Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jeste je moznosr AC:Rogue, ktery navaze na Black Flag.
  • LaraCroft
    Black Flag byl asi jedinej a zárovň poslední úžasnej AC ever. RIP :(
  • Tak sem dnes testl origosku(puceny account) cca1-2h hrani, na i5 2500K, GTX670 2GB, RAM 8GB a nastaveni vse na vysoke,fxaa,ssao a hra jela mezi 35-60fps(vetsinu se drzela na 40-50fps) coz me teda prekvapilo. Ale hra ma stutterig takze dokud(jestli) to neopravi, tak nic moc hratelne teda.
    Vypadalo to takhle, ale u me v mensi mire:
    https://www.youtube.com/watch?v=3zwXxXy66YM
  • Je to možný, že ten příběh ve dvojce byl dobrej, já jsem hrál a a dohrál Black Flag a teď Unity, dvojku jsem hrál jen krátce.. Řikam, že v Black Flag se mi líbil, protože působil mnohem větší volností, dobrým prostředím, možnostma, postavama a i příběh se mi celkem líbil... Tohle Unity toho moc nemá, dvě zajímavý postavy co nedostaly prostor a možná vyšetování vražd těch některejch příběhů, jinak nic moc, dokonce jsem ani nekupoval nic z těch obchodů nebo cokoliv jiného protože to ani nebylo pořeba.... Já to nesrovnávam s prvníma dílama, ani nemůžu protože jsem je ani nehrál.. srovnávam Black Flag vs Unity.. A podle mě byl BF lepší...
  • Mato1987
    si tiež talent anglický.
    doslovný preklad toho čo tam ten exot napísal je, že "tak mnoho fanúšikov sú sklamanÝ v českej republike a na slovensku."
  • ucho
    jakože to má českou lokalizaci a nejde to ve hře nastavit?
  • Zavři oči, zapomeň na GTA a pomalu si vybavuj AC Unity:

    → http://youtu.be/xuQ0x2Tl3pE?t=34s
  • do růžová a ještě jednou po oběde, takže mám čerstvou hlavu. Možná bych to mohl upřesnit. MS je na tom stejně jako Ubisoft, jednou je to menší prasárna než obvykle...
  • ale, tady se nám někdo špatně vyspinkal *4*
  • " Po naprosto skvělém Black Flag" *1* *1* *1* a ještě jednou *1*
  • A samozřejmě korunu tomu jako vždy nasazují totální mimoňové, kteří na americký web, kde všichni komunikují angličtinou, píší česky ... to by se člověk ostudou propadl do západního Německa.
  • všechny stojí za hovno, stejně jako Windows...
  • "so many fans are disappointing in Czech Republic and Slovakia." V ČR a SR je tolik fanoušků zklamáním". Já myslím, že tahle chybná a směšně vyznívající věta to docela vystihuje *1*
  • Hláška dne : ASSASSIN CREED UNITY s GTX 780m váš systém nesplňuje minimální požadavky pro optimální nastavení v této hře opravdu lituju všechny co maj horší kartu a tuhle hru si poctivě koupily :(
  • Ubi asi převzalo taktiku MS a Windows "sudý díly dobrý, lichý nic moc" i u AC, jednička žádnej zázrak, dvojka super, trojka propadák, čtyřka opět super, teď zas propadák a šestej díl zas bude bomba *1*
  • Dvojka aj so svojimi spinoff-mi bola vrchol série AC. Už žiadny diel potom nemal tak dobre napísaný scenár. Už tam len nabaľovali balast pre masy, ale perfektne podaný príbeh, ktorý sa hral s reálnymi udalosťami a konšpiračnými teóriami sa nejako vytratil. Asi preto, že casual hráč ani nebol schopný pochopiť odkazy na velikánov ako bol J. Locke, N. Machiavelli a iný.
  • Sérii Assassins Creed mám rád. Mám zakoupené všechny díly. Když jsem ale četl, že ve hře se nachází systém mikrotransakcí, kdy má hra nastavenou obtížnost tak, aby jste vysolili prachy za ingame měnu, nebo hráli několik stejných misí do zblbnutí, tak to ne pánové z Ubisoftu. První hra v sérii, kterou si od vás nekoupím za plnou cenu. A možná ani po slevě. Po naprosto skvělém Black Flag takový kopanec do koulí od vývojářů. A technické problémy se tak zaběhnuté značce nedají odpustit.
  • Zlatej Black flag, ten jsem hrál několik dní v kuse a pořád jsem to hltal.. Tohle? Občas jsem se pořádně nudil... připadalo mi jako kdyby se vrátili k prvním dílům, ikdyž já jsem první díly moc nehrál, zkoušel jsem jsem dvojku, ale tu jsem po vyzkoušení odinstaloval protože mi to přišlo jen o tom, že máj jít z bodu A do bodu B a pak zas do C atd.. Postavy totálně nudný, jediný jakš takš postavy byly Napoleon a král žebráků, ale ty tam byly jen minimálně...
  • Naše vlákno na oficiálním fóru technické podpory Ubisoftu má už 1500 shlédnutí a skoro 30 reakcí. Takže nám to dává velkou šanci, že v následujícím updateu opravdu možnost přepnout si český jazyk v celé hře přibude. Takže neváhejte a přispějte i vy svou troškou do mlýna!
  • Magister_Peditum
    To si měl napsat už Žvatloslavovi. Ale jinak je mi to buřt. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší