Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ja WD hral, takze vim co to bylo za brak, daleko horsi hra nez AC Unity, Metascore pro mne neni zadne faktor, a prodeje to stejny, nazor si delam ja sam nenecham se ovlivnit nejakym Metascore nebo prodejema.
  • Draken69CZ
    Ano ale ten výsledek je založen na PR řeči/lžích a balamucení hráčů, si fakt malý ucho.
  • ucho
    Watch Dogs: metascore kolem 80, v červnu nejprodávanější hra, to určitě svědčí o hrozné hře... a rozhodně neobhajuji PR řeči, ty zcela ignoruji ;) důležitý je jen výsledek.
  • Ty jsi prostě idiot, co naděláme. Nikdo tu nemluví o herním propadáku, alespoň ne ti rozmnější. Celou dobu se tu řeší to, že Ubisoft absolutně nezvládl optimalizace a každému druhému hra nefunguje tak, jak má bez ohledu na hardware. No ono označovat všechny kolem sebe za piráty, už to naznačuje výši tvé inteligence. *6*
  • Krescz
    6 myslis rogue? protoze ten je taky debilní
  • Nechapu jak tohle muze nekdo obhajovat. Masaz byla neuveritelna, kecy o tom ja se snazi udelat nejlepsi hru, atd. A pak vypusti tohle, to muze obhajovat fakt jenom totalni guma. Nehlede na to ze i p strance hratelnosti je to prumer a sed. AC Unity, je nejhorsi vypustena singleplayer AAA hra, Ubisoft prekonal sam sebe a WD.
  • No pozitvní je, že podle matematiky bude Assassin's Creed 6 dobrá, protože 1 byla špatná, 2 byla skvělá (počítám i brotherhood a revelation), 3 byla špatná, 4 byla skvělá, 5 byla špatná, takže 6 bude dobrá
  • Mato1987
    Zase si múdry ako hajzelpapier.
    Hra má podobné a miestami aj úplne rovnaké problémy ako watch dogs, nech sa páči navštív silne modernované oficiálne ubisoft fóra a pekne sa pozri koľko sťažností je na PC verziu unity a pomerne veľký počet nových príspevkov, kde sa ľudia na výkon hry sťažujú pribúda aj u ostatných verzíi teda u xone a ps4.
    Unity je po naleštenom lajne menom black flag totálny prepadák po všetkých stránkach a ja pochybujem, že pravidelné patche od ubisoftu niečo zmenia, pozri sa na watch dogs, je takmer pol roka od vydania a ubisoft vydali pre watch dogs niekoľko patchov ale hru nejako zásadne neopravili a väčšina bugov tam stále je a presne takto dopadne aj ich dojná kravička assassins creed.
  • Jazz
    "Zoptimalizováno je to skvěle"

    Tak jsem se dlouho nezasmál. *1* Nečekal jsem hůř optimalizovanou hru jak Watch_Dogs, no a máme tady tohle....
  • taky si myslim že GTA 5 ještě nevyšlo krom té omezené osekané verze pro staré konzole
  • už se nemůžu dočkat až někdo z herního prumyslu zase bude plkat jak online služby vylepšují herní zážitek a dedikovano servery jsou fuj stará věc dnes už nepotřebná...
  • ucho
    To víš, to se jen pár lidí potřebovalo vykřičet v den vydání, přičemž většina z nich tu hru ani nehrála, popřípadě jen nepatchovanou pirátskou verzi. Ale ono je dnes v módě na Ubisoft nadávat. Lidé by jim strašně přáli nějaký ten neúspěch. Uvedení hry není zrovna ideální a některé herní mechanizmy jsou diskutabilní, ale ta hra propadák není a málokdo to překousne. No tenhle příspěvek zde taky nebude na vrcholu hitparády :D
  • AC sérii mám velice rád, dokonce jsem skousl i toho indiána a přešel jsem to se vším všudy. Pirátskou hru jsem přešel dvakrát. O dvojce nemluvě... U tohohle jsem měl pochybnosti(recenze a pod.), jestli to za to stojí, tak jsem to neriskoval a stáhl si piráta. Po pár hodinách jsem to odinstaloval a momentálně stahuji přes uplay origo. Za dvě hodiny jsem se nikam nepřepadl, žádné problémy s chodem jsem neměl. Čekal jsem, že mi to bude sekat jak pes, ale nedočkal jsem se. Zoptimalizováno je to skvěle a opravné patche zřejmě fungují.

    Přemýšlím o té kameře, nepřehledném skákaní a podobně... Je to to samý jako v předchozích hrách, jsem na to zvyklý, nevadí mi to, souboje jsou fajn, pro mně. Subjektivně jsem spokojený.
  • Myslíš tu lacinou betaverzi na laciné stroje? *1*
  • del0
    Když už Metacritic, tak ne hodnocení médií, ale spíš samotných hráčů, plus argumenty.
  • michaliuz18
    nie nebol to vtip, to ale zaslepene fanboy ovečky nepochopia a budu si mleť svoje :) peace
  • Ale jo, hra dobrá. Rozhodně mnohem lepší než předchozí díl, kterej byl nesmyslně rozkouskovanej na X ostrovech. Revoluční Paříž je udělaná opravdu pěkně a obecně to vypadá, že ten svět žije. Škoda že neměl víc prostoru Napoleon, to byla sympatická postava. Nejsem fanoušek série, tohle byl druhej díl co jsem hrál a první co jsem dohrál do konce. Nicméně pokud bude příští díl opět v tomhle duchu, velmi rád do něho opět investuju.
    Za jediný mínus té hry považuju naprosto nepřesný, neintuitivní a nepředvídatelný ovládání, kdy člověk absolutně netuší, kam postava skočí, jakou kombinaci stisknout pro vlez do okna a to, že souboje jsou v podstatě hloupé klikání na útok a občasné vykrytí, takže i když jde na člověka přesila bambilionu nepřátel, nedá se prohrát.
  • CrocoRay
    Já souhlasím s Maťom, že dneska by mladší generace anglicky opravdu mohla umět. Přece jen je to už takový mezinárodní jazyk a ve velkých společnostech se dorozumívá především anglicky a člověku se tak celkově hodí. Ale tak pokud je někdo líný a nechce se učit, tak je to jeho věc. Člověku někde na páse ve výrobě je určitě k ničemu, pokud nemá potřebu někam cestovat. A jinak 12ti leté děti anebo 50ti letí určitě na fórum psát nebudou. Ale ani bych se jejich angličtině nesmál, i když na druhou stranu aspoň mohli požádat někoho zkušenějšího, aby to napsal, protože když už někde o něco žádám, tak by to mohlo mít trochu úroveň.

    A mimochodem co se týče kliků, tak těch dám v pohodě 50, ale pokud se člověk neživí sportem nebo tak, tak obyčejný člověk nemusí být ve formě, ale angličtinu určitě využije více. Každopádně udělat něco pro své zdraví není tak nic špatného.

    No to je asi vše k téhle vaší diskuzi :-)
  • Nerozumeli sme si. Ty píšeš o sendboxovej časti hry a ja o príbehovej časti. :)
  • Taková škoda :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší