby je jen tím mečem pohladil.
    Ještě pár měsíců zpět se Ubisoft kasal, že půjde PC hráčům naproti. Poté přesunul datum vydání o dva týdny, potřebné k vyladění hry a slíbil nám, že to bude stát za to.

    Fakt mi vadí, že si nepohlídali nejdůležitější díl série. Pro mě osobně to měl být vrchol. Návrat do čistě městské zástavby. Nový hrdina hodný Eziova formátu. Lepší mechaniky. Zbytečný MP nahrazen zábavnějšíma co-op misema. A v neposlední řadě bohaté téma Velké francouzské revoluce.

    Najednou jsem fakt rád, že jsem o díl pozadu a na Black Flag se moc těším. Ono dřív jak po roce se ti assassíni hrát nedají. Zklamal jsi mě Ubi, tohle mělo sbírat všude devítky a ještě by se na to mnoho let vzpomínalo. Věřím tomu, že se časem u hry pobavím až bude vyladěná, ale už to bude mít hořkou pachuť nevyužitého potenciálu, pro mě nejočekávanějšího dílu.

    EA tu má jednoznačně plus. Hru do 24h můžete vrátit. Dovedete si to představit v případě Unity ? Ubisoft by krachl.
  • Haha vzali spatnou hru a udelali z ni mnohem horsi hru s mikrotransakcema.
    Ted uz snad kazdej musi videt ze s ubisoftem to de z kopce, doufam ze division zmrvi natolik aby i fanboyz prestali ty srance kupovat.
  • GTA5 je hra lonskeho podzimu. *1*
  • Jenže jak pro koho
  • neni to komicke že nejlepší na hre o assassinovi jsou lodni souboje?
  • Krescz
    udelejte hru, ve ktere nebudu muset vylezt na vez, aby se mi odemkla mapa
  • Udělejte Black Flag 2 *15*
  • GTA V? :)
  • Nastavit lze pouze české titulky u dialogů, zbytek textu ve hře je v angličtině. Díky množství informací a chybě v nastavení lokalizace se česky zobrazuje asi 20 % přeloženého textu. Proto jsem začal bojovat o napravení této chyby.
  • Napíší to znova, nejlepší hra podzimu je bez konkurence The Evil Within, parádní vizulní stránka s hutnou atmosférou, hra není vůbec lehká a dost často dochází munice, není to natahovaná nuda jako Alien, nad příběhem se musí i přemýšlet a není to žádný datadisk prodávaný za plnou cenu jako většina podzimních her viz. CoD, Far Cry, AC apod...
  • http://www.rouming.cz/upload/masterrace.jpg
  • všechno jsou to sračkyy pro fakany
  • Jam97
    AC 1, AC 2, AC:B,AC:R byly všechno super hry ! AC 4 je taky super, ale rozhodně ne jediná dobrá hra v sérii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší